Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dani, vsetko naj k dnesnym meninam. my rozlucku chystame. kazdy zvlast. moj drahy sa na to tesi asi viac ako na svadbu. :-| riadne to organizuje, pozyva vsetkych kamaratov, co mu napadnu. ide robit gulas.normalne sa ma to trochu aj dotklo,ako sa do toho vlozil. do organizovania svadby az taky hrrr nebol. :-) ja si sadnem so sestrou, sesterkami a buducou svagrinkou v obyvacke, otvorime si vinko, zjeme nejake chipsy a tak sa rozlucim so slobodou...
Odpovedať
no to je pravda egyptanka... ;-) ;-) veď ja už ani oriešky nepapám a ani čokoládky :-) ...aby som sa nevyhádzala a pijem veľa veľa vodičky...žiadne toxické látky a dym z cigariet neznášam...preto moc v zime ani nechodíme do barov...som bývalý fajčiar a tak ako sa vraví...tí sú ešte háklivejší na cigaretový dym...beeee 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aoj miri, dakujem :-) ...ja vas uz nejak nestiham citat.... :-( zanedbavam majovky :-( ...ale polepsim sa ...vsak este mam 19 dni, casu az az :-D :-N
Odpovedať
ty brdo uz len 19 dní =-) =-)
Odpovedať
jeej ešte 19 dniiiiiii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahy ma uz tuto sobotu rozlucku so slobodou (2 tyzdne pred svadbou).... straaaasne to leti.....
Odpovedať
Profilova fotka
Janino, odporucam urcite niekde sa na luke vylehnit a chytit este nejaky bronz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dneska si davam kratke gate do ulic, ale nohy mam take biele ze oslepim vsetkych naokolo, este aj slnko sa odo mna odrazi....
Odpovedať
ja chytám bronz v solarku tak jemnučko a ak to bude málo...dám sa ešte nastriekať :-D :-D ...no uvidím...lúku asi nie...ja sa teším na plááááááž :-N
Odpovedať
aj ja som byvala fajciarka :-x ...a teraz nehrozi...uz len pomyslenie na cigy mi obracia zaludok hore dnom :-D...u nas ani navstevy nemaju take "privilegium" :-)...sa mi ratal Petulo, ked nam prisiel monter robit kuchynsku linku...ze kde si moze zapalit a Petulo ze na balkone a on na to, kde mate balkon? a Petulo, ze nemame :-D: -D :-D
Odpovedať
ja tu slobodu asi "zapijem" doma s mojim drahym :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D aj u nás fajčia návštevy len na balkóne...ani popolník tam nemám, ale mám v skrini fľaše od výživy a vždy jednu vyfasujú do ruky, zašróbujú a vyhodia cestou od nás :-D :-D :-D ...no nenechám si bordel na balkóne, nie? ;-) dvojča...to asi bude celkom pravda... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
;-) ;-) ;-)
Odpovedať
aj ja som sa chistala do solárka....ale fazulka zakázala :-) ...tak budem len drahého doprevídzat a ja pouzijem krémy a slniecko :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja kombinujem solarko, kremy a v sobotu u svokrovcov na zahrade to bolo slniecko co ma opalovalo ... :-) luculka ked hovoris o fazulke, vzdy ma napadne taka pesnicka .... "sosovicka, hrasok, fazula ... kde si bola teta Zuzula?" ..... :-D :-D
Odpovedať
....teta lucula :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inac do albumu som pridala dve fotocky ... co vytvorila moja sikovna, kreativna sestra ... :-)
Odpovedať
idem kuknúť...som papkala výživu, aby fajčiari mohli húliť u nás na balkóne :-D :-D
Odpovedať
šikovná sestrička ;-) ;-) ;-) ........skoro ako ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino, este ze ju mam ... lebo ja som kreativny antitalent :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty brdo zeny! vy pisete ako besnééé! nestiham citat... a miestami ani vpadnút do "debaty" :-D dani vsetko najlepsie k meninam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, casu dost ... staci len urobit tvrdy vpad a je to tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani tiez sa pripajam... vsetko naj, naj, naj! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
egyptanka a janino - dnes vam idem poslat nase oznamko... snad stiham na postu! :o) ak nie tak potom zajtra urcite...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majovecky ;-) pripajam sa k blahozelaniu, danka, vsetko najlepsie :)
Odpovedať
luuuc, ďakujeeem už je na čestnom mieste pri julovej... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino dnes som bola dvakrat v meste a dvakrat som doniesla oznamko urcene tebe naspat... tomu hovorim skleroza :-N zajtra poslem, slubujem ;-)
Odpovedať
no ved na chladničke je miesta dosť tak len čakám....to nič, aj ja som tak nosila...a dnes som odoslala poslednú várku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave mi doslo, ze ako to rychlo ubehlo... si este spominam, ako som ratala, ze na dvadsiatu prvú sobotu to bude a ono to bude uz na tretiu :-D
Odpovedať
veru... ja sa celkom teším ako budem na vás všetky myslieť, že prežívame ten krásny deň "spolu" :-N :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?