Menu Forum

Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
julova
Registrovala sa 30. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1634 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
julova
Registrovala sa 30. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1634 príspevkov. Okres Bratislava.
 jej tak to je slachetna cinnost emoticon
keby sme raz mali domcek, tak by tam bolo viac zvieratiek emoticon

no ja som davno davno mala sibirsku tigrovanu...a mnaukala po rusky emoticon...srandujem...ale doniesla som si ju aj na SVK z Moskvy, kde som par rokov zila..tiez sme ju nasli vonku vyhodenu hned malilinkatu so zapalenymi ockami, tak sme ju prichylili emoticon...ale raz ked som bola v praci, tak mi moj brat isiel nieco odniest domov a ako otvoril dvere, vraj sa presmykla a usla...no neviem...je to brat, ale aj tak mu neverim...bola cisto bytova, ani von nechodila, len po balkonovom muriku skusala akrobaticke kusky a mna az mrazilo...emoticon...on ju totiz nemal rad...tak neviem ani ako to bolo...ja som plakala asi dva tyzdne a este raz tolko som ju hladala po sidlisku...ale uz som ju nikdy nevidela emoticon emoticon ...ale opat by som taku nejaku rada...mala krasnu tvaricku - taka hnedoseda pruhovana..ako tie nase slovenske LENTAKE tigriky domace emoticon....
13. apr 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
Registrovala sa 1. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov a 2 albumy. Má 13 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 26. mája 2007
    V Košiciach, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
Registrovala sa 1. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov a 2 albumy. Má 13 priateľov. Košice, okres Košice.
 aj mne sa najviac pacia tigriky, aj nasi dvaja kocurosi su taky, sivucky tigrovany a teraz mam doma jednu cernulku na adopciu, taku rozkosnu, ze by som si ju najradsej nechala (ako vsetky emoticon ), ale to by som uz nemohla zachranit dalsie. Aj nase radi travia cas na balkone, ale mame ho zasietovany, aby sa im nic nestalo ani nestastnou nahodou, ako vela dalsim emoticon
joooj, ja lubim vsetky zvieratka emoticon poslem ti do ip adresu na nasu stranocku emoticon
13. apr 2007 o 18:37  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eleni
Registrovala sa 8. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 494 príspevkov.
  • Svadba bola 2. júna 2007
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
eleni
Registrovala sa 8. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 494 príspevkov.
  • Svadba bola 2. júna 2007
    okres Bratislava
 jeeej - mackofilne nevesty emoticon - tak to som u vas na spravnej adrese emoticon my mame doma Cicucku a Jozka-kocura (a este sem tam pribehne susedov Fesulin - je taky krasavac v porovnani s tymi nasimi poulicnymi privandrovcami...); no a nastavajuci maju doma zas najdeneho psika Najka, takze sme sa nasli...
13. apr 2007 o 18:57  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ahoj eleni emoticon
moja slecna sa volala Nastenka emoticon

dakujem schnauzee - urcite to presurfujem krizom razom, ked budem mat lesi signal, lebo teraz si svetielka na modeme skacu ako sa im chce emoticon ...dakujem emoticon
13. apr 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
 jej, aj my sme sa tu nasli emoticon
Da sa povedat, ze aj s mojim drahym sme sa nasli, aj ked on nebol taky vasnivy zvieratkomil...teda, zvieratka miluje, ale trosku inak, ako ja. Mojho havka prijal vpohode, ale ked som chcela mat cicu, bol najpr proti. Dnes mame cice dve a este aj depozit. A po svadbe bude aj novy havko, dost velky, co on najprv nechcel ani za svet emoticon Takeho chlapa som potrebovala
13. apr 2007 o 19:09  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
 nasi dvaja kocurici sa volaju Chili a Richy a su velmi podobni, priatel ich ani nevie vzdy rozoznat, ja ich mam v malicku.

julova - a mas dost vody pod modemom? Ked ti nechce survovat.... emoticon ale nie, ja viem, ze to nie je sranda, tiez nemam rada, ked mi nas internet vypovie sluzbu emoticon
13. apr 2007 o 19:15  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 a ze Rychly internet z Ti-mobajlu emoticon ...moj drahy tam robi, tak ho mame zadarmo...ale kazdy den ma "na tanieri" aky je ten net rychly emoticon....

