Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kolko sa poznaju??? to myslis vazne???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, to je bomba!!! je to trosku odvaha...ale ked su tak veeeeeelmi zamilovani:)))
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, nemate pocit, ze tento rok sa so svadbami roztrhlo vrece?? je ich kopec... ja som mala ist 9.9. na svadbu a o tyzden na to na dasliu svadbu...ale zial, mi to casovo nevychdza, tak idem len na tu 2. :-(
Odpovedať
ERY a neni v tom mimco????? ;-) ;-)
Odpovedať
veru, to je pravda, tento rok sa to celé rozbehlo...všetci sa svadbia a rodia miminká... 8-) my to rozbehneme budúci rok, ok??????? 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
MIRI to za to mimco som chcela pisat tebe.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna to napadlo:), ale aj tak:))) je to odvaha, nie??? teda aspon ja si to myslim...neviem, vzdy som chcela, ze ked sa raz vydam, tak to bude navzdy...ziadny rozvod.... ;-)
Odpovedať
nie, mimčo v tom nie je určite...on je proste taká povaha...ked sa zamiluje, tak si to želá navždy...pred letom sa rozišiel s dlhoročnou priatelkou, boli spolu niečo cez 5rokov a nevyšlo im to, on sa chcel už aj ženit ale ona nie, tak to potom aj nejak skončilo a teraz sa bláznivo zamiloval a obaja majú pocit, že je to už navždy, tak mne nezostáva nič iné ako im to želat ;-)
Odpovedať
a viete co? taketo vztahy vydrzia casto krat ovela dlhsie mozno aj navzdy ako tie ked sa dvaja poznaju 8 rokov chodia spolu dalsich 5 a potom sa zoberu, hm je to vlastne u kazdeho ine, tak babky ako tak sledujem tak v poslednom case sa to vsetko vydava zeni a presne ako Mirka pisala ze sa rodia deturence.... hm uz by som aj ja priala, no vzdy som chcela ze ked sa budem vydavat tak aby to nebolo kvoli babatku, no nevravim ze by to bola taka strasna tragedia, ale vzdy som to tak chcela a vy ste ako na tom? planujete babatko tesne pred svadbou alebo po case? ;-)
Odpovedať
ajoj ery, no ja som mala také dllllllhé obdobie, že som po miminku stráááášne túžila, teraz sa nám trocha menia plány, ale keby aj náhodou prišlo, tak by som bola asi najštastnejšia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimka, mne tiez kvoli tomu istemu moj drahy zakazal ( zo srandy), chodit na take tie stranky s miminkami. smial sa, ze je to asi nakazlive...:)) aj ja som velmi tuzila a tuzim po miminku:) ale zial, musi este chvilu zvitazit rozum nad tuzbou:)) ved z coho by sme to mimco mohlo rozmaznavat :-p ? a kam ho priviest?
Odpovedať
Babky a kolko po svadbe to mimco planujete???? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ajojkte))) ja by som bola najradsej, keby sa nam to podarilo do roka:))) mam totiz viac kamosiek, kt. to nejak odkladali a teraz im to nejak nejde...mimco nie a nie prist na sveet:(( a co ty?
Odpovedať
no prave....mi sme rozmyslali ze to skusime tak mesiac pres svadbou......... :-D
Odpovedať
Ahoj babenky, ja som sice aprilovka, ale celkom ma zaujala tato vasa diskusia.. Ja som este pred rokom chodila s chlapikom, s ktorym sme uz spolu byvali a celkovo sme spolu chodili takmer 6 rokov. Potom som (takmer presne pred rokom) stretla mojho nastavajuceho a uplne vsetko v mojom zivote sa zmenilo. V aprili sa berieme a na mimi planujeme zacat od januara... na svadbe by som uz chcela mat brusko, ale zase nie ako lopta ;-)
Odpovedať
BIHAN tak 2mesiac este nieje moc brusko,,,,nie?????aj mi to tak planujeme....a bude s nami na svadbe...v brusku.....xi :-D
Odpovedať
no... ono to tak skor vychadza na 4. mesiac, ale aj tak to este bude v pohode.. jeeejda, ja sa fakt modlim, aby nam to vydalo hned na prvy sup, lebo sa obavam, ze keby sme sa dlho snazili a nic, zacala by som stresovat....
Odpovedať
Profilova fotka
holky, dnes som sa bavila so svojou lektorkou a im sa mimco tiez podarilo asi 2-3 mesiace pred svadbou. tiez ho chceli a nebola to len nahoda. velmi to chceli a vyslo im to hned na 1. krat:)))))aj ja v to verim:))) ja tiez chcem miminko, len sa bojim, aby som sa vedela o neho nejak postarat a aby sme ho uzivili....
Odpovedať
Ahoj Terezka, tak ty si moj clovek! Tiez sa mi predstava miminka ohromne pozdava, ale tiez sa este bojim, ako by sme to zvladli. Predsalen, dietatko tu uz bude na cely zivot. :-) Stale si hovorim, ze casu dost a dost aj planujeme ale uz zacinam mat pocit, ze by sme mali prestat a proste ked ten maly cloviecik pride, tak pride. I ked najskor si chcem asi uzit manzelstvo, len my dvaja, aspon na chvilku a potom zariadit toho drobca :-N :-N :-N
Odpovedať
tery, petruska, tak to sme tri. Tiež mám strach a preto ma to "obdobie", že som mimi strašne chcela, aj prešlo a trochu meníme životné plány. Ale rada by som otehotnela tiež tak okolo svadby, kľudne aj 2-3mesiace pred ;-) a tery, tiež som chodila na jeden portál o miminkách a drahý sa mi už aj smial, že mi to " zakáže", lebo potom sa viem baviť už len o miminkách ;-) tak držím palčeky, možno sa nám podarí v apríli niečo....a svadbu už bude o troch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved to bude super:)) drobcek sa bude moct pochvalit, ze tiez bolna vasej svadbe a uzival si to ;-)
Odpovedať
Inak je to hrozne s tym nasim planovanim kocky, ja neviem, preco my zeny musime byt tak strasne zodpovedne tvory a nad vsetkym najskor premyslat a rozhodovat, mali by sme asi vsetko nechat prosto na nahodu. Ja sa totiz tiez priserne bojim toho, ze teraz si poviem, tak este nie a potom, ked budem najviac chciet, tak sa nebude darit :-( To bude potom velmi boliet... No a tusim uz bolo dost tychto babatkovskych tem, uvidime, co a ako, napiste nieco o svadbe a o pripravach, ja toho este moc nemam, ale vzdy, ked niekto pise, tak toto a toto uz mam, toto a toto som uz zariadila, tak si vsetko zapisujem a ked uz zacnem s ozajstnymi pripravami na toho 26.5.2007, tak budem mat maly tahacik :-)
Odpovedať
Babky a to som si myslela ze len ja som taka blazniva ze chcem mimco hned po svadbe......to by bola parada oznamit to drahemu na svadbe....co poviete ;-)
Odpovedať
To by tusim bol pre moje zlaticko ten najkrajsi meninovy darcek (v den svadby bude mat meniny), len neviem, ci by to moje ego zvladlo, lebo som planovala byt ja jeho najkrajsim darcekom v ten den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petruska, presne to iste napadlo aj mna. keby sme to nasim drahym povedali v den svadby, ze cakame ten najkrasi zazrak na svete, tak to by potom uz svadba nebola tym najvyznamnejsim v ten den...:)aspon mam taky pocit, ze u nas by to tak bolo:)
Odpovedať
Presne tak Terezka, lebo potom vzdy, keby prisla rec na nasu svadbu, tak kazdy by povedal, jeeej, to vtedy si povedala manzelovi, ze cakate babatko, a vsetci by sa potom rozpravali o malom/-ej a nasa svadba by bola nejako v uzadi. Aspon mne sa to tak zda. Ja ten den chcem pre nas dvoch a z toho dna sa potom zrodi ten pokladik :-)
Odpovedať
aj ja chcem mimi...opäť som tam kde predtým...to bude mať môj radosť ]-( ale čo už...idem mu to navrhnúť..už presne viem, čo mi odpovie..."jasné láska, zajtra sa do toho pustíme ;-) ", usmeje sa a otočí na druhú stranu s povzdychom...xixi...ale je to milé 8-)
Odpovedať
jeej, vy sa mate, vy uz sa zberate do postele xi-xi... my sme s milacikom v USA, takze mame este len nieco pred stvrtou a este stale trcim v robote, straaaasne sa mi nechce robit :-( sialene sa uz tesim domov :-)
Odpovedať
cauko kocky, tedaaaa to je ale mila temicka, ja som momentalne na tom tusim tak isto ako vy, mimco by sme chceli poriesit tak tesne okolo svadby alebo najlepsie v ten den aby to bolo take naj naj naj, ja sa totiz bojim ze keby sme ho poriesili skor tak aby mi nebolo zrovna na svadbe zle, ako mojej sestrenici bola este len v tretom tyzdni a skoro polovicu svadby stravila na wc kvoli tazkostiam takze tak, baby neviem ako u vas no okolo mna sa rodia deturence rad radom a svadby ani nehovorim.... juuuj ved aj nam sa to blizi, stale si hovorim ze mam este cas, ale tak to strasne rychlo bezi ze az.... my prave teraz riesime byvanie tak svadbu sme chvilku nechali tak ako je, ale co nevidiet pokracujeme ;-) nedavno sme boli s kamosmi na kave a oni maju takeho maleho 2 mesacneho drobca a drahy si ho zobral na ruky a celkom sa mu to hodilo, ozik ako su na tom vase polovicky a deti? hm?
Odpovedať
Teda moja milacik je na tom rovnako! Pamatam sa, ked nam minuly rok priniesla kamratka ukazat tiez dvojmesacneho synceka a Dusko ho mal v naruci, tak bol z toho uplne hotovy, ze ake je to drobucke a ked sa tak hybal, ze to bol uplne nadherny pocit... :-) Takze viem, ze na miminko sa tiez bude ohromne tesit. Ale presne ako pises, mat nejake nevolnosti akurat na svadbe, to by nebolo ktovie co :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?