Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No s romantikou ma drahý problémy, ale snaží sa a ta snaha je taka nežne krásna. Len keby to bolo častejšie. :) :)
Odpovedať
egy - a o to je to vzacnejsie potom ;-)...to u nas naopak je romantickejsi prave Petulo...on sa vie rozplyvat aj nad tym ako krasne pada listie v jeseni a ja akosi nie..ja som viac ten pragatik a on moj snilko ;-)..
Odpovedať
Profilova fotka
Júlova magický den na račianskom vínobraní kde ľahkovážný flirt prerástol do hlbokej lasky, ktora trvá a trvá a trvá. Baby až sa Zacinam pri vas hanbiť ze my sme do toho treskli po takom dlhom čase.
Odpovedať
odchádzam...prišiel môj polovičiak a musím opustiť lapač času :-D :-D :-D ajojteeee a dobrú noc...všetky blšky na pomoc... :-) :-)
Odpovedať
egy - tu je cas fakt relativny pojem ;-)...ja som uz mala jeden vazny vztah 4 rocny...aj ma poziadal o ruku, mala som prstienok...zacali reci o svadbe, saty objednane z katalogu a sup...opustil ma...a teraz - asi som vyzretejsia na take rozhodnutie vazne v kratkom casovom horizonte :-D, co ja viem, cim to je? ...ale fakt sa nemas za co hanbit...prave naopak...je krasne, ze aj po rokoch sa stale lubite a budete sa brat ;-)
Odpovedať
Jani ahoj a pozdravuj ;-) krasne snicky :-)... ten moj ak nešalil, tak uz je na ceste :-D
Odpovedať
balime pre dnesok? tak idem ja vyhriat drahemu postielku :-D...majte sa krasne, pekne sny a uspesny start do pracovneho tyzdna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Júlova, najviac ma teší že nas vzťah je uz o niečom inom ako o chodeni za ruky. Je o zodpovednosti jedného za druhého, o úprimnosti a to ze si rozumie s mojimi rodičmi a ja si rozumiem s jeho rodinou. Prešli sme spolu aj zlými obdobiami, ale kompromismi a láskou sa nas vzťah len utuzoval. Ale ked si to tak zoberiem vsetko ma svoj čas a ten nas prisiel prave teraz. :) :)
Odpovedať
ahoooooooooooooooooooooooooooooojte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luc ahoj. Co nové?
Odpovedať
egy - krasne si to napisala ;-)...a vystizne...vsetko ma svoj cas...a preto som sa ja potrapila od kedy ma ten ex opustil par rockov, aby som v spravny cas stretla mojho Petula x-) cau luc - ako sa mate kinderkovci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ty kokšo. Uz sme prekonali hranicu 4300 príspevkov. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
prAVe sme dorazili domov...zajtra vam ukazem ake krasne fotecky som pofotila na svadbe :-D
Odpovedať
v nasej teme, egy? :-)...no sikulky sme udrdlane :-D luc - na akej svadbe si bola? :-)
Odpovedať
Dobryyy veceeer... uz ste toho popisali dost, nestiham citat. Uz sa aj Peto osmelil ?! :-D
Odpovedať
Ahoj Jani :-)...hej, nabral odvahu :-D...asi zavita castejsie uz...smely zajko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Júlova, co bolo bolo teraz nas čaká máj. Inac neviem ci ste postrehli ale ked sa budeme svadbiť budú majstrovstvá v hokeji. Len aby chlapi nereptali ze zmeškajú nejaky zapas. :)
Odpovedať
:-D :-D :-D Inac ked uz o tych datumoch bola rec... my sme spolu od 1. apríla :-D a zasnubili sme sa (prekvapko) 9.9.2006
Odpovedať
tak to by sme radsej mali vypadnut hned zo zakladnej skupiny :-x :-D ale ja osobne sa tiez tesim na majstrovstva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Júlova ano v našej téme :)
Odpovedať
Jani - recesia? alebo prvoaprilovy zart prerastol v lasku? :-D
Odpovedať
draheho neter sa vydavala ja som bola pani fotografka,....uz som nejake dala tak kuk kuk :-D
Odpovedať
Skor nahoda. Sranda by bola, keby mu teraz poviem, ze to bol len zart :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola na jednej svadbe ked sme sa stali majstrami sveta. Neviem si predstaviť co by sa stalo keby prehrali. To by sa riešil hokej a netancovalo by sa. Ale ženích nema problém si datum výročia sobáša. :) :) :)
Odpovedať
uz ste pozreli...v pripravných,,,,nazov.. svadba :-D
Odpovedať
Jani - si mu to mala povedat prveho aprila, aby bol viac zmäteny :-D luc - sikovna si - aspon si mozes privyrabat, ked budes na materskej :-D egy :-)...no veru...na chlapov treba "magicke" datumy :-D
Odpovedať
Anoooo Luc, sikulka si! Inac nevesticka peknucka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luc su pekne. Velmi netradičné fotenie v lese.
Odpovedať
:-D :-D mna to hrozne bavi....mam aj pri vode ale su hrozne velke aj po upravení...a srdiecko pekne ze...na to som obzvlást hrdá :-D
Odpovedať
to srdiecko fakt vyslo super ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?