ale uz som nieco pokukala - joj krasne cice su tam...az mi srdco pisti, hned by som ich chcela okolo seba vsetky emoticon..
13. apr 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ...prave som si precitala Murinka a ja - no cela moja Nasta emoticon .presne taku malinkatu sme ju nasli krcit sa pod stromom na velkej moskovskej ulici a hentaka slecna - dama z nej vyrastla emoticon
stale mi je za nou smutno, ho ci je to uz 5 rokov, co ju nemam emoticon

zatial zbieram macky - sosky - drevene vselijake a mam jeden krasny ulovok, ktory ma uuplne dostla hned od dveri toho obchodu, ked som tam vosla...esteze dosiel preplatok za elektrinu emoticon...hned bola moja!...dam ju nachvilu do albumu, ked sa net umudri, ale pssst emoticon emoticon
13. apr 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
 aj ja by som ich chcela vsetky emoticon take nadherne stvorenia su to... a hreju lepsie ako paplon emoticon

aspon ze ten net mate zadarmo..mam dve kamosky, co pracuju v T-come, tak viem, ako sa lakaju ludia emoticon my mse tiez kedysi mali cez niekdajsie telekomunikacie a z tymto dnesnym sa to neda porovnat. Ale zas, aj nam obcas strajkuje, inak to asi nejde.
13. apr 2007 o 19:31  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
 jeeeej, krasne su, nadherne emoticon tiez zboznujem vsetko, co je macickovske a psikovske, mame sosky, puzzle, hrnceky a vsetko mozne, co existuje. Ja ked to zbadam, nemozem odolat. Tak nech sa ti plni policka podstivo dalej a nech tam raz aj ziva pribudne emoticon , tie nase policky zboznuju, uz nemozem mat takto pomaly nic povystavovane.

hm, viem, ze je to tazke, ked clovek pride o zvieratko, sama som tym uz 2x presla a tiez mi je stale smutno. Ale co mi pomaha, su tie dalsie, co su pri mne a robia mi radost v zivote, takze opat rada ci prianie, aby ti cim skor nejaka micka zaplnila srdiecko emoticon
13. apr 2007 o 19:37  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
 julova - som ti do ip poslala aj odkaz na moj pribeh, este davno som napisala, ked si to okolnosti vyziadali
13. apr 2007 o 19:47  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
Registrovala sa 5. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1268 príspevkov. Má 37 priateľov. Švédsko.
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
Registrovala sa 5. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1268 príspevkov. Má 37 priateľov. Švédsko.
 ahojte majoky... emoticon
mám za sebou šaleny deň emoticon
13. apr 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ahoj Jani emoticon...ale konecne ide viiiikendiiiik emoticon...ale moj Petulo ho ma pracovny emoticon
asi budem nutena upratovat a doonca aj zehlit emoticon emoticon
13. apr 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 ahoj zuzi...aký víkendík? ja mám od včera školu a zajtra dokonca dve skúšky emoticon
keby si tušila ako sa mi nechce učiť... emoticon emoticon emoticon
práve mi totiž v schránke pribudlo jedno dvdčko môjho krásneho alexa (synček našich kamarátov z nitry) od narodenia až doteraz...a že uč sa emoticon
joj musím ho pokukať emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
a boli sme zajednať jedlo a "chreografiu" a výzdobu a tak všetko v reštike emoticon emoticon emoticon tak som plná zážitkov a kúpili sme si prvý svadobný dar s palinom....jooooj, keď budem mať času hodím foto do albumu....joj ako sa veeeeľmi tešíme emoticon emoticon emoticon emoticon
13. apr 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
schnauzee (31 r.)
 ahoj janino emoticon co take sialene si dnes prezila?
vikendik sice ide, ale aj moj Stanulko ho ma tiez pracovny a zehlenie by sa zislo aj u nas uz asi..o zabavu mam postarane emoticon
13. apr 2007 o 20:10  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 ženy, ja som žehlila v utorok do bezvedomia...až kým všetko z koša nebolo von emoticon emoticon
13. apr 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 a co ste si kupili, Jani? emoticon emoticon
no verim...ja som si uviazala pred rokom a pol na krk anglictinu - externy kurz...a ze uc sa...a tak to aj dopadlo..takze si to viem predstavit emoticon

