Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
my sme sa včera vrátili od našich a večer sme boli so svokrovcami v meste žiť, tak dnes mám pllllllne ruky práce, aby mi na týždeň nič neostalo. najviac ma štve, že moja maminka má už umyté okná a ja nemám čaaaas :-( nový bude prsteň, nie? a ja budem mať darovaný prsteň od svokry, ale chce mi ho dať až pri svadobnom stole (herečka) a ja by som chcela mať niečo celýýý deň =-) ...nie že by som nemala na náušnice :-D :-D
Odpovedať
no asi aj mne by ho mamina dala az po obrade...tak jej musim posepnut, ze chcem aby ma sprevadzal cely den ;-)...asi si v piatok pred dnom D, urobime taku babsku seansu...to bude rumazgania :-D... no my mame vacsinou spustene zaluzie, tak ani neviem, ci su moooc spinave...ale este je vidno von :-D...a nastastie mame len dve okna :-x
Odpovedať
my mame okien dosť, ale nemam mindrák z toho, najprv musím posadiť kvietky na balkón, aby som tam v lete aspoň niečo mala... :-) mamka mi dala priesadky muškátov...ešte bylinky pre môjho kuchárika musím posadiť...a idem aj prať ...si ma navnadila... :-D
Odpovedať
nech ziju pracky :-D my nemame ani balkon :-(...chyba mi to...ale ked bude vacsi bytik, tak rozhodne balkon...takto si zatial sadime aspon na okna muskaty a ine kvietky a pazitku (mnam mnam) a male paradajky krikove :-D
Odpovedať
presne presne...pažítku mi včera vtisla mamina do ruky...(celkom vie, čo mám rada) a kríkové paradajky sú supiško. balkónik je super vec, ešte som nemala šancu sa na ňom vyblázniť, lebo to bude vlastne naše prvé leto tuuuuu, v našom bytíkuuuu :-)
Odpovedať
akurat som sa rozcarovala...schvalne si to precitaj ]-( :-D http://www.modrykonik.sk/forum/show.p...
Odpovedať
to nič...celé som si prečítala...myslela som, že tieto stránky sú na príjemný pokec, ale dosť často sa to zvrháva na ohováračky...a pritom veľa členov je len akože a mnohí sa skrývajú za viac mien...aj to sa dá okuknúť...nerozumiem, načo je to dobré...veď ja si žijem svoj život, tak prečo sa na internete hrať na iekoho iného? :-S :-S a čo sa týka názoru dotyčnej 4a, tak je mi jej ľúto...nenašla šťastie ešte...držím jej palce, všetci sme niekedy nešťastní, no nie? 8-)
Odpovedať
ved to..kazdy sme nejaky - ale hento uz je zufalstvo...neviem, ci by som ja svoje nestastie riesila hentak...sotva...vtedy "nastupuju" kamarati a hned je lepsie 8-) a hrat sa na niekoho ineho - to musi dat zabrat :-D...ale urcite je to casom priehladne..mne osobne by sa ani nechcelo..aky to ma vyznam? pride mi to detinske...nech...esteze sa tym nemusim trapit ;-)
Odpovedať
ja keď som bola nešťastná, tak som veeeeľa plakala...a potom som šla niečo peknučké kúpiť...sadla s kamošmi na kávičku...to mi pomáha. ale už to väčšinou končí len plačom a objatím môjho drahúšika...on veľmi neznáša, keď plačem, ale neznáša, ani keď som nerváčik...tak vtedy neviem čo je lepšie...asi nerváčik :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to vzdala ....ni modre si neviem predstavit...uz som rozmyslala ze si na stehno modrou fixkou nakreslim kurok...lebo aj podvazok mam cierny a proste modre neviem ze co.... tak to necham plavat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kurok-kruzok.... vcera sa nasi z mexica vratili tak bolo vela tequily...prominte :-)
Odpovedať
veď si priši malú modrú cverničku na podväzok, alebo na podprsenku z vnútornej strany...to nemusí nikto vidieť, ide o srandu...že to máš... :-D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja uz si ani nepamatam, kedy som bola tak skutocne nestastna, odkedy sme s Petom spolu...ale take male nestasticka - tak to sa vyplaceeeem...a on ma vystiska a je fajn...a ubolenu dusicku tiez vyliecim niecim kupenym :-D...vlastne dost podobne ako Ty :-D...a aj nervacik som ukazkovy :-D...a ked placem - pred Petulom malokedy - tak je taky nesvoj a nevie, co ma v tej chvili robit a to ma niekedy tak "rozculi", ze je vzapati zo mna nervacik :-D :-D
Odpovedať
