Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My tak isto ako vy luculka. Sme u našich, kým ešte nemáme svoje. Naši majú 4 izbový veľký byt a sú v ňom iba dvaja, takže... No nie je to ideálne, ale dá sa to.
Odpovedať
Mi mame nastastie rodinný....bracho je v skotsku takze sa moc nemackáme.....inak prave si staviame novu skrinu....teda drahý stavia ja sa ulievam.... :-D :-D
Odpovedať
Ahojte kocky! My sme na tom podobne. Sice uz mame svoj bytik, ale najskor sme ho prenajimali, lebo pocas vysky by sme nemali peniazky nato, aby sme si mohli vsetko sami platit a potom sme dost dlho prerabali, takze sme vlastne byvali u nasich, tiez maju 4 izbovy velky byt. Ale teraz, ked sa vratime z USA, uz chceme zacat isto spolu byvat, tak sa neviem dockat :-) Ale presne ako pisete, u rodicov je to na jednej strane straaasne super, o vsetko sa postaraju a strasne to pomoze. Aspon sa nam takto podarilo na nieco usetrit a potom je zaciatok lahsi...
Odpovedať
No ved prave...aj mi setrime a uz mame hrozne vela veci spolu pokupených...a neni problem vziat si 2melony pozicku....ale to splacanie najmenej 30rokov....z toho mi je zle.... :-(
Odpovedať
No ved prave, hlavne, ked si predstavis, ze si chces raz za cas aj nieco pekne kupit pre seba, chces ist niekedy aj na dovolenku a tak a ked musis splacat vysoku pozicku, takmer na nic ine ti neostanu peniazky :-( Je to tazke, ale vsetko sa zase da zvladnut a ja si vzdy hovorim, hlavne, ze sme spolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Môj chlap sa zo mňa stále smeje, keď hovorím, že vezmeme pôžičku, že sa dokonca splácania ani nedožije.
Odpovedať
No je to fakt o nicom....preto je to blbe ze vlastne frajer bude mat byt po mame ale ja tam necem ist...tak ho dame asi potom do prenajmu
Odpovedať
Profilova fotka
Inač sa nesťažujem. Sú len také chvíľky, keď už chcem mať vlastné hniezdočko. Vlastnú kuchynku, zorganizovanú podľa seba, lebo ja strašne rada kuchtím. Ale musíme ešte niečo našetriť. Niekedy ma chytí taká depka, že je ten život nanič...kým budeme mať ako tak podľa predstáv... No čo? Ale to len, keď mám nanič náladu, inak som veselá osôbka s pozitívným pohľadom na svet. hihi.
Odpovedať
No tak o tej vlastnej kuchynke snivam a ja ...a stale cmim do IKEI a podobných casákov a snííívam....xi..xi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katkosko, tak to sme asi viacere...prave sme sa sdrahym (momentalne nie drahym) pohadali. tiez to bolo kvoli peniazom...obidvaja sa chceme po case usadit a mat aj babo, ale nie su korunky...a on sa k tomu vsetkemu stavia na styl,...ved nejak bolo a nejak bude....ja skor ale patrim k osobkam, kt. si radsej vsetko nejak naplanuju...takze sme sa poriadne na tom nezhodli...co mam robit, holky??? mam pocit, ze vsetko nema zmysel....
Odpovedať
Profilova fotka
Teri: Ale nič si z toho nerob. To môj je taký istý. Má teóriu, že nič netreba plánovať, lebo aj tak sa nič nepodarí podľa plánov. A ked som mu povedala minulý rok pred Vianocami, že musíme začať plánovať svadbu, tak skoro odpadol, že kam sa vraj ponáhľam. No ale zmiernil, keď sme s mamou boli rezervovať sálu a na apríl už bola obsadená. Takže sa netráp. Možno by sme mali od tých našich mužov nabrať trocha ich bezstarostnosti. luculka: ja nielen čumim do katalógov, ale mám plno všelijakých výstrižkov na inšpiráciu, skoro plný zakladač. no proste ...
