Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
sak luc zisti, ze nesmie, ked jej drobec nebude chciet spat a bude na nu vyvalovat kukadla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie som sice velmi v obraze, co sa smie a co radsej nie, ale sa mi zda, ze som dakde citala, ze kava velmi nie... :-N to potom raz nastudujem, ked to bude aktualne :-)
Odpovedať
no ono je vacsinou vsetko individualne..napr. nasa znama je fajciarka a ani doktor jej neodporucil uplne prestat ani pocas tehu, lebo by to bolo horsie, kedze uz roky bolo telo navyknute na nikotin...a ma dvoch krasnych vysmiatych chlapcekov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm.. moje buduce dieta :-) ma 50% predpoklad na kadejake alergie... v tomto by radsej mohlo byt po otcovi :-x x-)
Odpovedať
zevraj sa jedna smie.... ;-) som niekde citala ze arabky vypiju 8 denne a pohoda :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kym nepijes taku s likerom ... ;-) :-D
Odpovedať
aj mamina povedala ze pila ;-)
Odpovedať
alebo ruskú :-D...tak je dobre ;-)
Odpovedať
a som celkom normálna :-D =-)
Odpovedať
ale ja asi nie...prave som nafarbila prve vajco a som si uvedomila, ze som vajicka neuvarila natvrdo :-D...no neva...to jedno dam nejakemu zakernemu sibacovi :-D
Odpovedať
my davame take tie návleky.... :-)
Odpovedať
aj ja mam take...ale este ich farbim...ako inak..na cerveno :-)...ta vajcova sa mi nepaci farba :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
vajcova farba :-D :-D :-D my len take peknucke biele :-D :-D som kuk vasu sálu....krásna ;-)
Odpovedať
dufam, ze tam tak pekne upracu ako je na fotke ]-( ...ale ked sme boli podpisovat zmluvu na prenajom, tak to tam rekonstruovali - aj nove koberce nosili :-p ...asi kvoli nam :-D
Odpovedať
no urcite kvoli Vám...si pis ;-) :-D
Odpovedať
a aj vsetky zrkadla kvoli nam vylestia ;-) :-D
Odpovedať
my ideme v nedelu na Kamenný mlyn kde bude svadbicka...zajednat mennu a okuknut stole loko sviecok a lupienkov mam este prikupit :-D
Odpovedať
my uz sme ocumakovali a aj den pred sme sa dohodli, ze mozme prist ozdobit :-)...to je super, ze tam nemaju ziadnu akciu :-)
Odpovedať
my mozme príst uz stredu alebo stbrtok....tu velku salu kde to bude pouzivaju len na taketo ekšn ;-) ....a dnes som bola v kvetinárstve.....je tam zlatunká teta....bude mi robit kytinku....na auto aj na stoly....A povedala aby som jej doniesla ukázat saticky...aby podla toho zvolila správnu kytičku :-D :-D
Odpovedať
no asi nejaku s fazulkami :-D
Odpovedať
:-D :-D je fakt zlata...pozri stranku jasminum...to je jej ma super nápady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, zuzi, aj ty si si dala miesto cinu do albumu :-D
Odpovedať
no veru...sikovna je ;-)...
Odpovedať
Jani - som okukala od Teba :-D...Mozno aj komisar Schimanski doojde :-D
Odpovedať
jaaaaj Jani..som na prvy pohlad myslela, ze tie pruhy na koberci su schody...to by hlavne po polnoci nemuselo byt pre poniektorych hosti bezpecne :-D
Odpovedať
ja idem kuk tie celebrity :-p
Odpovedať
Profilova fotka
schody.. no to by bola ina šou :-D koberček je to, ale na "parkete" je dlazba... ten tam nevidiet. inak mne uz z toho pôstu asi načisto preskočilo,keď jem teraz klobasu :-S
Odpovedať
ja som si robila kasicku :-p :-D ....a tatino isiel s hafkacom von a rozniest nejake oznamka ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prajem vam vesely velkonocny pondelok :-D vela vody ani nie, to sa mi zda trapne, ale budte zdrave a svieze cely rok ;-) a este aj prijemnu nedelu x-)
Odpovedať
:-D sampo aj tebe vela vody a sibacov :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?