Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ehm...ale toto je svadobne forum, tak pis k veci...toto nie je partnerska poradna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok
Odpovedať
Profilova fotka
Co vlka? Ale co potom tie reci susedov. Ale vlk nie je zly, potom by si nemohol sedieť a celú svadbu by si pretancoval. :) :)
Odpovedať
egy...prave ma nepriamo navadzas na certovske myslienky ]-( :-D :-D ...za tu pretancovanu noc to stoji :-D apropo - nepridas sa k nam majovkam s vymenou oznamiek? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to by šlo lebo som zistila ze ich mam o trochu viac ako by bolo treba. Pošlem ti do IP moju adresu. Napis svoju zajtra pošlem svoje. :)
Odpovedať
jasne - hned pisem :-)...
Odpovedať
ahojte májovci...vidím, že už nemôžem písať "májovky" vitaj peťulo... :-) aj ja chcem oznamko egy...napíš aj mne adresu a ja ti pošlem ;-)
Odpovedať
ahoj Jani :-)...no jo...chlap sa odvazil :-D...dufam, ze aspon slusne odzdravi ]-( ...nech si nemyslite, ze si nejakeho nevychovanca idem vziat ;-)...zlaticko je to x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janino poslala som adresu. :) dakujem
Odpovedať
takze pripravene na zajtrajsi export :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani ... odvazil, ale dlho som hladal tu odvahu
Odpovedať
babule, píšem si zoznam, že čo všetko nesmiem zabudnúť do "balíčkov" na hotel...k výzdobe...na ráno...na prezlečenie...aby sme na nič nezabudli ;-) veď všetci naši chlapi sú zlatíčka, až na malé úlety, ktoré sú na to, aby sme im odpustili :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
mojmu strach nedovoli neposluchat :-D..a ked neposlucha, tak mu to musim povedat ja, lebo on ani netusi, ze neposlucha :-D tak na taky zoznam sa chystam aj ja...ved to bude hotovy kufor :-D...ale saty na prezlecenie si tam asi hodime den pred, ked pojdeme zdobit...nech nikoho nezatazujem vo svadobny den...a aj tak s budem istejsia, ked si to tam dam sama...len dufam, ze to cez noc nezmizne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Júlova, myslim ze odvahu musel nabrať väcsiu ked ta požiadal o ruku. :)
Odpovedať
my našťastie v deň svadby ideme do leva až priamo na hostinu. všetko tam nesieme v piatok poobede a oni ž všetko zabezpečia, v sobotu nám vyzdobia sálu...som rada, aspoň sa vo svadobný deň nemusí nikto ničím zapodievať :-D :-D zuzi máš pravdu...oni totiž netušia, že nás hnevajú...keď palimu niečo poviem, tak sa na mňa zatvári tými krásnymi očkami a a spýta sa: ja ťa štvem? a s čím? x-) x-) x-)
Odpovedať
egy - tak to Ti poviem ;-)...esteze ja som taka bosorka a viem citat myslienky - aspon tie jeho ;-)...lebo to mal v plane urobit ovela skor a ked som to nepriamo z neho vypacila, tak som mu povedala, nech si da este cas...lebo som si nebola ista ci by som vtedy este povedala ANO..ani nie tak preto, ze som s tym nepocitala, ale musela som si v sebe upratat, aj ked som vedela, ze s nim chcem byt :-D...tak to posunul o par mesiacov neskor a bolo to krasne a uplakane a stastne a nervozne - sa asi fakt bal co poviem :-D...
Odpovedať
Jani :-)..a hadzu take "psie" oci, ze? :-D my si to chceme sami vyzdobit a mame to kusok od domu, tak tam ideme den pred...jej u Leva budete mat? tam sa mi velmi pacilo - som tam byvala, ked som bola v KE na sluzobke 4 dni...skoda ze uz sme sa nepoznali, lebo som sa tam dooost nudila po veceroch :-)...
Odpovedať
Profilova fotka
No my ked sme mali zasnuby tak sme boli s rodičmi v reštike a ja som drahého sme stolom okopavala nech uz nieco povie. Tak chudácik môj mal trochu boľavé nohy. Ved ale nieco musi vydržať ked si ma berie. Kolko ste vy uz spolu?
Odpovedať
joj tak to je škoda...že je u leva krásne a všetučko nám zabezpečia. tak najbližšie, keď budeš v Košiciach, už vieš na koho sa obrátiť. ;-) "psie" oči to je moj konec, tomu neviem odolať...joj milujem ho stále viac 8-)
Odpovedať
egy - my sme spolu od 1.7. 2005 ;-) tak ked si mu potom tie modriny na nohach natrela starostivo heparoídom, tak je to OK :-) Jani - jasna vec...teraz sice uz sluzobky moc nehrozia, ale mame tam znamych a mozno nas do tych koncin predsa len zaveje, tak urcite dame vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
egy... tomu ver kazdy chlap tvrdi / aspon co poznam/, ake to bolo jednoduche a ani jeden si neprizna tremu a strach, co ked povie "nie "... a co JA... ani som na to nemyslel... povedal som to, ako som to citil a citim
Odpovedať
si mal tremu lebo si moja baba, Ty moj chlapisko :-) ;-) x-) inak robila som tie placky zemiakove z prasku a uz nikdy viac...desne su - tak som Ti ich nechala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne to výzdoby sestra s kamoskou v piatok. V sobotu sa len doplnia kvety. Nastastie si mozeme doniest veci uz v piatok co nam ušetrí kopec času. Tak psie oci ma vždy dostanú. Pouziva ich ked som naštvaná a chce na obmäkčiť. ;)
Odpovedať
to ja na mojho ušiaka hned "zhuknem" nech na mna nehadze psie oci, kym ma stihnu dostat :-)...zatial to vystihnem...tak ma musi obmakcovat inak :-D
Odpovedať
mňa môj romantik nepožiadal o ruku.. :-) mne stačilo, čo pre mňa spravil na začiatku nášho vzťahu a to bolo pre mňa požiadanie o ruku po dvoch týždňoch. on doteraz tvrdí, že ma chcel za ženu od prvej chvíle ako ma zbadal...a to mu verím, veď som úžasná :-D :-D :-D :-D :-D :-D chichi
Odpovedať
Profilova fotka
Júlova krasny datum. My sme spolu od 19.9.1999 a zasnuby boli 7.3.2003.
Odpovedať
Profilova fotka
drobec... uz si idem robit trzbu a potom letim caute a prajem prijemny vecer...
Odpovedať
Jani - tak to bezpochyby si :-D....ten moj si naopak myslel po dvoch tyzdnoch-nejaky podivuhodny skrat chlapskej mysle :-D, ze som prenho stara korcula ]-( ...tak si este dodnes sype popol na hlavu obcas :-D ...a vyhovara sa na to, ze to nebol on, lebo on by si to nikdy nemyslel, lebo aj ja som uzasna :-D :-D :-D
Odpovedať
egy - ale aj tie 9 su skvele - magicky den to musel byt ;-) my sme sa zasnubili na Vianoce 2005 na Stedry vecer :-)
Odpovedať
tak tak zuzi...pali tu nie je, lebo by hneď skákal...sme superské :-D :-D :-D my datujeme od 7.9.2005 a zasnúbili sme sa 21.3.2006 na krásny prvý jarný deň...proste sme si povedali..."dnes by to šlo" :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?