Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no ved práve nech mi ich upravia podla nissich....ako keby som si potom mala slapat keby som sa prezula. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela take saty, co nebude treba upravovat vobec :-)
Odpovedať
no niektore su doooost dlhé.... :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ty mas kolko cm? lebo ja skoro 173 (dobre, 172,5) a skoro vsetky mi na dlzku boli OK.
Odpovedať
ja mam 169.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom asi rataju, ze si das opatky :-) :-D
Odpovedať
no asi si ich aj tak nakoniec dám....ale take mensie...snád zozeniem...a tie tvoje saticky nemas ofotene?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucu mam.. lenze iba telefonom a nie je to velmi kvalitne. tak som ich tam ani nedala. Nevidno ich dobre. Ak by si ale velmi chcela, tak na 5 min ich tam dat mozem
Odpovedať
ahojte majovky. tak uz sa nam to pomalicky krati. no du to este 2mesiace a to sa da este vsetko mozne stihnut.
Odpovedať
Profilova fotka
no rybulienka pre mna skor mesiac :-N ;-)
Odpovedať
no mozno ty ano, ale ja o 2mesiace a 2dni. dnes s tym prisiel moj drahy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz len.. mesiac a nejake drobne ... :-) inak nie som trochu nenormalna, ked sa teraz zacinam tak strasne bat, aby sa nieco nestalo? jemu, nasim, rodine, jeho rodine.. proste daco zle...
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja zase nemozem spat.zaspavam okolo 1 a rano sa nemozem naspat. mam dost nekludny spanok. a na tie veci ktore myslis ty,mi tiez obcas prebehnu hlavou, no nepripustam si to. ja sa zase bojim toho, ze sa nieco dobabre, alebo mi niekto nieco spravi zo satami, alebo ich zabudneme domy ... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
toto mna az tak netrapi :-) ked sa dobabre, tak nech :-) najhorsie by bolo, keby nam zrusili hotel, to by bola ina sranda :-N vy ste potom asi castejsie spolu, no on casto cestuje autom,tak si namyslam a potom tomu uverim a potom sa bojim 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak dost dobre rybu, ze mame rovnake topanky :-) teda ty mas biele ako svadobne a ja strieborne popolnocne :-) a ina "znacka" (teda ta moja) :-D
Odpovedať
no sme spolu skoro kazdy den. on zase byva 30km od nas :-| takze sa tiez bojim, no stale ked dojde domov, tak mi prezvoni :-) a potom som kludnejsia a co sa tyka toho hotela, tak tam je uz zaloha vyplatena a mamy sa maju uz len dohodnut na menu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ten moj asi 130 km ;-( menu vybavime my :-) zalohu sme este nezaplatili. ale ja cakam, ze sa daco pobabre.. napriklad, ze ma niekto obleje cervenym vinom :-o
Odpovedať
tak to sa dufam nestane. to by som potom strasne zurila ;-) radsej sa budem vyhibat vsetkym, ktory budu pit vino
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ci sa ti to podari :-)
Odpovedať
budem sa snazit a dufam, ze aj ty ostatny 8-( si daju pozor
Odpovedať
Profilova fotka
budu musiet.. ja sa bojim. ze budem taka neohrabana v tych satach, ze daco za sebou stiahnem =-)
Odpovedať
sampo cakááám =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki, tak na chvilocku specialne pre teba
Odpovedať
Profilova fotka
je to tam :-) vyzeram tam divne..
Odpovedať
jeeeej s tie rukavicky k tomu krásne pasuju.....vyzera to tak elegantne aj ja by som chcela ale k tým mojim sa nehodia....si v nich kocka ;-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj diky :-) takze mazem :-) rukavice potrebujem, lebo sa mi na rukach stale daco vyhodi, ja to rozskrabem a vyzera to dost zle :-(
Odpovedať
tak toho sa vobec nebojim. moje su siroke, ale ovladatelne a stahnuat tak mozem akurat ludi do tancy :-)
Odpovedať
rybulienka coho sa nebojis???sa mi nece vracat... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ze stiahne nieco satami :-)
Odpovedať
a coho ty? inak dufam, ze to vetko dobre dopadne a potom dam vediet, tak sa majte pekne zajtra ma caka upratovanie.pa :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?