Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo ake ine veci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani pierka, vyzdobu do kostola, domov :-) menovky, etikety (ale to uz s drahym)... a tie darceky pre hosti este prehodnotim podla toho, ci sa mi bude este chciet ;-)
Odpovedať
máá úúúcta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
osviezila som si album ;-)
Odpovedať
uz som skontrolovala :-)...kraasne botky popolnocne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
musim ich este vylepsit potom nejakou bordovou stuzkou, ale vsetko ostatne na mne (okrem siat) bude strieborne ... :-D no ved ked som videla, ze mali take aj kremove.. ach jo, mohli byt aj svadobne
Odpovedať
:-. ...take "zive striebro", hej? :-D a drahy v obleku takto nahodou ze by sa nedal ofotit? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale hadam aj dal :-) len este nemame koselu. Len teraz pride on k nam, takze ak.. tak az buduci tyzden ho budem musiet spracovat.. nedame lamy? aspon raz? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste vsetky??? ked je vonku tak hnusne? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
v roboteeeeeeeeeeee.teda aspon ja. sampo, mate krasne obrucky a aj popolnocne sperky su wau. take ligotave, ako mam aj ja... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaj, aj tie topanky su super. ja ked som zhanala, tak uz nic moc nemali :-( , ale nakoniec som jedny objavila, tak som bola stastna ako blcha. ale tvoje su fakt krasne
Odpovedať
Profilova fotka
mirka diky :-) v PO ich maju minimalne v troch obchodoch, ale v LM ani v jednom, takze ma to tesi :-D a co v robote? v sobotu popoludni? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
wow mirka prave som zistila, ze sme zvolili po polnoci rovnaku kombinaciu - strieborno-bordovu :-D aj sperky mas kraasne ;-) ozaj, co je napisane na ten nasivke na obleku tvojho draheho? lebo sa mi akosi podoba na ten, co bude mat ten moj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj v sobotu, aj v nedelu a samozrejme aj v pondelok, utorok.... :-( som uctovnicka a je obdobie danových priznaní, takze sa uz mesiac trapime...ale uz len tyzden a bude trochu klud... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem presne, co je tam napisane, ale kupili sme ho vo zvolene a je tam nieco finske. ale vyrobene na slovensku, len latky su z finska, ci tak nejak.neviem, ci to nie je vyrobene niekde v bardejove. :-| ale nie som si tym ista... aj ja som si vsimla tu kombinaciu. ja som povodne k tym satam zhanala cervene topanky a bizutku,ale boli sme v bystrici v europe a mojmu drahemu sa zapacila tato bizutka, tak som si povedala preco nie. a ktomu som si zladila topanky a som velice rada, ze som dala na radu mojej lasky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, hned som si to myslela :-) ja by som asi tiez bola, ale po OA som sa vybrala uplne inym smerom, takze som sa tomu vyhla.. no mozno sa k tomu raz este vratim. Kamoska je uctovnicka v BA a tiez je teraz po vikendoch v robote, chuda.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som po OA tiez nerozmyslala nad tymto.vystudovala som vysku, uplne iny smer-cestna doprava, aj ked sme mali ekonomiku a podobne predmety,boli sme skor technici (ja ani moc nie :-) , este ze boli tie ekon.predmety). po jej skonceni som robila v banke, ale to nebolo nic pre mna,ako som neskor zistila a kedze tu na juhu-VK je dost malo prac.prilezitosti, tak ked sa naskytla ponuka pracovat v uctovnickej firme, tak som nevahala. mna ucto bavi, len teraz je to dost narocne...ale bude opat dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ale odbocila na jazykovedu :-D takze k uctu sa vratim iba ak uz naozaj budem musiet .. lebo ta jazykoveda ma sotva uzivi... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
konecne idem domkov,tak sa lucim. ale zajtra som tu opat... :-)
Odpovedať
halooooo :-D...uz mame po pytackach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova ako bolo? dali ta? :-D
Odpovedať
ahojteeee
Odpovedať
Profilova fotka
Joj baby ja mam problém zohnať Saty po polnoci. Uvažujem o elegantnom kostýme vínovej farby a nikde nic neviem zohnať. Poradíte mi nejaké zaujimave obchody?
Odpovedať
Profilova fotka
egyptanka najhorsie je, ked si si uz daco vysnivala :-) vtedy sa uz tazko trafis do predstavy. Ja som pre istotu nemala ziadnu predstavu a kupila som, co mi padlo do oka 8-)
Odpovedať
ahoj sampo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucu, s tebou som sa tu uz dlho nestretla :-) co nove? topanky uz mas? osviezila som album zase 8-)
Odpovedať
sampo....nemám ]-( ]-( som kuk tvoj albumik ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aku kyticu si mam vybrat..? mam hroznu dilemu.. no dobre, tu prvu som uz vylucila :-D no ostava ti o dva tyzdne viac casu na tie topanky ako mne :-)
Odpovedať
Ja hlasujem za tú poslednú ;-) ;-) ....asi pojdem pozret do dichmanu....na tichoslapky.....ozaj v utorokidem skusat tie saticky co mám v albume na konci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tam asi zozenies nieco, lebo v BB som videla aj vo vyklade rozne :-) tichoslapky? ach, to ti zavidim.. ja mam sice iba 6cm opatok, ale bez by bolo super, len to by som si uz sliapala po satach, tazke vydrzim 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?