Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no babenky, chlopi sú asi rovnakí všetci...tvária sa, že sú silný a statočný a pod. ...ale ked im niekto vloži do rúk mimi, tak sú celí roztopení...presne ako aj môj ;-) najprv o tom nechcel ani počuť, potom sa nakazil a teraz by už bol aj rád...len ked sa zamyslíme nad finančnou situáciou a pod. tak to asi ešte neprichádza do úvahy, aj ked vždy sa nejak dá.. ;-) a s tými nevoľnosťami na svadbe...to ma veru nenapadlo...to by práve nebolo to NAJ, ale tak zas čo nespravíte pre svoju rodinku ;-) ery, takže bývaníčko? hmmm, veru, to si vyskúšajte ešte pred svadbou... 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm....priklanam sa k mimke:)) ja tiez som skusila s milacikom byvat spolu este pred svadbou. zatial byvame aktivne spolu cca 8 mesiacov. a mozem sa priznat, ze uz sme prezili vselijake situacie...azial, neboli to len tie dobre:((....ale da sa to. je to terazfakt uz o niecom inom... inak aj ten moj ja pod "vladou" babatka uplne iny:)) take to "vajicko na makko:))"
Odpovedať
tak tak veru, presne ako pises hrdina najvacsi na svete ale ako nahle chytil perinku bolo po silackych reciach a viete co ma uplne polozilo? ked sme odchadzali tak prisiel ku kociku naklonil sa a malemu podal ruku a pohladil po hlave a este aj pozdravil, ze "ahoj krpcek ved my sa este uvidime" 8-) tak akoze to som bola uplne mimo ;-) 8-) :-) takze tak isto viem ze deti ma rad, len ked placu to neznasa, ved kto by aj, no inak uz to vidim ako sa budeme co nevidet rad radom stahovat do modreho konika.sk ;-) :-) x-)
Odpovedať
byvanie riesime ale este nemame jasno, raz chceme bytik, raz pozemok a stale do kola momentalne sme v stave bytik ;-) a vyzera to dost nadejne... drzte palceky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D ery, to mas asi fakt pravdu...aj mne sa to tak zda:))) tak to vyzera, ze sa temapostupne presunula od planovania svadby, az po aktivity,kt. asi patria az za to obdovie svadby :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ery, jasne, ze ti drzim palceky. a to silnoooooo!!!
Odpovedať
tak babenky, hor sa do modréhokoníka.sk ;-) veru tery, mi sme si tiež prešli rôznymi štádiami spoločného bývania a musím povedať, že keby som to mala zažiť až po svadbe, tak by som to nezvládla...človek už rozmýšla nad ťažšími vecami, takto som sa proste zbalila a dva mesiace sme bývali od seba...ale dalo to niečo aj do budúcnosti ;-) ery, držím palce, určite nájdete to svoje hniezdočko lásky a Tvoj drahý Ťa bude prosiť, aby ste mali mimi 8-) joooooooj, ako sa ja na to teším ;-) :-D
Odpovedať
vtedy je to este pohoda mas kde ist, ale po svadbe to uz bude ine, jasne ze pridu aj take chvile ale ved o tom to je v dobrom aj v zlom, ja tiez nie som jednoducha povaha takze asi on utecie ako prvy 8-) baby aj u vas je to tak ze sa hadate kvoli blbostiam? lebo u nas hej, dost vazne otazky a problemy vieme vyriesit v pohode ale blbosti tie nas stale nejako prenasleduju ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Viete co, baby? ja som si najprv skusila byvanie s jednym muzom, pri tom som si uvedomila, ze veci ako pohodene ponozky, alebo zvysky po holeni na umyvadle vobec neznamenaju koniec sveta. Ked som zacala zit s mojim nastavajucim, tak to uz islo ako po masle! Obcas sa nezhodneme na vyzdobe nasho bytu, tak to nakoniec vsetko radsej nechava na mna (ja vyberam, on plati :-D ) a musim povedat, ze som nikdy nebola spokojnejsia a stastnejsia... Ozaj, s napadom, ze by sme si mohli urobit mimi prisiel moj drahy, nie ja...povodne som si myslela, ze tak skoro deti nechce, ale bolo to iba nedorozumenie. Vraj deti nechcel, kym na nestretol 8-)
Odpovedať
joooooooj, o tých blbostiach...to je stále dokola...dôležité preberiame oproti tým "blbým" celkom wpoho, ale ked príde na kraviny...no podla nálady...niekdy je aj to aj na pár dní a niekedy otázka niekoľkých hodín ;-) ale sú aj výnimky...pár minút :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sa zásadne na dôležitých veciach nehádame, len na sprostostiach. Posledný rok sa to nejako zlepšilo a máme super obdobie. možno sme sa prekusali zlým obdobím. Alebo sme sa hádali kvôli iným, to bolo najhoršie. Potom sme si povedali, že sme trúby.
