Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no vidis..na to som nemyslela....ale neboj, prebudia sa... :-D :-D ved zas tak malo dni na dievcatko predsa nie ja... :-p :-D
Odpovedať
tusim sa nam tu diskusia zvrhava..no nic, idem ja dokupit este nejake vecicky pre mimi a trochen sa aj inspirovat...zelam ti krasny weekendik ;-)
Odpovedať
dakujem, miri..napodobne ;-) o chvilu pride za mnou drahy a nejako to v praci dotiahneme dokonca a bezime domov ;-)... pa pa
Odpovedať
no aby ste v tej praci moc nevyvádzali :-p :-D
Odpovedať
nooo...neda sa...mame to take presklenne a chodia po chodbach zamestnanci :-D
Odpovedať
sak skocte pod stol :-D :-x
Odpovedať
co siiii :-D ...riskovat vlka na studenych kachlickacH?! :-D ved mam tridsat...napohlad to nevidno, ale fyzicky uz moc nezvladam take akrobacie :-D...staci mi nasa postielka, kam sa ryyyychlo presunieme :-D
Odpovedať
:-D :-D stara korytnacka.....xe
Odpovedať
co uz :-D..hotovy Morlor, hlavne ked sa rano zobudim :-D
Odpovedať
no aby si tomu malemu drobcovi stihala :-)
Odpovedať
o to nemam strach ;-)
Odpovedať
ja len ze uz nie sme na akrobacie pod stolom, co sa jeho "vyroby" tyka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
halo lo lo lo :-D
Odpovedať
kde si ty lo lo? :-D...
Odpovedať
ahooooj :-D
Odpovedať
ahoj luc :-)...vyspinkani obi traja? :-D
Odpovedať
ano....ja aj fazulka...a drahý je u maminy tak neviem ako on...ale my dobre...len som sa zobudila s hrozným balonom ako keby som uz bola v 6mesiaci...hrozne ma naduva :-p
Odpovedať
nuz strasti tehulkovania ;-) tak sa vyhybaj naduvacim jedlam :-D to ja som niekedy ako v 6 mesiaci aj bez tehu :-D
Odpovedať
a aj ma pobolieva mam ho take citlive....ale to ze sa mi roztahuje maternica ;-)
Odpovedať
tak nech skoro pride tato, aby ho pohladkal ;-)
Odpovedať
tato pride az v nedelu :-( :-(
Odpovedať
sak to uz je zajtra ;-)...uz len raz sa s fazulkou vyspinkate..to ber tak, ze je stale pri Tebe, ked mas aj kusok z neho v brusku ;-) :-D
Odpovedať
:-D ;-) tak to ano....ozaj som zvedava na pondelok...ideme natácatz rande,,, :-D :-D to bude trapas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cawo nevesty :-) mamina a buduca mamina :-D
Odpovedať
ahoj sampo :-)
Odpovedať
jeeej :-D...to sa akoze mate tvarit s fazulkou v brusku ze ste este nikdy netoto? :-D :-D...to je nieco ako predsvadobne video? :-)...no super - sa tesim na Vase zazitky :-)
Odpovedať
vy to nebudete mat....ale nechcem to take s pomalou hudbou....strasna romantika :-p ...dáme si tam nieco rýchle od pehy....zobierieme nasho havina....a bude :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucu rande? som sa pobavila :-D ... boze, ja som bola vcera von, ale veru nemam uz 15 rokov, aby som to zvladala.. som dnes trochu mimo reality julova asi som ti zabudla povedat, ze som dala kvoli tebe toho mojho "šráca" ;-) do albumu 8-)
Odpovedať
my nie...my sme dali nasmu kameramanovi len fotky od detstva az po sucasnost a to na zaciatku videa nejak s hudbou (Depeche Mode :-p ) spracuje a potom pride k nam az vo svadobny den, natoci posledne upravy outfitu a ide s nami na fotenie...atd. ;-)...juuuj, luc...uz sa velmi tesim x-)
Odpovedať
a v utorok mame stretko s fotografom....ale viacej sa tesim na tie mimi obchody :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?