Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno buduci tyzden idem uz odskusat saticky ci su mi este vobec dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eleni, dnes to vidim na film Pelisky alebo Laska nebeska ... to mi vzdy zdvihne naladu :-) pripadne pojdem nakupovat ... baby uz mate objednanu svadobnu kyticu?
Odpovedať
Profilova fotka
egyptanka este nie :-) ani som sa este nerozhodla... no uz by som sa mohla rozhybat vzhladom na datum :-D julova mohla si si aj kratke vlasy nechat, aj tak by si bola krasna ;-) tiez by som si mala urobit vylet do PP a vyskusat este tie saty... boze, ten cas leti.... Bud. tyzden pojdeme asi po vinko do Pezinka x-) ja som nejaka divna asi, ale prisla som min. tyzden na to, ze mi je moja obrucka velka! :-S
Odpovedať
jaj vy lichotnicky ;-)...ale na fotke nemozte celkom vidiet ake mam desne vlasy...a potrebujem vela tuzidla a laku aby to malo nejaku formu a keby mi mala z mojich vlasov zafixovat na cely den nejaky uces, chodila by som ako v helme...ten pricesok fakt bude prirodzenejsi :-D...a pre seba samu az tak ina nebudem, kedze viem aka som bola, ked som mala dlhe vlasy ;-)...vceara som sa zasa obdivovala :-D...aj drdol som si len taky jednoduchy urobila a moooc sa mi to pacilo :-)... my kvety asi este nemame zajednane...neviem...ja som len kúazala drahemu co chcem a je to vsetko jeho starost...takze to vobec v hlave nedrzim...ale prinajhorsom vezmem kyticu nejakemu gratulantovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak.. taka otazocka, na svadobne hostine sedi nevesta na ktorej strane? :-|
Odpovedať
ahojte...sampo na pravej, nie? ale veď asi je to aj jedno... :-) ja už kytičku mám zajednanú aj pierka....juchú :-) tada pre paliho a pre rodičov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
po jeho pravej hej? ci on ma byt po mojej pravici? lebo v kostole som chcela, aby bol po mojej pravici :-) vraj to tak ma byt.. :-| lebo svokra ked videla nas zasadaci poriadok, tak povedala, ze to mame opacne.. ale tiez sa mi zda, ze je to jedno ;-)
Odpovedať
v kostole je po tvojej pravici a potom si ty po jeho pravici...alebo budete v lavici a vtedy je to opačne :-D :-D :-D :-D :-D ale nie, nechcem ťa popliesť...je to tak ako som napisala: kostol:ty a hostina: on
Odpovedať
no úplne som to úžasne popísala, nie? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom sme to mali dobre :-) svokra nas poplietla :-)
Odpovedať
na všetkých svadbách, čo som kukala na DVD( a bolo ich hodne) to tak bolo ;-)
Odpovedať
a na urade je tiez - on po mojej pravici a tak teda na hostine ja po jeho a vedla moja maminka :-D - a ked bude vedla nej moj brat a vedla draheho rodicia nebude to blbe? ved on bude ako mamine garde ;-)...vraj mu uz pozicala-zajednala oblek...tak som zvedava aky fesak bude pubertak jeden nevybureny :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
a my budeme za vrchstolom siedmi. kam by sme usadili babku? jedinú ktorú ešte máme? a koľko má tvoj brat? tuším si to už niekde spomínala... :-)
Odpovedať
ma 16 - v lete bude mat sedemnast... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... - a tu je s mojim starsim bratom ;-)
Odpovedať
jáj áno...to tvoj brat mal takú skautskú svadbu. aj ty si mala maskáče? :-) to musela byť iná stanovačka...fúha, neviem či by som sa odhodlala na také voľačo. ja už len obývačka a veľká postielka...spacák asi už nie... :-D :-D :-D
Odpovedať
hej....som v albume tiez-aha ;-) a ten podo mnou je mojho draheho "problem" - moj svedok Marecek ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ani ja...ale mojho bracha jeho uz zienka do toho nejako zapriahla...ale jemu to tiez nevadi...jej rodicia su dlhorocni trampici :-D...tak sa to prenasa z generacie na generaciu :-)
Odpovedať
no z tej fotk yby som možno spoznala najprv peťa a potom by som šmejdila, či to náhodou nie si ty...už nemáš červeň na hlave, nie? aj naši chodili s nami stanovať keď sme boli deti hrozne sa mi to lúbilo...ale som zlenivela :-D :-D
Odpovedať
aaaaaaaaaahojte..... :-D
Odpovedať
ahoj mama :-) ako sa máte? :-D
Odpovedať
unaveno.... ;-) :-)
Odpovedať
aaale, jak to, veď je vonku krásne....sadni na balkón, zababuš sa a ohrievaj sa na slniečku :-) jaj hneď by som sa vycapila na slnko, keby nebolo tak chladno...ja som ako muška v tomto... ;-) fazulka ťa unavila? vymýšľa? heeeej? :-D
Odpovedať
no ta asi este nie.....heh ma len 3mm :-) :-)
Odpovedať
jej veď to je teda ešte len máčik a nie fazuľka :-)
Odpovedať
ahoj luuuc ;-)...ja chcem oznamkooooo :-)...ale to budes teraz tak do 15 tt unavenaaa jak maco :-D... jani - no uz mam vymytu cerven :-D...odvtedy som sa nefarbila a na svadbu si dam povodnu hnedu ako je aj ten pricesok, co mam v albume ;-)...
Odpovedať
tak julova, sak to je nadolezitejsie - ze ty sa citis s dlhymi vlasmi dobre janino, jasne, ze posadite babinu tiez k vam - to je pekne; my mame tiez uz len poslednu babku: za hlavnym stolom budeme 5 a ona bude vedla svojho syna a z druhej strany cez roh ma dceru (tj draheho mamu)... egyptanka, pelisky su vysoku ucinne 8-)
Odpovedať
julova...veď ja by som tiež prijala len tak si pripevniť vlasy. ten príčesok vyzerá fajnovo. to je z oridžo vlasov? a na tom je hrebienok, alebo ako si ho pripevňuješ? joj musím ísť pre drahého do prácičky, ideme do mesta...tak večer čafte :-N
Odpovedať
jani - hej - je to ludsky vlas...daju sa fukat, umyvat, dokonca farbit ak by bolo nevyhnutne...a su na takej sietke (asi ako vnutro parochni) a je to cele este na stipci, ale asi ten dame dole a nejako mi to prisponkuje a este omota vlasmi v tom "spoji"... caf Jani...vecer sa ukazem ... pozdravuj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino, jasne ze fazulka unavi .. vies si predstavit tu bitku ... chromozomy X proti chromozomom Y :-D
Odpovedať
no a budem ako maco aj na svadbe....dufam ze sa dotackam aspon k oltaru :-p :-D
Odpovedať
:-D...si nahraj pre istotu na kazetu ze ANO! , keby si nahodou zaspala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?