Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no vraj ze chodi...ze stale ma nutkanie sa pridat, ale strach z tolkych zien mu asi nedovoli :-D...je v praci este, tak smiruje na dialku...ale uz asi dorobil trzbua ponahla za mnou...ale ved on si ten pozdrav najde pripadne zajtra...dokonca je tu aj zaregistrovany :-D Jan(gk)a - hej hej...aspon budem vediet ako sa volam :-D :-D...a tie taniere su super :-D ale sme sa tu zisli - Janka-janino a Janka-janga, Zuzka-julova a Zuzka-schnauzee, Lucka-luculka a Lucka-lubu...no fajn...ze? :-)
Odpovedať
sme tu vsetky dvojmo
Odpovedať
veď vravím východ západ :-D :-D babenky skutočne zdrhám, aby som si potom nevyčítala zajtra...a aby som si s vami zas zajtra písala a nemusela sa zas učiť...páááááááčkooooo ;-) ;-) teším sa, že je tu vždy fajn debata... zuzi...aj dnes večer hovorím s PB a nezabudnem spomenúť aj naše dvojčatá z BA (zuska a peťko), ktoré čakajú na 6. zmysel :-D :-D :-D papa a krásnu nôcku žienky májové x-)
Odpovedať
Dobru nocku Jani
Odpovedať
papa Jani...pozdravuj Paliho a dobru nocku a zajtra...budes mi dodavat chut na zehlenie v extra davkach :-D joj...dakujem za PB |-| x-)
Odpovedať
lubu - a Ty si nam kam zmizla? =-) :-.
Odpovedať
tak prcham aj ja...coskoro je tu moj drahy :-)...tak sa majte pekne majovky...dobru nocku a krasne sny...dufam, ze tie moje budu o rybkach ;-)...
Odpovedať
Dobru...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte moje majovky ja som v praci, a mala som velmi ťažký príjem na JIS tak som to musela vypnúť, ale určite sa ozvem.papa
Odpovedať
majovky? robi sa prezencka! :-D lubu - fiiiiha, takze narocne zamestnanie :-. ...ale uz aspon vies, kde nas najdes takmer kazdy den :-D...tak sa k nam vrat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pritomna :-D Ahojte ;-)
Odpovedať
ahoj Zuzi, pisem čiarku :-D nooo...dnes ma boli takmer cely den glooobus ]-( ...ale mozno aj z toho ako si v nom konstruujem osnovu pribehu:-D... ako sa maju zvieratka? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dnes bude nejaky nedobry den, ja som sa zas zakazdym porezala, ked som chytila noz do ruky ]-( , jaj, volajaka som asi mimo. zvieratka sa maju fajne, kocurikovia lezia na postielke a krasne sa k sebe tulkaju, moje zlatucke maciatka. a co tvoj pribeh? Kedy zacnes pisat? :-D
Odpovedať
no tento vikend urcite ;-) ...musim sa nejak pozviechat, som uplne mimo-akoby ma presiel parny valec :-D...skusim, ci mi kava neporobi nieco s tlakom v hlave...potom nebudem moct v noci spat a tak je jasne, ze budem pisat :-D...ale aspon nejaky hruby nacrt urobim dnes-zajtra :-)
Odpovedať
aj mne čiarkuuuuu....ajojteeee.... :-D urobila som obideve skúšočky dnes, hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá jednu za B a druhú za D, ale mne to stačíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí *zuzi1* aký príbeh? zas som niečo nepostrehla?blonďavá :-D :-D ahoj aj zuzi2...len sa nerež, nech máš na svadbe krásne ruky... ;-)
Odpovedať
jaaaaj...ahoj Jani :-)...zapisana bez meškania ;-) :-D no sikulka si - vidis - ine som od Teba ani neocakavala :-D...tak blahozelam ;-) no Zuzka2 mi dala mackofilnu stranku www.mackysos.sk a tam sa pisu aj pribehy so zvieratkami, tak chem vzdat hold mojej Nastenke a chcem napisat, ako sa nase zivoty preplietli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejde o zivot, mas cas :-) , to len ja sa na to taaak tesim. a mi teraz napadlo, ze presne v den tvojej svadby bude v Poluse druhy macaci den (prvy bol minuly rok) a budu tam dievcata zo zdruzenia, ide hlavne o vyvracanie mytov, prezentaciu zdruzenia, predaj darcekovych predmetov a tak.. Ja by som tiez rada vtedy dosla, ale asi budem v domacej pooperacnej liecbe, takze neviem, ci to bude realne.
Odpovedať
Zuzi - tak to je osud - macicky budu slavit so mnou :-D...ale skoda, ze nemozem byt tam aj tam :-( ...si odskocim :-D...byvam v podstate blizko Polusu a hostina bude kusok od Rač. mýta :-D...ale to sa asi nebude stihat v ten den D :-)...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to si ani neviem predstavit, ako by si to mohla stihat... ja ani netusim, ako ja budem stihat veci vo svoj svadobny den :-) Ale o rok to bude zas, tak sa prid kuknut :-D no, dlho som sa tu nezdrzala, musim letiet, tak niekedy nabuduce ;-) papa
Odpovedať
tak to pridem aj rodinkou uz ;-) pekny dnik - pa pa :-)
Odpovedať
a ušiak - Ty to mas pisat sem a nie mne natajnasa do IP :-D ;-)
Odpovedať
Ahojteee. Som tu chvilu.
Odpovedať
ahoj Jani :-)...tak co nove? ako vikendujes?
Odpovedať
Sme boli pozriet este 1 byt, ale bola to len garsonka, takze nic :-( A o 15 min. mame 1. poučenie, takze som tu len na skok (ale vratim sa - dufam, ze skoro!)
Odpovedať
tak nech je to viac zaujimave ako nezazivne ;-)...nech Vam to ubehne...a jednoizbovy bytik je fajn...aspon netreba vela upratovat :-D
Odpovedať
No uz som tu!!! To bola hroza! Som tam skoro zaspala, proste pol-hodinovy monolog a nic.. :-p Zuzi ano 1-izbovy byt je fajn, ale nie garzonka - to by som sa zblaznila. V tom, co sme vcera zajednali je teda kuchyna + izba + balkon. A toto - v kuchyni gauc :-S a to je vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky tak som tu, včerajšia služba bola hrozná, ale teraz mám 5 dní volno tak má čas na nejaké vybavovačky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi som tu sama? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
-tak papa idem búvať :-)
Odpovedať
ahojte ;-) drahý ma vysáčkoval od pc, tak som šla sadiť kvetinky :-) je tu niekto? 8-) dnes som sa vytešovala aspoň cez cdčko na mojom malom alexovi...tak by som ho schmatla a nepustila...po svadbe musím poriešiť návštevu nitry, inak to nevidím :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?