Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani ale si na dobrej ceste :-) babu ja jarny kabat nemam ani jeden ;-) ale mam asi 5 sák (no iba dve podsite).. no sa mi zda, ze som zase mimo trendu ;-) ja to vzdy tak obidem (tu modu) niecim klasickym 8-)
Odpovedať
ved prave aj ja mam saka , ale nas liptov nam ich dovoli nosit o cosi neskor :-| a ten prechod medzi kabatmi a niecim lahsim neznasam, nikdy neviem co si mam obliect :-|
Odpovedať
Profilova fotka
babu ja som prisla v saku uz aj vcera vecer. Bola mi sice dobra kosa, ale sla som tak rychlo, ze kym som prisla domov zo stanice, tak mi bolo teplo :-) ja neviem vtedy ani co si mam obut :-| tiez neznasam tie prechody, v bunde teplo, v saku zima
Odpovedať
ani mi nevrav... prisla som do BA v kabate :-D ... nechcem ist ani von :-D Dnes musim nieco kupit , inak pozeram, ze su tu baby z BA ;-) Baby neviete poradit, kde by som isla dnes mrknut nejaky jarny kabatik? ;-) Verim tomu, ze sa milacikovi nebude chciet behat so mnou po obchodoch :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babu mozno sa budes divit co ti poradim...ale bratislavske sekace su v poslednej dobe vyborne zasobene..navyse je tam vela novych veci... mne na tom vyhovuje aj dalsia vec, ze sa nemusis bat ze uvidis na ulici 10 babeniek v tom istom....jaaaj a cenovo je to asi tiez ina kava....
Odpovedať
hm ? dik za radu , aj ked priznavam, ze som v sekaci este ani nebola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi jak ja...mi to pripadalo hnusne a som sa drzala zubami nechtami ked ma tam niekto tahal, vsak nebudem nosit po niekom veci predsa...a spravila som osudovu chybu ked som tam prvykrat vkrocila... vsetky moje predsudky lahli popolom :-D
Odpovedať
tak mozno by to stalo za vyskusanie ;-) , ale som rada, ze som draheho nahovorila aspon do avionu , ze skocime na kavicku a tiramisu :-) aj ked drzim dietu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj vsetky majovky sa asi postime... ja sa musim pochvalit ze celkom uspesne a ani sa az tak velmi nepostim... aj zmrlinku som si dopriala dneska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
poznamka autora: slovom postime a nepostim som nemyslela pocikame a nepocikam :-D
Odpovedať
moje chudnutie spociva v tom, ze chcem prave obmedzit sladkosti . a to je dost tazke :-( milujem sladkosti :-) a potom sa to odzrkadluje na jednej partii tela ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja sa obycajne vyhadzem z penazi vo vypredajoch :-) kupim aj co mi netreba ;-) ja by som asi namiesto postenia mohla skor cvicit, nech nemäknem :-( a tiez sa to usadza na jednej casti tela ]-( (keby mi ine narastlo, napr. prsia, sa nenahnevam :-))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja brusakujem uz druhy mesiac a poviem vam zacina to byt vidno....ale na ine cviky som sa neodhodlala zatial... lenivost moja kazdodenna....uz asi aj korculky vytiahnem...napriek tomu ze nezvyknem padat na nich bojim sa ale ze schvalne teraz si zlamem nieco pred svadbou :-) juuj babulky dneska mame dalsie sedenie na fare...uz sme mali vieru a mravy a dneska je tusim tema manzelstvo...alebo sviatosti...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj ja sa tvarim, ze cvicim.. ale tak pobiednejsie, lenze nevidno nic ]-( sa mi zda, ze namiesto spevnenia to este viac zmäklo ]-( dani my nemame ziadne temy, ked ideme na faru. Akurat viem, ze nabuduce by mala byt uz doktorka. boli ste uz na matrike? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne papiere mame vsetky komplet, som si novy rodny list musela vybavovat kedze cely zivot som ziden nemala...iba nejake nemocenske neviem co o narodeni :-)...dokonca dufam ze uz aj dispenz mi udelili...kedze nemam ani len prijmanie, iba som pokrstena....
Odpovedať
Profilova fotka
aj ten moj je iba pokrsteny, dispenz vraj vybavi farar :-) nechavas si svoje priezvisko?
Odpovedať
aj ja som len pokrstená....a ziadny problém.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo nie, menim si priezvisko...aj ked petko mi hovoril ze kludne si mozem svoje nechat...ale uz ked rodina tak nech sa aj rovnako volame... i ked moje priezvisko sa hodi viac ku mojim dvom krstnym menam :-) luculka zmenila ikonku... uz si nebudem teba mylit so mnou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez menim, ale ked som vypisovala tu zapisnicu (ci ziadost ci co), tak mi to chvilu trvalo, kym som sa odhodlala napisat nove meno :-) :-N
Odpovedať
ahojte ;-)...baby ja mam asi jarnu unavu za celu zemegulu :-D Dani, posli adresu, nech ti poslem oznamko - luc, samponik - k Vam uz putuju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova asi aj ja, lebo dnes rano som mala spaciu komu.. nevedela som sa prebrat ]-(
Odpovedať
ja teraz - ako som prisla do prace - teda uz pred 2 hodinami, ale nie som schopn aexistovat...len sedim, cumim doblba a spim s otvorenymi ocami :-) idem si zaliat kavu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne by kava nepomohla..aj tak ju nepijem. skor red bull :-)
Odpovedať
no ja pijem...aspon jednu za den...ale dnes som uuplne off OFF OFF...a leniva som bola si ju rano urobit, tak hadam teraz co-to pomoze :-)
Odpovedať
dana...si si nás mýlila? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
niekedy pomoze aj iba voda, julova :-) ale asi je nieco vo vzduchu, lebo som ako spomaleny film lucu, asi sme na nerozoznanie :-D
Odpovedať
vodu pijem jedna radost...ale nieco musi byt vo vzduchu...som na tom podobne...keby som teraz lahla, do minuty spim :-)
Odpovedať
babule lucim sa celý vikend tu nebudem..... :-| ,,,,tak si ho uzite..... :-D
Odpovedať
aha a este nieco.....v pondelok dufam nieco nájdem v schránke 8-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
julova...kujeem posielam postu...posli aj ty luculka hej,,,ked si mala tu predchadzajucu ikonku tak zo zaciatku som myslela ze som to ja... :-D dokonca aj moj drahy... len ten text som si nepamatala ze som niekedy pisala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?