Odpovedať
TERY aj mi sa kvoli korunkam hadame...u nas je to naopak ja minam vela koruniek na handricky...a drahý zasa setrí kazdu korunku do buducnosti....NO TAK ASPON SA BUDETE DNES VECER UDOBROVAT.... ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby, ak sa smiem, zapojim sa do diskusie. My planujeme svadbu na jun 2007, ja este studujem na vyske, drahy uz robi, setri, setri, setri, zatial len sam, byvame u rodicov, chceli by sme maly domcek...je to tazke, zarabas tisicky a splacas tisicky na uver, nie ako nasi rodicia kedysi, zarabali tisicky, splacali stovky, nejak to zvladli ale teraz je to horsie...a ani titul nepomoze, nezarabas 2x lepsie ako bez titulu :-(
Odpovedať
Tak s tým titulom to je pravda niekedy sa az divýs aký ludia su na vysokých funkciach a tie prachy co zarabaju a pomali ani strednu nemaju dokoncenu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Vsak prave, clovek ma inziniersky titul a "hanbi" sa pred ludmi, lebo tí co nemaju sa píšia, sebavedomie na max. Zarába mizerne o 2000 viac ako bez, a co ti pomozu tie prachy, aspon keby 2x viacej, nechcem aby nam dali hned 30 000 za nic ale nie 12000 bez a 14000 s titulom. Co je to za svet? Nic si nemozes dovolit, auto, dom a dovolenka....ked vyhras na sportke :-N preto budeme mať malu svadbu, max 20 ludi, skoda ale nemame tolko aby sme pozvali 120 ludi. Na satach si nedopustime, ale iba fakt najblizsi. Znie to hlupo, ale rodicom sme povedali, ked chcu niekoho pozvat, nech si zaplatia |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Niečo mi hovorte. My sme na tom podobne ako ty csicsi. A ja ako učiteľka veľa nezarobím. A mojko, ten sa drie od rána do večera. Už som mu to zakázala, lebo sa mi zničí. My sme sa tiež snažili pozvať len najbližších a ešte tých, ktorým sme boli my, lebo u nás sa to tak robí, ale aj tak sa to vyšplhalo. No čo už.
Odpovedať
No tak vam poviem, ze c dnesnej dobe to vyzera presne ako v tej minulosti, ked boli nase babky a dedkovia mladi a utekali zarobit do Ameriky... My sme so snubencom uz po piatykrat v USA, vzdy sme sli na leto cez vysku, teraz sme tu na sedem mesiacov na internship, len aby sme cosi zarobili a usetrili, aby sme to mali lahsie...presne, ako kedysi nasi stari rodicia...
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa pripajam k tomu problemu s titulom. tiez som si myslela, ked som skoncila vysku: wow, mam titul, teraz mozem viacej zarabat:)), ale opak je pravdou. som na mieste, kde ma drzia len jazyky. tych mojich 5 rokov mucenia, tu nikoho nezaujima:(((. takze nasa svadba tiez nebude velika, kedze si ju platime sami...luculka:)), to mas pravdu s tym dobrovanim:))) aspon na to to bolo dobre ;)
Odpovedať
Babky volakady tatino mal uz v 20tke postavený nas dom...dfostali novomanzelsku nenavratnu pozicku....a a nic nemusia nikomu do smrti splacat... :-(
Odpovedať
Terez ja mam to stastie ze mne tu svadbu platia moji skvelí rodicia....budeme mat totiz 77ludi...ale drahý si plati sam kedze ma uz len maminu
Odpovedať
Profilova fotka
ano luculka, suhlasim, rodicia uz mali dom v 25ke a my ani na....pozemok, ked chcem byt presna, uz lutujem ze som sa 5 rokov trapila a za nic, fakt si nemyslim ze sa to oplatilo. Pozeram sa okolo, priatelia, kolegovia ktorí uz pracuju od 18 kolko zarobili za tych 5 rokov, a my ktori meskame 5 rokov?Mame si pockat do 40ky az potom svadba kym budeme na urovni, to hadam nie? A zeby svadbu na uver, no to nie, dakujeme pekne, a terezka moj drahy robi namiesto 3 lebo on ma titul, tí traja nie, takze mozu vsetko nechat nanho, vsak je ing a mozu sa tvarit ze tomu nikto nerozumie okrem inziniera a vsetko je vybavene, firma mu kupi notebook, ktory samozrejme ulahci pracu, lebo je extrarychli, ale velke h...., je na to aby mohol robit aj cez vikend doma 8-( , ale ja vtedy planujem nasu uzasnu svatbicku, kukam satocky, ucesy a klebetim s vami x-)
Odpovedať
Babule ja sa pre dnesok lucim drahý sa stale trápi s nasou novou skrinou....tak sa idem tvárit ze mu pomáham....pa pa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este k tej svadbe, kedy sa vyberie presny datum, den a cas, myslim teraz napr. maj 2007, potom ako postupujete dalej, asi soboty kukate a myslite aj na "tazke dni", dufam viete na co myslim, a ci to beriete do uvahy, urcite, alebo pocasie, to sa nevie dopredu...alebo si mame vybrat hned 2 terminy za sebou, pre istotu?
