Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
jej tak to je slachetna cinnost ;-) keby sme raz mali domcek, tak by tam bolo viac zvieratiek ;-) no ja som davno davno mala sibirsku tigrovanu...a mnaukala po rusky :-D...srandujem...ale doniesla som si ju aj na SVK z Moskvy, kde som par rokov zila..tiez sme ju nasli vonku vyhodenu hned malilinkatu so zapalenymi ockami, tak sme ju prichylili ;-)...ale raz ked som bola v praci, tak mi moj brat isiel nieco odniest domov a ako otvoril dvere, vraj sa presmykla a usla...no neviem...je to brat, ale aj tak mu neverim...bola cisto bytova, ani von nechodila, len po balkonovom muriku skusala akrobaticke kusky a mna az mrazilo...:-D...on ju totiz nemal rad...tak neviem ani ako to bolo...ja som plakala asi dva tyzdne a este raz tolko som ju hladala po sidlisku...ale uz som ju nikdy nevidela :-( ;-( ...ale opat by som taku nejaku rada...mala krasnu tvaricku - taka hnedoseda pruhovana..ako tie nase slovenske LENTAKE tigriky domace :-D....
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa najviac pacia tigriky, aj nasi dvaja kocurosi su taky, sivucky tigrovany a teraz mam doma jednu cernulku na adopciu, taku rozkosnu, ze by som si ju najradsej nechala (ako vsetky :-) ), ale to by som uz nemohla zachranit dalsie. Aj nase radi travia cas na balkone, ale mame ho zasietovany, aby sa im nic nestalo ani nestastnou nahodou, ako vela dalsim ;-( joooj, ja lubim vsetky zvieratka :) poslem ti do ip adresu na nasu stranocku :)
Odpovedať
jeeej - mackofilne nevesty :-N - tak to som u vas na spravnej adrese 8-) my mame doma Cicucku a Jozka-kocura (a este sem tam pribehne susedov Fesulin - je taky krasavac v porovnani s tymi nasimi poulicnymi privandrovcami...); no a nastavajuci maju doma zas najdeneho psika Najka, takze sme sa nasli...
Odpovedať
ahoj eleni ;-) moja slecna sa volala Nastenka :-) dakujem schnauzee - urcite to presurfujem krizom razom, ked budem mat lesi signal, lebo teraz si svetielka na modeme skacu ako sa im chce ]-( ...dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, aj my sme sa tu nasli :-D Da sa povedat, ze aj s mojim drahym sme sa nasli, aj ked on nebol taky vasnivy zvieratkomil...teda, zvieratka miluje, ale trosku inak, ako ja. Mojho havka prijal vpohode, ale ked som chcela mat cicu, bol najpr proti. Dnes mame cice dve a este aj depozit. A po svadbe bude aj novy havko, dost velky, co on najprv nechcel ani za svet :-D Takeho chlapa som potrebovala
Odpovedať
Profilova fotka
nasi dvaja kocurici sa volaju Chili a Richy a su velmi podobni, priatel ich ani nevie vzdy rozoznat, ja ich mam v malicku. julova - a mas dost vody pod modemom? Ked ti nechce survovat.... :-D ale nie, ja viem, ze to nie je sranda, tiez nemam rada, ked mi nas internet vypovie sluzbu :-S
Odpovedať
a ze Rychly internet z Ti-mobajlu ]-( ...moj drahy tam robi, tak ho mame zadarmo...ale kazdy den ma "na tanieri" aky je ten net rychly :-D.... ale uz som nieco pokukala - joj krasne cice su tam...az mi srdco pisti, hned by som ich chcela okolo seba vsetky :-)..
Odpovedať
...prave som si precitala Murinka a ja - no cela moja Nasta x-) .presne taku malinkatu sme ju nasli krcit sa pod stromom na velkej moskovskej ulici a hentaka slecna - dama z nej vyrastla :-) stale mi je za nou smutno, ho ci je to uz 5 rokov, co ju nemam ;-( zatial zbieram macky - sosky - drevene vselijake a mam jeden krasny ulovok, ktory ma uuplne dostla hned od dveri toho obchodu, ked som tam vosla...esteze dosiel preplatok za elektrinu :-D...hned bola moja!...dam ju nachvilu do albumu, ked sa net umudri, ale pssst :-x ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som ich chcela vsetky :-) take nadherne stvorenia su to... a hreju lepsie ako paplon :-D aspon ze ten net mate zadarmo..mam dve kamosky, co pracuju v T-come, tak viem, ako sa lakaju ludia :) my mse tiez kedysi mali cez niekdajsie telekomunikacie a z tymto dnesnym sa to neda porovnat. Ale zas, aj nam obcas strajkuje, inak to asi nejde.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, krasne su, nadherne :-) tiez zboznujem vsetko, co je macickovske a psikovske, mame sosky, puzzle, hrnceky a vsetko mozne, co existuje. Ja ked to zbadam, nemozem odolat. Tak nech sa ti plni policka podstivo dalej a nech tam raz aj ziva pribudne :-D , tie nase policky zboznuju, uz nemozem mat takto pomaly nic povystavovane. hm, viem, ze je to tazke, ked clovek pride o zvieratko, sama som tym uz 2x presla a tiez mi je stale smutno. Ale co mi pomaha, su tie dalsie, co su pri mne a robia mi radost v zivote, takze opat rada ci prianie, aby ti cim skor nejaka micka zaplnila srdiecko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova - som ti do ip poslala aj odkaz na moj pribeh, este davno som napisala, ked si to okolnosti vyziadali
