Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no jo...uz budes dva dni pani :-D
Odpovedať
ani mne voooobec....ani ta fazulka...mne akosi nic nedochádza :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
pockaj luc, ked si uz nebudes vidiet na spicky na nohach :-D..hadam ti to vtedy dojde :-D
Odpovedať
:-D :-D no drahý ma bude obuvat..... :-D
Odpovedať
predavaju aj take maxiobuvaky :-D
Odpovedať
ha ha ha sak pockaj aj ty tak dopadnes :-D
Odpovedať
potom Ti udelujem vysostne pravo sa mi vyskierat :-D
Odpovedať
aj dnes si v práci ...ci doma?
Odpovedať
dnes som doma...az do utorka....o chvilu ideme za nasou znamou na Kramare..je po operacii, tak ju ideme potesit :-)...a asi sa trosku poprechadzame po meste, ked je tak pekne ;-)
Odpovedať
my ideme s fazulkou umývat okná....teda len jedno....nastastie ;-)
Odpovedať
Cez nase este vidno, tak to nam staci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucu ja nahodou celkom chapem, ze ti to este nedochadza.. mne by tiez nedochadzalo... az keby mi brucho narastlo ;-) cez moje okno tiez este vidno :-) sice je na nom trochu toho azijskeho piesku, ale nech :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D no aj moje ale musim vykázat trochu pracovneho nasadenia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja vykazujem... som sa rozhodla pozehlit, aj tak ine teraz nemozem.. zase sa mi vyhadzali ruky, je to otrasne a este ma to aj boli :-( a mohlo by sa mi to uz prestat robit, lebo to bude vyzerat dost zle na tej svadbe ;-(
Odpovedať
nu majovky moe - na chvilu Vas opustim, ale I´ll be back :-D...si Vas najdem ;-) pa
Odpovedať
nevalnujsja samponik...vsjo budet chorosho ;-)
Odpovedať
no aj ja idem umývat.... tak neskor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja znaju :-)
Odpovedať
som tuuu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez x-)
Odpovedať
a co porabas???
Odpovedať
Profilova fotka
teraz uz nic... dozehlene :-) pozeram film o papezovi ;-) vecer pride drahy... a rozmyslam,ze ked su uz tie sviatky, tak pojdem teda aj do kostola, ale iba na chvilu, lebo dnes je ta nekonecna omsa... :-x 8-( a ked som dlho v kostole, tak ma premahaju take divne anticirkevne nazory... =-) a ty? okno umyte?
Odpovedať
umyte.....aj chodbu som umyla... :-D ....normalne sa zadycham.... :-| ked nieco robim
Odpovedať
Profilova fotka
aj predtym si sa? ked si este nevedela o semienku (fazulke)?
Odpovedať
ano....aj ked uz som mal tusaka ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale vies co, niektore maminy naberu praveze novu silu, ked cakaju babo ;-) tak to mozno pride neskor ... ale nie az tak velmi neskoro, ked uz budes mat brusisko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nebyva ti zle?
Odpovedať
este nie len som zistila vcera aj dnes ze kava má nejaku divnu chut :-p :-p som ocinovi vynadala co mi to spravil za kávu :-D :-D
Odpovedať
helou...uz sme doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pre mna ma kava vzdy divnu chut, preto ju vobec nepijem :-) a kava sa smie? :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?