Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
asi som tu sám =-)
Odpovedať
tak pekné sníčky všetky májovečky a aj ja asi idem do hajan... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aloha nevesty! ste tu ale toho popisali, kym som tu nebola... az tak vela, ze ja teraz neviem, co mam napisat... aha.. Janino, jasne, ze ti poslem oznamko, len mi hod adresu do IP :-D julova Zuska.. boli sme v BA na vystave ze "mlada krv" (ja to sice velmi nemusim, ale uz ma ovplyvnil drahy a navyse tam mala obrazy aj jedna znama) a este som sa prebehla po Ikei (? na to, ze pisem dizertacku z podstatnych mien by som si mohla byt aj istejsia tou padovou priponou :-N ) a nakupila som latku na auto-ozdobu a zase take kadeco, ako vzdy, ked tam idem a drahy si kupil dve kosele v Avione.. ze Alain Delon a boli drahsie ako moje popolnocne saty :-N , tak sme svokre pre istotu zase zaklamali :-x no a to je asi fsetko, co mam nove.............................................................................. x-)
Odpovedať
ahoooj samponik - tak super...len skoda, ze sa nam nestihli skrizit cesty :-| ... a nevidela si v Avionskom Timobajle mojho draheho? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, timobajl som si ani nefšimla :-N nechceli sme sa veľmi motať, tak sme šli vyslovene po košeliach.... a boli sme aj po vinko, je pekne nafľaškované.. etiketky drahý vyrobil ;-)
Odpovedať
tak sa tesim na fotky nove :-)...inak ako sa citis 20 dni pred? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majovky :-D prave som dovarila obedik a mam cca 15 minutiek, kym sa pride domov drahy napapat. Je tu niekto? ;-)
Odpovedať
ajojte... sampo - uz je v IP a od nás oznamko ti prišlo? 8-) a ja idem vooon... :-D :-D :-D večer sa stavím...pa :-D :-D
Odpovedať
aaahojte :-D prave som nam objednala dekoraciu na auto...dost skoro...tak dufam, ze to stihne prist...zajtra tam este pre kazdy pripad zavolam :-D
Odpovedať
Caute baby, neviete mi povedat, ci maju v Ikee maslovu organzu ? (aby som sa nemotala zbytocne)
Odpovedať
fuuuha...tak to ja netusim..na take som tam nepozerala...ale mali tam take latky typu organza...len neviem, ci to presne bola organza a ani ake vselijake farby mali... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Cau baby. Tak uz mame za sebou skusku v kostole. Uz mam konecne popolnocne Saty a spodné pradlo sme svadobné šaty. Presne take aké som chcela. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj egy :-)...tak fajn...ja som akurat vytocena kvoli kytici, lebo dnes v jednom nemenovanom kvetinarstve drahemu zadreli nenormalnu cenu za kyticu...a to sa este dusovali vraj mu urobia cenu, lebo ho poznaju a chodi k nim casto kupovat kvietky...skoro ma porazilo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kyticu mi nastastie robi jedna známa co robi vo veľkoobchode s kvetinami. Berieme od nej aj kvety na výzdobu. Ale ako vravís, ked sa spytas v kvetinárstve kolko stojí napr. kytica z piatych ruží tak povedia 300 korún. Ale ked im povies ze chces svadobnu kyticu z piatych ruži, zacítia peniaze a zadru ovela vyššiu cifru. :(
Odpovedať
oni chceli len za ruze 2.600,- Sk a to bez aranzma este ]-( ]-( joooj...ako ma vytocili...tak aj my ideme hladat inde...netvrdim, ze to nie je umenie uviazat krasnu kyticku, ale co je vela, to je prilis...a presne...keby povedal, ze chce uviazat kyticu z 15 ruzi, tak to vyjde do tisicky a ked pocuju slovo svadba, tak uz nevedia, co so sebou..! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ako som sa presvedčila tak zo svadobneho biznisu vedia poniektorí spraviť zlatú baňu. Ja si zatiaľ zaklopem ze vsetko ide v pohode a pn masle. Až mam strach ze co nevyjde.
Odpovedať
aj nam ostatok vychadza v pohode...a strach mam asi ako Ty, ze nieco na poslednu chvilu vybuchne :-D...ale nejdem na to ani mysliet, nech si to neprivolam-e ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale aká krásna by bola improvizácia. :) :)
Odpovedať
veru - ziadna "umelina" :-)...ale urcite si v niecom aj zaimprovizujeme...my minimalne pri prvom manzelskom tanci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to aj my. Ale zábava musi byt. A na akú pesničku budete tancovať?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Julova.. manzelsky tanec, samozrejme nieco pomale ;-) ... aby so Ti nepostupal topanky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milé :)
Odpovedať
egy no rozumies mu? ide si ma zobrat za zenu a oslovi ma tak oficialne, ze "Julova" :-D asi mu dam za to zahrat rock and roll :-D my budeme mat Depeche Mode - A question of lust ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm zaujímavé. Ja pesničku z filmu Laska nebeská. Len teraz si rychlo neviem spomenúť ako sa volá. :(
Odpovedať
no my budeme mat DM vsade :-)...od oznamka, cez obrad az po hostinu ;-)...taka little black celebration v bielom to bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Drobec... ved to neviem ani precitat :-D a tancovat... ani by som sa nerozbehol :-D
Odpovedať
a uz mas fotku :-D...joooj tie Tvoje hesla :-D...ked ma nastves, tak Ti taaak jednoducho vybielim ucet ;-) Tvoja mama volala mojej cez prestavku z prace =-) ...si predstav...mna sa hanbi a s mojou mamou si veselo drdle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ma prekvapila, to by som necakal horsie by bolo, ze ta nastvem a potom by som sa nedostal domov...
Odpovedať
no tak tomu ver..uz to mam oskusane, ze ked dam do dveri mamin kluc, tak si neotvoris :-p a si aj rande dohodli,,,bez chlapov!..ze sa este pred svadbou stretnu..
Odpovedať
Profilova fotka
ale to by som ta musel velmi nastvat a to by mi strach nedovolil ... a to by si mi nespravila, lebo spat na schodoch je bolestive a este by som dostal vlka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?