vidim, že sme dosť podobné :-D :-D veď pali tiež nevie, čo má robiť lebo on tomu nevie pochopiť, že ako viem hneď plakať...a vždy si myslí, že on je na vine...a nedá si vysvetliť, že nie...že stačí objatie a ja sa ukľudním... :-D :-D
Odpovedať
ahoj Dani :-D...fuuuha, takze kaktusy este su.onoho casu niekde pisali, ze hrozi "vymretie" tequily, lebo je nedostatok kaktusov...to by bola galibaaa :-D janino - aj moj Peto si to casto mysli - ja si nazory vymienam dost nahlas...a on sa s takym respektom vobec nechce branit, lebo si mysli, ze sa hadam a ze sa s nim vzapati idem rozist :-)...a to ja len tak nahlas rozpravam co si myslim :-D |-|
Odpovedať
casto mu vysvetlujem, ze su to proste len moje "starodievcenske" maniere :-D
Odpovedať
mne tu ako preskakuju prispevky :-p ...a ani tequilu som nepila...jej to boli vaši na dovolenke, dani? ja netuším kam pôjdeme na svadobnú cestu...katalógy pri posteli ma zachvíľu zahlušia...a neviem, neviem... :-|
Odpovedať
my sme sa rozhodli pomerne rychlo, kedze ja som nikdy pri mori nebola, tak mi to bolo v podstate jedno-len nech tam nevidim nikde logo mojho zamestnavatela :-D...vyriesili sme to este v 12/2006 a vybrali si First moment do Egypta...sa tesiiim x-)
Odpovedať
môj drahý zas pri mori nebol...a ani veľmi nechcel...ale som ho presvedčila, dal si podmienku, že arabské krajiny musím vylúčiť...takže egypt ma ešte len čaká...a to bude dlhé presviečanie... s gréckom súhlasil...len ešte neviem, či pevnina alebo ostrovy...ajjajajajajajaj =-) =-)
Odpovedať
aj Grecko je vraj krasne...ale to ja neviem posudit ani poradit :-D...ja som na takejto nejakej dovolene nikdy ani nebola, ci uz pri mori, alebo bez mora...takze to bude moja premiera ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v grecku som bola minuly rok a bolo super.....ale uplne najviac sa mi pacilo na Capri, alebo potom spanielsko Costa Brava...to je parada :)
Odpovedať
TAK SOM TO POZICALA OD "KOLEGYN" Z AUGUSTA 2007 :-D..(...lomnicka, dufam, ze nevadi |-| ;-) ) "nove - znamena, ze zacinas novy zivot stare - ze si späta so svojimi predkami...volakedy sa dedili saty - tie sa presivali, neskor to bol vlastnosrucne zdobeny, vysivany, usity zavoj... modre - modra je znakom dovery, co je zaklad pre vztah, manzelstvo pozicane - znamena, ze mas pri sebe cloveka, ktory ti je ochotny podat pomocnu ruku, tym ze ti pozicia, trebars penaize, ak budes v nudzi... darovane - drobnost...trebars vysivany kapesnicek od kamaratky... dokonca som citala, ze sa zenichovi kladla do topanky minca, aby mladomanzelia nemali problemy s peniazmi..."
Odpovedať
Profilova fotka
No tak diky za poucenie :-) My sme vcera uspesne ukoncili predsvadobnu nauku :-) este asi to planovane rodicovstvo,aj ked ak som to spravne pochopila,tak to neni uplne povinne, ale zvazujem skorsie vysadenie tabletiek, tak by sme to mohli skusit :-N a hlavne moj drahy tie letaciky prestudoval cele a ze by sa ttoho rad zucastnil ;-) nemusim vraviet ake boli boje, ked som povedala v piatok, ze cez vikend je ta nauka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova....tak idem teda konecne na postu :-)
Odpovedať
aj ja som dnes bola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cawo nevesty :-) vlastne vas iba zdravim, lebo sa akosi neviem zapojit do debaty :-D JULOVA DAKUJEM ZA OZNAMKO ;-) moj oco dost dlho lustil "samponika" :-) si myslel, ci dajaka sutaz alebo co .. ale ze s mojim menom? 8-) vlastne mam cosi nove.. teda ani nie tak ja, ako zenich - kupili sme mu oblek v sobotu :-D
Odpovedať
ahoj samponik :-D...a necha sa Ti vyfotit do verejneho albumu, nech si ho poprehliadame? :-D :-D
Odpovedať
no..uz sa taha :-D...si on-line aj na ICQ?
Odpovedať
Profilova fotka
no aj by sa dal, lenze som to tento vikend nestihla :-x buduci bude u nas.. no mozno ten dalsi by som ho mohla do toho navliect (ale koselu a kravatu este nemame :-( ) odfotkala som iba oblek... na vesiaku :-N ale fesak je ;-) som mu schvalila (hoci vyberala svokra ;-) )
Odpovedať
tak to teda...svokra Ta musi luuubit, ze si jej schvalila :-)...tak uz sa tesim na foto ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?