Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino neviem, ci budes mat cas na nas mysliet :-) ale ja si aspon spomeniem :-) ze napr. ja to uz mam za sebou, ty pred sebou a podobne :-)
Odpovedať
ja ho budem s Vami prezivat tiez...budeme s drahym seansovat a posielat Vam energiu, aby ste vydrzai do rana :-D...a Luc - dakujeeeeem...oznamko je tu a je krasne :-) a dnes som dostala prve blahozelanie svadobne :-D...prisla kamaratka z Moskvy, tak mi doniesla...krasne v azbuke a ma to nadherny text ;-)
Odpovedať
no ja na Vas :5-kove" budem mysliet urciteee :-) x-)
Odpovedať
Ahojte, uz som domaaa... Som bola cely den na nechtoch - mam take pazuriky, ze si neviem ani rifle odopnut!
Odpovedať
Jani :-D...ja som si dala teraz na esiac dole, lebo som mala skaredo vyrastnee uz gelove a myslela som, ze sa moje zregeneruju, ale asi sotva :-S ...tak uz som objednana na 10.5. ;-)...
Odpovedať
No mne sa velmi lamali aj tak :-( Uz som to dlhsie nevydrzala...
Odpovedať
A Zuzi dik za oznamko, uz mi doslo, je krasnucke, no sorry, ja som zase nestihla na postu, ale zajtra poslem na 100% aj tebe aj Janke :-p
Odpovedať
ja uz pocam pred svadbou...snazim sa aspon vsemozne, aby sami aspon zadery neporobili :-S len ja som mala z tretikrat doplnene a na stvrty uz by neboli pekne, takze na svadbu by aj tak isli nove...tak uz ten mesiac nejak vydrzim :-)...aj ked mi ich zbrusila dole, tak som vsetko robila bruskami :-D
Odpovedať
ok...sa tesiim :-)...dnes mi prislo od Luculky :-)...tak sa mi pekne rozrastate majoky moje ;-)
Odpovedať
A kupila som si bizuteriu, konecne! Ale pouzijem asi len nahrdelnik, nausnicky take sa na nevestu nehodia a korunku si este musim dat urobit.
Odpovedať
mne tiez poslala jerryjanka - mi objednala cez ebay a fakt aj nazivo jete nahrdelnik krasny x-)
Odpovedať
ajojte... jani...pali ti odkazuje, že keď máš také pazúriky, že určite sa niekto nájde, kto ti tie rifle dá dole :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ajoj Jani :-)...jaky ftipalek, ten Tvoj Pali..musime sa my veru vybrat niekedy do Vasich koncin x-) ...bude sranda prevelika, verim tomu :-).
Odpovedať
Jaj tak povedz Palimu, ze to si ja zase nedam hocikomu :-D Takych by bolo :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte. prave citam, ze ste sa bavili o bizuterii. ja tiez zhanam nieco jemne, no mam smolu, zatial som nic nenasla. tak mi poradte kde by som nieco kupila :-|
Odpovedať
hm...tak na vychode netusim...ja som si objednala cez internet...ale tam je dlhsia dodacia lehota..no do 26. maja by si mala v pohode stihat...aj ce net :-/
Odpovedať
Profilova fotka
uz som zase tu.. stacilo posunut book a hned som mala lepsi signal :-) bavite sa o pazurikoch? hm :-( tie moje donedavna vyzerali este celkom schopne, ale posledne dva tyzdne sa mi ako naschval kazdy druhy den jeden zlomi (niektore aj dvakrat po sebe) a potom som z toho nervous a vyrabam si zadery ]-( ale umelym nechtom som sa chcela vyhnut.... no uz neviem, aky zazrak sa z tohto da vykuzlit :-S
Odpovedať
Profilova fotka
janino moja mama si prave pozerala vase oznamko a pytala sa, ze aki ste stari? :-D teda v preklade kolko mate rokov rybulienka ja som si kupila v Presove, ale viem, ze aj v PP sa da a urcite hocikde, len sa niekoho opytaj... ale napr. v KE musi byt nejaka dobra bizu
Odpovedať
dakujem. julova budes taka laskava a napises mi tu adresu? :-)
Odpovedať
no mne to objednavala jerryjanka cez www.ebay.com :-/ no myslim, ze do troch tyzdnov to prislo...
Odpovedať
dik
Odpovedať
http://www.svadobnyobchod.eu/componen... rabulka - ale skus aj tu popozerat...odtial som si vela veci objednala aj ja...a aj bizu je tam celkom pekna ;-)
Odpovedať
joj...prepac, rybulka - som Ti spotvorila meno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dala som si jednu foto do albumu.... ale pripravna velmi nie je ;-)
Odpovedať
a si cely ten odkaz skopiruj, lebo to nie je cele podciarknute...
Odpovedať
jeeeej...samponik - to ste kde kupili? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je jeho neter :-) teda kvazi bude aj moja ;-) len nie pokrvna... joj a zabudla som sa vam pochvalit, ze sme dostali predcasne svadobny dar v obalke :-) od jeho stryka (asi keby nahodou meskal na svadbu...) zlaty
Odpovedať
to je zlate od neho...a aj neterka je kuzelna :-)...rodicovanie Vam potom bude svedcat 8-) je bielorustina moc odlisna od rustiny?
Odpovedať
Profilova fotka
pre mna ako slavistu nie :-) ale asi je, lebo ked sme boli v Minsku na nasom velvyslanectve, tak ta.. neviem, aku mala funkciu - nebola to konzulka, skor nejaka asistentka ci co, vedela iba po rusky a nam tam pozvali kadejakych spisovatelov a ti ako bieloruska inteligencia sa s nami rozpravali po bielorusky a ona povedala, ze nam nic nerozumie, aj ked sa snazi :-N
Odpovedať
V deň Vášej svaďby... V etom mire jest mnogo prekrasnogo, no samoe volšebnoje - eto ljubov... (to je navrchu) a ked sa to otvori, tak: Vy prekrasnaja, nežnaja para. Ostavajtes vsegda takimi krasivymi i ljubjascimi kak segodnja. Pusť každyj vaš deň budet takim že čudesnym, kak deň Vašej svaďby! Segodnja Vy darite drug drugu scastje...Pusť eto scastje na vsju žizň ostanetsja s Vami a ljubov, sojedinivšaja Vaši serdca, stanovitsja krepče god ot goda! Pozdravljajem... :-) :-) :-) taketo sme dnes v predstihu dostali od kamaratky z Moskvy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?