Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
MI v Malackách uz mame kameramena....fotografa....a salu......,mame viac vybratzch...tak to musime ist omrknut ktoru vyberieme ;-)
Odpovedať
To ste na tom super, my sme este len na absolutnom pociatku, ale prebojujeme sa aj tam ]-( Hlavne ze mame kopec fantazie a tato stranka je uplne super, takze krok za krokom to vsetko dame dokopy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetci.Som tu prihlasena uz dlhsie,no este som sa sem nedostala.My mame tiez svadbu v maji,konkretne 5.5. Este nic nemame vybavene,no tiez je vsetko len v nasich hlavickach.Ale vcera som uz nadhodila debatu,takze uz pomalicky zacnem riesit.
Odpovedať
aisha vitaj medzi májovkami ;-) inak babenky, ak nám nevýde náš krásny dátumík, 19.máj, tak som našla už nový termín (už som to tu spomínala, že to nemusí výst) ... takže som našla...19. apríl 2008!!!! My tam tú 19nástku mať proste musíme ;-)
Odpovedať
Miriamka uz to odkladas o rok..... :-D
Odpovedať
no neviem...ked ja neviem ako dalej všetko bude....mám v hlave guláš.. :-S
Odpovedať
už tretí týždeň riešime vážne životné zmeny, ktoré majú nastať behom mesiaca...tak máme stresy...nervy...nespíme...no bieda 8-(
Odpovedať
ahoj Miri, tak ako to ide s vasim planovanim? a co cesta za hranice? dufam ze sa spravne rozhodnete ale tiez dufam v to ze zostanes verna 19tke ;-) nejako mam toho v poslednej dobre dost vela a vobec nic nestiham, moja sestra odchadza teraz v piatok do uk tak ideme pomalicky smutit :-( urcite sa Ti ozvem ked budem mat volno ale radsej nepisem dopredu ze kedy... zatial papky a drzim palce..
Odpovedať
ery, jasné, wpoho...ved svet nekončí...stretneme sa keď Ti to bude vyhovovať ;-) no ja som verná 19tke, len ako som spomínala vyššie, ak sa to všetko zmení tak bude 19tka ale 19.4.2008 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojkte kocky moje!! uz dlho som tu nebola, ale akosi som nestihala a aj som si tak trosku uzivila volno:)) taka ta klasicka slovenska dovolenka, na Malte:))) prerabali sme trosku domcek...ale vela sme toho nestihli:(...teraz som uz naspat v praci, a tak trosku si aj oddychnem. ved to mozno poznate..:) mimka, ak som spravne pochopila z poslednych par odkazov (nechcelo sa mi teraz citat vsetky tie strany naspat:)), tak ste prelozili svadbu na neskor?
Odpovedať
ahoj tery, no nie tak celkom...ale asi to tak dopadne. Teraz musím utekať, ale zatiaľ platí 19.máj ;-)
Odpovedať
MIRI tak nech sa spravne rozhodnes........ :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
luculka, vďaka, je to dosť ťažké... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mimka, drzim ti palceky...mozno ked si precitam viac riadkov, budem vediet o co ide:) a co vy, babulky, ako ste na tom s pripravami?:)
Odpovedať
vdaka teri ;-)
Odpovedať
tak ako babenky? ja som dnes zhánala a sťahovala hudbu na kazetu a na prestávky fidlikantov...obrázky na účes ...takže prípravy v plnom prúde....len smola, že nie mne :-( ale ja mám radosť aj z kamkinej svadby 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimk,ja robim presne to iste:))) moja super kamoska sa vydava v septembri, tak sa jej tak nenapadne snazim nanutit svoje napady, ktore som chcela aplikovat na svojej svadbe :-p . velmi mi to nejde, ale snaha sa ceni ;) takze si pomerne dost busy, ze?:)
Odpovedať
Ahojte babule.....momentalne ma nadchli stany.....neviete za kolko cca ich poziciavaju????? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lucik, to ja ani netusim:((( ale tiez som ich videla na svadobnom vetrhu. velmi pekne to vyzeralo... uvazujes o takom niecom?:)))
Odpovedať
ahojte babky, neviem ci som objavila Ameriku ale vedeli ste ze take nieco ako mojasvadba.sk je aj pre maminy a vola sa to ze modrykonik.sk kuknite ti to celkom fajn dobre vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky moje milunke, vy ste ale v stadiu priprav, ... ja mam tak zatial stale jasno v datume svadby. ... Co sa tyka miesta tak mam pocit, ze uz poznam vsetky restauracie a hotely v Bratislave, ale stale neviem najst to prave orechove. Uz zacinam byt z toho nejaka nervozna. Medium, Peagas, Rolando sa mi zdaju prilis neosobne a troska drahe, hladam nieco rodinnejsieho charakteru. Drahy ide na o tri tyzdne na vychod zistit pocty ludi, ktory by prisli a hor sa potom do vybavovania. Hlavna vec, ze mam vyhliadnuty kostol a este ani neviem, aky je tam fararko. Kostol som vyberala podla toho, ze v nom mala moja maminka svadbu. Jedna sa o evanjelicky kostol v Prievoze, mate s tymto kostolom niekto skusenosti? Este musim co to schudnut, snad sa mi do maja podari, opat zacnem chodit cvicit, alebo sa prihlasim na brusne tance.
Odpovedať
erytrea viem o tom je to hore vedla BEREMESe.cz......chodim tam nakukat na inspiraciu...a je tam dost nasich nevesticiek odtialto z majasvadba....a tie deticky tam.....na spapanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie babatka su fakt ako na spapanie:)) ach, keby sme uz aj my mohli mat take.....;)
Odpovedať
babanky, Vy ste zlaté 8-)
Odpovedať
holky, tak ja idem oktobri alebo novembri na svadbu opat!!!!!!!! teraz mi volal kamoš, že ja bláznivo zamilovaný a idú sa brat ;-) 8-) jupíííííííííííí :-D :-D
Odpovedať
Miri ty sa mas aj ja by som isla na svadbicku......aspon sa mozes inspirovat,,,, :-)
Odpovedať
no neviem...oni to začali plánovať tak naplno včera, a svadba má byť 11.11.... ;-) tak tam to moc o inšpirácii nebude ale straaašne sa teším :-) ..inak, taký malý detailíček...viete koľko sa tí dvaja zamilovaní poznajú???
Odpovedať
KOLKO????
Odpovedať
mesiac!!!!!
Odpovedať
To vaaaaazne???? tak to je super, a viete co? aj ja idem teraz v sobotu na svadbu, byvaly spoluziak sa zeni a tak nas zavolal ako partiu, teraz v piatok sme mu pripravili rozlucku so slobodou tedaaaa to bola akcia a teraz to ideme este raz oslavit tento krat aj s nevestickou, juuuuj a to bol chalan na ktoreho sme ani nemysleli ze sa niekedy ozeni a to sa vobec nemusia...... tak uz sa tesiiiiim 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?