a mi nechcu tie fotky vliezt do albumu a nechcu emoticon
13. apr 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
Registrovala sa 24. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 224 príspevkov. Má 31 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
Registrovala sa 24. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 224 príspevkov. Má 31 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Caaaaaute, uz som doma.. sme boli pozerat bytiky!!!
13. apr 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 jaaaaj...uz su tam - Zuzka 2 pozeraj , lebo cice asi budem musiet zmazat emoticon
13. apr 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 a ta posledna foto - je tak gycovite krasna, ze musela byt proste moja emoticon

ahoj Janka 2 emoticon...a ake bytiky a ako to vyzera? emoticon...aj ste nieco vybrali? a kde? tooolko otazok mam emoticon
13. apr 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 Jani - ja to do bezvedomia nezvladnem...ja mam taku averziu na zehlenie, ze to chudatku Petulovi necham na pondelok, ako sa poznam emoticon
13. apr 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 he...kolko prispevkov po sebe mam...sa modem nejak prebral takto navecer emoticon
13. apr 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
 No, sme si uz aj zajednali, zatial len najom, ako som hovorila... Je to v Nitre, perfektna lokalita - vlastne skoro v centre a pri nabrezi a vlastne vsetko blizko, sice je len 1-izb. a tak polozariadeny... som si uvedomila, kolko veci budeme potrebovat emoticon Ale zajtra mame ist pozriet este 1 a ak z toho nic, tak v pondelok oficialne stahujeme!!!!
13. apr 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 no super emoticon...tak nech to vyjde emoticon...aj my mame jednoizbacik....uvidis, ze si pekne hniezdocko z toho urobite emoticon
13. apr 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janga
2
  • Nevie kedy bude svadba
 No dufam, len sa tam nechcem velmi uhniezdovat, radsej by som ten svoj.
13. apr 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 joj jani ani mi nehovor...žila som v nitre v podnajme 10 rokov...krásne to mestečko...krásne to spomienky...
zuzi ja chodím na postpromočné prvý rok a ešte jeden ma čaká emoticon
kúpili sme si nádherné hodinky na ričičkyyyyy...hurááááá.....potom ich odfotím, joj sa vytešujeme emoticon emoticon
ja žehlím veeeľmi rada. už aj mamke som vždy všetko požehlila...pozerám pri tom telku...taký relaxuš emoticon
13. apr 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 joj ta posledna mačka je svetová zuzi emoticon
13. apr 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 zehlicka je moj veeelky nepriatel emoticon...dodnes sme si nepotykali emoticon...ale Petulo ani neviem ci zehli rad, ale lubm take tie chvilky, ked on sa rozlozi v nasej izbe pri telke a ja lezim a citam a tak spoza knihy nanho pozeram a on na mna a zasa citam a on zehli...je to take pekne emoticon...

Janka 2 - tak to hej...vlastne je vlastne...aj keby tam nic nebolo...my ked sme uz tu byvali a este sme nemali kuchynsku linku ale len sporak a chladnicku v kuchyni - spominam na prvu veceru...to bolo...upiekli sme si kuriatko a zemiaky a mali sme aj slepaciu polievku...asi o polnoci sme dovarili a potom sme sedeli na vankusoch na zemi a papali emoticon...no krasne spomienky emoticon
13. apr 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rybulienka
Registrovala sa 28. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov a 2 albumy. Okres Michalovce.
    Michalovce, okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
rybulienka
Registrovala sa 28. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov a 2 albumy. Okres Michalovce.
    Michalovce, okres Michalovce
 ahoj schnauzee aj ja mam v ten den svadbu. a vy ostatne ako? uz sa to blizi
13. apr 2007 o 20:36  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 Jani - to bola laska na prvy pohlad emoticon...ja som uz vedela, ze nam prisiel preplatok za elektrinu a ked sme vosli do toho obchodu tak som bola v momente zhypnotizovana...zastavila som, Peto si premeral os mojho pohladu a hned pochoil emoticon...tak sme isli domov, dala som mu odlozene korunky (tie som doplnila preplatkom) a letel mi ju kupit a vybavil aj 50% zlavu - vraj mala nalomeny chvostik, ktory sa dal uuuplne super prilepit...tak sme aj usetrili a aj mame nasu cicu krasnu emoticon...a to na chvoste je taka minitasticka emoticon
13. apr 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš