Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ahááá....no ja som si pripadala dost nemotorne..... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
luculka neboj si zvyknes...este sa ti z nich nebude chciet vyzliect :-) ...a ked stiahnes...no a? mozes si to dovolit je to tvoja svadba a ty si tam "seefova" tak ked chces rozbijat budes rozbijat :-D ...si zopaknete zametanie
Odpovedať
tak som tu ...je tu niektora? ;-)
Odpovedať
...iba ja za junovu sekciu :-D inak julova, boli sme vcera s maminou v butiku, co som mala tip od teba. sice si nevybrala, ale bolo co skusat! dik moc.
Odpovedať
ahoj eleni :-)...tak skoda, ale pekne vecicky tam maju, hejze? ;-)...len malo z kazdej velkosti :-|...jaaaj, mne je na "tycku" :-x
Odpovedať
Profilova fotka
baby, uz sa nam to blizi ... za posledne dni som vybavila menu, dala na pieskovanie pohare, mam uz termin u kadernicky, dnes sa odoslu posledne pozvanky ... uz len potvrdit terminy u fotografa, kameramana, DJ ... objednat tortu a kvety a esteeee koooopec drobnosti. inac s drahym sme Vam ratali pocet porcii, ... ratame, ratame, ratali sme aj z DJmi a kameramanom, naratli sme aj detske porcie ... xixi len na nas dvoch sme skoro zabudli. :-) Budeme mat dobre papanicko ... mnam :-p
Odpovedať
egy - my sme boli na tom podobne :-D...ratame ratame a potom zrazu - A MY BUDEME HLADOVAT?? :-D...a sme na tom podobne ako vy ;-) uz len 46 dni - a vy o 7 menej x-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou! je tu niekto? :-D
Odpovedať
ja som AHOJ ale idem skusat nejake saticky...tak zas nebudem... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anooo je tu niektoo....mame to uz za 39 dni.....kokso za chvilku zacnu stresy =-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru dani, prave som pozerala, ze uz iba 39 dni :-D vlasy mi dovtedy asi nedorastu uz ]-( ... a navyse sa mi zda, ze mi na ten den vyjde este aj mrcha... boze :-( dufam,ze nebudem za sebou nechavat cervene stopy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fuha tak to neni prijemne.... ty neberes HA?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uz nie... som vysadila v decembri po tolkych rokoch :-| a dnes ma teda po skoro dvojtyzdnovom cakani taka krvisko zaliala ze az! ]-( ale moja mama hovorila, ze ked sa vydavala, tak to tiez dostala a navyse sa jej spravil herpes, ale ze aj tak sa bavila dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, noooo bud v klude nebudes jedina ... :-) ty koky uz len 39 dni to snad nie je pravda ako rychlo to uteka... niekedy mam pocit, ze by som bola rada keby uz bol tyzden po svadbe ... vsetko vyplatene, doklady zmenene a ja si opat budem zit svoj kludny, pohodovy zivot 8-) ved je tot nedavno co som bola na svadobnom veltrhu, a mam pocit ze pred par dnami som si vybrala svoje svadobne saty ... a drahemu kupila koselu s kravatou. pomaly den za dnom sa mozaika zaplna a piaty majovy den sa ukaze krasne umelecke dielo hodne majstra |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem urcite stresovat az tyzden pred svadbou, lebo predtym mam este ine .. starosti-povinnosti :-N nechty sa mi pre istotu uz teraz polamali.. a to som sa tesila, ze sa vyhnem nejakym umelym... :-( dufam, ze budeme mat pekne pocasicko 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nasim na svadbe prsalo....moji buduci svokrovci mli snehovu chumelicu a vsetci su zatial stastne spolu uz nejakych zopar desatroci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked my mame teraz na dvore trochu stavenisko... a ked bude prsat, budem mat blato aj za usami.. a nielen ja :-N ak opustim nas pozemok, potom si uz moze aj snezit aj prsat aj hocico 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj baby, ked vas tak citam tak ma stres ovieva! :-( ked si spomeniem co vsetko este nemame... hruuza!
Odpovedať
Profilova fotka
mia asi ti pride ruzova obalka tak vo stvrtok.. ale neviem teda, ci mas ten makcen v priezvisku alebo nie... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo - ja som ti neodpisala na int. postu? som ja ale derava hlava... prepac! :-N ano mam tam makcen na c... inak my este stale nemame oznamka hotove :-( ale ked budu tak poslem co najskor! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki, aj tak som ti ho tam dala :-) hodil sa mi tam.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no prave som si zdobila sviecky na svadbu a prilepila som si jednu o prst sekundovym lepidlom.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vy ste ale kreativne ... ja som rada, ze sa na moju svadbu dostavim .. nie to ste nieco ozdobovat, vytvarat, malovat, kreslit, strihat ... :-)
Odpovedať
ste tuuuuu?????
Odpovedať
Profilova fotka
mneee
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som povedat smeee :-N
Odpovedať
som sa chcela pochvalit....mam nove saticky :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, tie ponozky si urcite nechaj ... vyzera to zaujimavo a aspon vytvoris novy outfit :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D a co hovorite na tie svadobné =-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, tiez su velmi pekne ... dobry vyber :-) .... ale s ponozkami budu dokonale :-D :-D (len rypem)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?