Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ok tak ale len na xvilku.... :-D
Odpovedať
juuuj :-D ...ved sa zlutuj nado mnou aspon na chvilku ;-)...som v praci do 21.00 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den majovky.... som mrtva a ani necakam minimo.... :-.
Odpovedať
ahoj dani :-)...a z coho? =-) ..nejake vystupenie?
Odpovedať
luc x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
uuuuz....kuk na nase zrniecko....ak ho tam teda uvidis :-D :-D
Odpovedať
pche..seeetko vidim :-D...jej aj preom okruzkovane :-D no kraaasne zrniecko fazulkovite :-D
Odpovedať
ocino teda moj..... :-) povedal ze sa nanho podoba :-D :-D =-) :-D
Odpovedať
ma pravdu - ma po nom usta aj oci :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaj...ale pekne nam to ubieha, ze? x-) dufam, ze aj pocasie ostane uz take slnecne =-)
Odpovedať
no to dufam...a dufam aj ze nebudem blinkat.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
he...hlavne nie na farara :-D... aaale myslim ze to zvladnes na jednotku ;-)
Odpovedať
no to dufam a ak pojde vsetko hladko pojdeme aj do EGYPTA.....znama bola s kazdou zo svojich 3dcer....tiez na zaciatku tehu v TUNISE....a v poho :-) ....len drahý povedal ze ziadne pyramidy...a výlety...len lenosenie pri bazene =-)
Odpovedať
no super x-) ...tak si pyramidy zopakujete uz aj s dietatkom, ked bude vacsie ;-)
Odpovedať
si pis....ale prva dovolenka urcite bude s nasimy....chorvacko alebo sturovo...oni si to vychutnaju a my odpocinieme :-D ;-) :-D
Odpovedať
aj my este toto leto pojdeme s mojou maminou a este neviem kym - ale "len" do Senca :-D...budeme uuplne vyzmykani z koruniek a uz sme tam boli a je to blizko a je tam fajn :-)
Odpovedať
a dufam, ze uz budeme oddychovat "traja" ;-)
Odpovedať
nasi chodia kazdy rok Sturovo aj Chorvácko....oboje autickom....takze by som si trufla aj to chorvácko s pol rocným mimcom.....aspon bude o zábavu postarané :-D ;-) a o pestunov tiez ;-) :-D
Odpovedať
no mas to prespekulovane :-D...a mimco by si zaplavalo v mori..to by bolo super :-)...budes s nim aj od babatka chodit na plavanie? ;-)
Odpovedať
no to by som chcela ale u nás tusim nic take neni....ci na vlastnu päst??? :-)
Odpovedať
myslim, ze take nieco je v BA pri ruzinovskej nemocnici...moja kolegyna, co je uz v 15 tt to chce, tak Ti od nej zistim presne, ak chces ;-)
Odpovedať
je to krásne ako tie mimca placu pod vodou.... ;-)
Odpovedať
ale aha - toto je ono ;-) http://www.alva.sk/index.php?page=11
Odpovedať
kuk na MK....co nám drahý kupil.... :-D
Odpovedať
:-D...no zlaty je :-)...asi sa velmi tesi ;-)...hrdy tato .. a tak to ma byt...
Odpovedať
ale ake su chutne na tej klavesnci :-D...malinkate ponozticky x-)
Odpovedať
super dakujem uz som to kuk.... ;-) :-D
Odpovedať
A v utorok ideme do Blavy..... ;-) takze sa teskame ako pobehame detske obchodiky a budeme sa kochat :-D
Odpovedať
no teda x-) ...aj ja uz sa na to nakupovanie tesim :-D...a poctivo na tom pracujeme :-).
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?