Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
uz ste zacali ???teda tento mesiac????no som zvedavá.... 8-) :-D
Odpovedať
hej...minuly sme sa museli liecit so zapalov obaja...ale tento mesiac hned po mrche pekne poctivo :-)...tak aj ja som velmi zvedava 8-)
Odpovedať
držime Vám aj s fazulkou palčeky... 8-) :-D 8-) :-D
Odpovedať
dakujem :-)...nuz tak dufam, ze ja som aj telom tak mlada ako vyzeram, cize rozhodne daleko od 30-ky, ktora je len na papieri :-D
Odpovedať
:-D ;-) .....teraz caka jedna známa at á ma 38.....maju 15 rocnu dceru a zatuzili po mimci ;-)
Odpovedať
moja mamina mala 39 ked sa narodil najmladsi brat ;-)...ale ine je ked je po tridsiatke prvorodicka...ale tak snad bude vsetko ok a budeme uspesni coskoro ;-)
Odpovedať
v to verim...no vydis nám sa to podarilo na druhý sup..... :-D ;-)
Odpovedať
ked neberiem tie chabe pokusy z minuleho mesiaca, ked bolo "pre chorobu zatvorene" :-D...tak toto je aj nas druhy sup :-D
Odpovedať
ok idem ja nieco porobit.... :-D :-D budes tu neskor??
Odpovedať
lucy kde mas fotecku? aj ja xcem vidiet ;-)
Odpovedať
budem tu do deviatej kym budem v praci...skapal tu pes a aj tak tu musim byt, kedze som "riaditel" ]-( :-D
Odpovedať
jeej ery uz som ju vymazala...ale potom dodám tu dalsiu ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a co vlastne robis :-N
Odpovedať
neva uz som Ta zbadala na MK drzim palceky a tesim sa s Tebou 8-) a co babka a dedko? uz sa tesia? x-)
Odpovedať
hrozneeeee......uz sa stihli vsetkým pochválit....a moj big brother...hned obvolal vsetkých kamosov :-D :-D
Odpovedať
som financny kontrolor :-D...ale my seniori mame speci dochadzku - tzv. premanencie, kedy zodpovedame za chod obchodu..jeden je ranny a jeden poobedny...ranny tu je ked sa obchod otvara a poobedny ked sa zatvara...no a ja som dnes ten poobedny :-| ...takze ak by mal nejaky zakaznik problem, tak mi zamestnanci zavolaju, ako to maju riesit...a ine rozhodnutia vydavam, kedze tu nie je riaditel obchodu, riesia to cezo mna...no a mam aj svoju pracu nejaku, tak sa aspon neunudim totalne :-D
Odpovedať
ale ved to je supeeeer aspon mas spolahliveho hovorcu ;-) :-) a uz si bola aj u doktora?
Odpovedať
bola ved od neho mam aj foto ;-) Zuzi a v akom obchode, =-)
Odpovedať
luc - vo francuzskom hypermarkete v BA ;-)
Odpovedať
a uz mas aj tehul knizku? alebo ta sa dava az neskor? ;-)
Odpovedať
luculka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
joj babenky, aj ja som tu mala medzi vami byt...ani neviem ako sa mam citit.... :-N az mi mraaaaaaaaaaaaaaaaz behaaaaaaaaaaaa :-N
Odpovedať
miri a sa to posunulo? =-)
Odpovedať
heeeeeej, ved sa kuk na prve stranky..som tam vsade s ery.. :-D :-D :-D ale v novembri cca sme sa rozhodli, ze musime posunut...teda okolnosti nas rozhodli... :-| ako sa citite?
Odpovedať
no ja viem, ze si bola nasa majovka :-)...ale nejak mi vysumel z hlavy asi ten posun ;-) no ja osobne uz mam motyliky v brusku...dufam ze coskoro aj fazulku :-D...veeelmi sa tesim...uz len 36 dni a je to tu...uz je to take viac naozaj, ked je to tak blizko ;-)
Odpovedať
ja som tu tiez uz dlho nebola ;-) zostala som verna "nasej" trencanskej temicke ;-) neboj miri dockas sa :-D 8-) ;-)
Odpovedať
miri...dakujeeem...a ako v Irsku??? Ery az cca v 6tt Zuz to fiem ktorý je....som donho chodila ako mala vo Francuzku ked sa slovakom o nom este nesnivalo... :-D :-D
Odpovedať
luculka, uz tu nechodim tak ani neviem ako to tu bezi a ze cakas mimi....a si v tt...6? ci to bola odpoved na nieco ine? :-N
Odpovedať
to bolo ery ze vtedy davaju knizku....ja som asi tak na zaciatku 5tt :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ako ti zavidim...ako sa citis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?