Odpovedať
Profilova fotka
Trocha som sa vzdialila a premeškala som debatku. Hľadám živú hudbu a neviem nič nájsť. Surfujem po nete a nič. Csicsi: podľa toho odkiaľ si. ja mám takú skúsenosť, že som sálu rezervovala v januári 2006 na (pôvodne som chcela apríl, ale už bolo obsadené) máj 2007, ale závisí aj akú si vyberieš. bratranec sa ženil v apríli a začali plánovať a pripravovať v januári. ale nenechávala by som to len tak... a počasie, čo ja viem, či sa dá tak opredu odhadnúť mne radili čas, tak okolo 16.30, aby sa všetko stihlo a tak, no neviem ...
Odpovedať
Presne tak, tiez nechcem, zby to bolo skorej ako o stvrtej. Nechcem, aby sa z celeho dna zacala nahanacka za kadernickou, kozmetickou a tak, musim mat na vsetko dost casu, inak zacnem hrooozne stresovat...
Odpovedať
Profilova fotka
ked maj, tak by som to dala na 16.00, myslim obrad, potom alebo predtym fotenie (komu ako vyhovuje, ja osobne po) a kým sa fotí, hostia by sa presunuli na miesto činu, obcerstvit sa potom s nami by sa napapali, vecera teda, a zabava do rana...v maji no neviem, kvoli pocasiu a hlavne ked sa foti v prirode, svetlo, zima...napr. kamoska sa vydavala v oktobri a auto ani neodfotili, v oktobri uz o 16.00 vies co uvidis... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné. ale zasa v októbri už nie je tak teplo. my sme boli tento rok na svadbe v júli a mysleli sme, že sa roztopíme. ja dúfam, že my nebudeme mať príliš teplo, tak akurát by bolo super.
Odpovedať
tuším som aj ja zmeškala debatku..no pridám sa aspoň teraz. Ja by som tiež nechcela skor ako o tej 16tej, pamatám, ked sme boli v rodine na svadbe, obrad mali niečo po dvanástej a nevesta už od piatej rána behala a potom večer bola ukonaná a riadne si to ani neužila :-| , ved nie je už kam ponáhlat...či sa už v ten den vydám ráno či večer... ;-) ...už je úúúplne jedno, no nie? a s tými úvermi...tiež máme na 10rokov, ale máme bytík, aj ked v nom ešte nebývame, ale vždy je už kde zakladat rodinku 8-)
Odpovedať
babulky urobte niečo pre mna - a aj vy môžete vyhrať zaregistrujte sa na stranke www.lovetrap.sk a k tomu čo ti píše že kamoška ktora ťa pozvala dajte tento kod YASGD - je to môj kod- potom sa musite už len autorizovať - poslať sms - všetko ti to tam povie ako na to... dakujem ste zlate... dufam že som vas moc neotravovala. :-N
Odpovedať
Miri s tým uver...nakoniec aj mi asi nejaký zoberieme ved inak budeme stale u nasich :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?