Odpovedať
ahojte majoky... :-) mám za sebou šaleny deň :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj Jani :-)...ale konecne ide viiiikendiiiik :-)...ale moj Petulo ho ma pracovny :-( asi budem nutena upratovat a doonca aj zehlit ]-( :-D
Odpovedať
ahoj zuzi...aký víkendík? ja mám od včera školu a zajtra dokonca dve skúšky :-p keby si tušila ako sa mi nechce učiť... :-( :-( :-( práve mi totiž v schránke pribudlo jedno dvdčko môjho krásneho alexa (synček našich kamarátov z nitry) od narodenia až doteraz...a že uč sa :-S joj musím ho pokukať :-D :-D :-D :-D :-D a boli sme zajednať jedlo a "chreografiu" a výzdobu a tak všetko v reštike :-D :-D :-D tak som plná zážitkov a kúpili sme si prvý svadobný dar s palinom....jooooj, keď budem mať času hodím foto do albumu....joj ako sa veeeeľmi tešíme :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janino ;-) co take sialene si dnes prezila? vikendik sice ide, ale aj moj Stanulko ho ma tiez pracovny a zehlenie by sa zislo aj u nas uz asi..o zabavu mam postarane :)
Odpovedať
ženy, ja som žehlila v utorok do bezvedomia...až kým všetko z koša nebolo von :-D :-D
Odpovedať
a co ste si kupili, Jani? x-) :-) no verim...ja som si uviazala pred rokom a pol na krk anglictinu - externy kurz...a ze uc sa...a tak to aj dopadlo..takze si to viem predstavit :-) a mi nechcu tie fotky vliezt do albumu a nechcu ]-(
Odpovedať
Caaaaaute, uz som doma.. sme boli pozerat bytiky!!!
Odpovedať
jaaaaj...uz su tam - Zuzka 2 pozeraj , lebo cice asi budem musiet zmazat ;-)
Odpovedať
a ta posledna foto - je tak gycovite krasna, ze musela byt proste moja :-D ahoj Janka 2 :-D...a ake bytiky a ako to vyzera? ;-)...aj ste nieco vybrali? a kde? tooolko otazok mam :-D
Odpovedať
Jani - ja to do bezvedomia nezvladnem...ja mam taku averziu na zehlenie, ze to chudatku Petulovi necham na pondelok, ako sa poznam :-x
Odpovedať
he...kolko prispevkov po sebe mam...sa modem nejak prebral takto navecer :-D
Odpovedať
No, sme si uz aj zajednali, zatial len najom, ako som hovorila... Je to v Nitre, perfektna lokalita - vlastne skoro v centre a pri nabrezi a vlastne vsetko blizko, sice je len 1-izb. a tak polozariadeny... som si uvedomila, kolko veci budeme potrebovat :-p Ale zajtra mame ist pozriet este 1 a ak z toho nic, tak v pondelok oficialne stahujeme!!!!
Odpovedať
no super :-)...tak nech to vyjde ;-)...aj my mame jednoizbacik....uvidis, ze si pekne hniezdocko z toho urobite ;-)
Odpovedať
No dufam, len sa tam nechcem velmi uhniezdovat, radsej by som ten svoj.
Odpovedať
joj jani ani mi nehovor...žila som v nitre v podnajme 10 rokov...krásne to mestečko...krásne to spomienky... zuzi ja chodím na postpromočné prvý rok a ešte jeden ma čaká :-p kúpili sme si nádherné hodinky na ričičkyyyyy...hurááááá.....potom ich odfotím, joj sa vytešujeme :-D :-D ja žehlím veeeľmi rada. už aj mamke som vždy všetko požehlila...pozerám pri tom telku...taký relaxuš ;-)
Odpovedať
joj ta posledna mačka je svetová zuzi :-D
Odpovedať
zehlicka je moj veeelky nepriatel :-D...dodnes sme si nepotykali :-D...ale Petulo ani neviem ci zehli rad, ale lubm take tie chvilky, ked on sa rozlozi v nasej izbe pri telke a ja lezim a citam a tak spoza knihy nanho pozeram a on na mna a zasa citam a on zehli...je to take pekne :-)... Janka 2 - tak to hej...vlastne je vlastne...aj keby tam nic nebolo...my ked sme uz tu byvali a este sme nemali kuchynsku linku ale len sporak a chladnicku v kuchyni - spominam na prvu veceru...to bolo...upiekli sme si kuriatko a zemiaky a mali sme aj slepaciu polievku...asi o polnoci sme dovarili a potom sme sedeli na vankusoch na zemi a papali :-D...no krasne spomienky :-D
Odpovedať
ahoj schnauzee aj ja mam v ten den svadbu. a vy ostatne ako? uz sa to blizi
Odpovedať
Jani - to bola laska na prvy pohlad :-D...ja som uz vedela, ze nam prisiel preplatok za elektrinu a ked sme vosli do toho obchodu tak som bola v momente zhypnotizovana...zastavila som, Peto si premeral os mojho pohladu a hned pochoil :-D...tak sme isli domov, dala som mu odlozene korunky (tie som doplnila preplatkom) a letel mi ju kupit a vybavil aj 50% zlavu - vraj mala nalomeny chvostik, ktory sa dal uuuplne super prilepit...tak sme aj usetrili a aj mame nasu cicu krasnu :-)...a to na chvoste je taka minitasticka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?