Odpovedať
ale baby....potom to zbližovanie.... :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
uf, hovorte mi o tom! "nikdy za sebou neumyvas riad", "ty si zase rozlozena s kozmetikou po celej kupelni".. teraz mi je uz do smiechu, ked si na to pomyslim... Prave som si spomenula na moju naj kamosku, ktora este po svadbe s malym dietatom a manzelom zila v malom trojizbovom byte jej matky, pritom tam este byval aj jej brat...oni uz mali vazne hadky, ale odkedy sa odstahovali, tak im to klape.
Odpovedať
Profilova fotka
No jasné! Na hádkach je najlepšie udobrovanie. jóóój. ;-)
Odpovedať
no hej...niekedy k hádkam prispejú aj "nevítaní" spolubývajúci...ako aj my...bývame traja a občas :-S sú kôli tomu hádky...ja potrebujem svoje súkromie a niekto to nevie pochopiť ]-( človek si nemôže ani povedať čo si myslí, lebo ten "tretí" už prevracia očami, ked si "vyjasňujeme" nejaké nezrovnalosti a je protivný, zbákne, že máme držať huby... ;-( tak potom ako??? ako si to máme vyjasniť? a ja som dosť citlivá osôbka, mňa sa to dotkne a potom som nahnevaná už na všetkých a hádame sa aj navyše :-| ale to už snád celé skončí čoskoro 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
niečo mi hovor. my sme teraz u našich. majú 4 izbový byt a sú v ňom iba dvaja, tak kým si nekúpime niečo vlastné, tak sme tam. moja mamka je fajn, ale strašne starostlivá, takže ... no čo už, musíme vydržať, ale dá sa, zatiaľ
Odpovedať
ja svojich rodicov nesmierne lubim, aj rodicov mojho nastavajuceho, ale kazdy ma vlastny nazor na to, ako by urcite veci mali vyzerat a plati to doslova: kolko ludi, tolko chuti... Ja to mam momentalne pred ocami kazdy den, lebo prave pracujem v UK ako nanny. "Moja" rodina ma 3 deti + tu byva matka a otej mojej sefky, jej autisticka sestra a obcas sa prida nejaky sialeny rodinny prislusnik (nastastie je to taky maly zamok, tak miesta dost) ale povedala som si, ze nikdy nechcem, aby sa mi ktokolvek z rodiny montoval do vychovy mojich deti, alebo do mojho vztahu s manzelom..Nastastie tu uz coskoro koncim, ale hrozne vela som sa tu naucila o tom, co by som v buducnosti v manzelstve chcela a co nie (v prvom rade nikdy nechcem 3 deti!!!)
Odpovedať
no ja si niekedy hovorím, že kašlem na to a ideme do vlastného(..aby som to vysvetlila...máme už aj svoj bytík ale z veľmi praktických dôvodov tam nebývame, máme tam ešte minimálne na rok podnájomníkov...)no ale nakoniec si vždy poviem,že je tam niekto, s kým bývať CHCEM a tak sa musia robiť aj ústupky. Ja nevravím, že ide už o život, že je to strašné...ja som len proste typ, čo potrebuje svoje súkromie, svoj kľud a ked je treba niečo hlasnejšie riešiť, tak zvýšime hlas..no a to práve nejde...potom to v sebe dusím a ako náhle sa dostaneme von sami, tak spustím :-D a je hádka navyše na svete 8-(
Odpovedať
aaaale, Miriama, ber to pozitivne! aspon to zo seba dostanes...nie je nic horsie, ako tvarit sa, ze sa nic nestalo alebo ze to casom prejde...
Odpovedať
no holky, pirulka práve zabrala tak môžem ísť buvať..ráno sa chystáme na výlet po bratislavských obchodákoch ]-( tak idem buvať...aby ste si nemysleli nič zlé...bolí ma stráááááááááášne zúbok, už niekoľko dní a môj zubík ma dovolenku a inému sa ja už do rúk nezverím, tak pár dní musím šlapať na voltarene 8-) krásnu noc Vám a krásny weekedník 8-) :-D
Odpovedať
no ale ked ja sa musím tváriť, že sa nič nestalo...až kým nie sme sami...a to občas, ked to chceš vysvetliť večer, tak do rána ťa aj mrle zožerú ]-( ale no čo, idem sa pritúliť a buvať, pa bihan ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bože. A mne predpovedali, že budeme mať tri deti. Tak neviem... Aj ja mám niekedy chuť poriadne nahlas povedať svoj názor, aj keď nenávidím kričanie, ale občas taká talianska hádka uvoľní napätie. Nechcem však príliš vrešťať, lebo u nás je všetko počuť, každé prdnutie a nemám chuť, aby susedia počuli, čo práve riešime.
Odpovedať
Tri deti sa podla mna daju zvladnut, ak ti na tom velmi zalezi, ale nie ked si ich nasekas jedno za druhym s odstupom dvoch rokov.. to cloveka ide porazit!!! Surodenecka rivalita pracuje na plne obratky. Jeeej, k tomu kricaniu.. ja mam niekedy pocit, ze nasa rodina je fakt ako keby sme mali talianske korene, ale nikdy som si to neuvedomila, kym moj drahy neprisiel na navstevu. Je Francuz, takze nerozumel, o com sa bavime, ale ked sa ma piatykrat za den opytal, ci sa hadame a my sme mali len taku klasicku minivymenu nazorov, tak mi doslo, ze to asi az take normalne nie je... Ale fakt som rada, ze sa dokazeme aspon pohadat.. stalo sa mi aj to, ze sa so mnou moj byvali nikdy vlastne nepohadal a ked sme sa rozisli, tak mi vykrical take veci, ze som si povedala, ze toho cloveka vlastne vobec nepoznam.
Odpovedať
Profilova fotka
No to je na prd. Ja som typ, čo chce mať všetko na rovinu a pravdu, aj keď niekedy nie je príjemná. Myslím, že tri deti by som zvládla, možno aj viac, ale to boli moje predstavy, keď som bola mladšia. Teraz myslím aj na financie a chcela by som dať deťom aspoň to, čo sme mali zo sestrou my, nebolo toho veľa, ale tak ... povedala by som priemer. Sestra má tiež priateľa cudzinca. Keď boli na SVK, tak sa stále vypytoval, prečo sa mama stále zlostí a prečo ja som nahnevaná. POtom mu to sestra vysvetlila, že mama je učiteľka a kričí, lebo to má z roboty a ja že nie som nahnevaná, ale hádžem trefné poznámky na celú sitjuešn.
Odpovedať
Profilova fotka
Inač som rada, že máme už net doma. A môžem si pokecať s ľudmi. Hrozne rada kecám. Ešte nie som zbehlá vo všetkých tých netových veciach, ale som usilovná. :-D
Odpovedať
babky ako ste sa tu rozkecali...aj mi riesime stale dookola dilemu...byt alebo pozemok...len mi mame ten problem ze drahý ma byt v ktorom zije uz len jeho mamina prepisaný na seba...len v meste do ktoreho sa mne moc nece...tak je to taký nas vecný probléééém ]-(
Odpovedať
ahoj luculka, tak toto tiez velmi dobre poznam, raz chceme byt raz pozemok, lenze nam cas strasne rychlo bezi a do svadby uz musime nieco mat, najnovsie je to bytik takze tak a uvidime do kedy ;-) a kde v ktorom meste mate bytik?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj žienky. A ja som si myslela, že to iba ja som taká nerozhodná. My by sme veľmi chceli nejaký domčúrik (na dom nenaškrabeme ani zo sto rokov), ale niekedy ma chytí a poviem si, veď čo ani bytík by nebol od veci. Takže tak.
Odpovedať
ale kdeze, to je nas tu takych viac, stale sme to odkladali a teraz sa treba rychlo rozhodnut.... a uz spolu byvate?
Odpovedať
Mi spolu sme viac menej stale u nasich.....sem tam u jeho maminy...na vikend...a po svadbe budeme zatial u nas...no lepsie ako nic....aspon viem ze nase mimi bude ako v bavlnke...nasi sa uz nevedia vnucata dockat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?