Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nebudem si zase pisat sama so sebou, ked tu nie ste, ale aspon vidite, ze ja som sa sem prisla preventivne pozriet :-D
Odpovedať
sampo - ano na tu nasu spolocnu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj julova :-) ku svadbe vsetko hotove :-o :-D
Odpovedať
ahoj potvorka...no...takmer ano :-)...uz len doladujeme...uz len menovky a darceky pre hosti musime vyrobit a este ma caka skuska make up-u a ucesu...co ty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, niesom az tak dobre na tom, ale kazdym tyzdnom sa k tomu priblizujeme :-) to oznamenie by sme radi dobuchali tento vikend + buduci tyzden poslat, aj ked vsetci hostia vedia o termine, tak to beriem ako formalitu.. No a ja este neamam popolnocne veci, ani svadobne topanky, tiez darceky a menovky a flase na vysluzku :-. Pane boze, asi to prelozime o rok :-D Tento vikend mame nauku, beriem to sportovo...
Odpovedať
aaale...pohodicka, mame cas este 57 dni :-D...my vysluzky ani nebudeme mat, takze o starost menej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova - vdaka za typ na tvoju znamu za tu tortu.... som jej volala a ze nech sa potom ozvem ze to nebude problem! :-) tak sa tesim! este raz VDAKA! :-)
Odpovedať
no super,mia - tak som rada :-)...nemas za co ;-)...a aj korunky budu v rozumnej vyske...niektori uz fakt nevedeia, co si pytat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a akoze nebudete mat vysluzku?? chystate sa vsetko zjest do posledneho kolacika :-p Ja casto pocuvam od draheho,ze sobota, dvaja svedkovia a salat s reznom... a mame po starostiach :-N
Odpovedať
tak to nie...ale neberieme to doslovne ako "vysluzku" - ked ostane, rozdame hostom, co budu na hostine, na cestu domov...ale objednavali sme tak aby toho moc neostalo ;-)...dame kameramanovi, DJ-ovi, casnikom nechame, odnesieme kolegom doprace a to je vsetko...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, uz sa aj tesim na tie kolaciky a torticky a vsetky dobroty x-) mnam mnam, hlavne ze teraz chudnem, ze... :-S 8-(
Odpovedať
mi o tom nieco hovor...brcuho mam jak v 3. mesiaci 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
julova idem nakreslit tvoju adresu :-D tak buduci tyzden cakaj ruzovu obalku 8-) debata o kolacoch? joj, my ich budeme mat asi vela. A vysluzky musia byt, aby sa dakto neurazil :-) Inak fomarik nacisto zmizol :-x
Odpovedať
AHOJTE uz som práce schopná...teda aspon na papieri...ale cez vik ideme k drahému tak budem este vylihovat nech sa o mna stará..... ;-) :-) .....tak som bola rada ze som konecne vonku.....a uz som stihla aj minut na handricky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucu co si si pekne kupila? ;-)
Odpovedať
zelene tielko hore cipkove....momentalne som zatazená na zelenu :-D :-D ...a take hnede uzke minisaty na sposob riflových...nosia sa tak na nohavice....jááááj som vytesená....mali by sme zajtra niekam vyrazit.....nech som nová :-D :-D ;-)
Odpovedať
ja uz mam iba taky "obyc" obalky doma |-| , ale poobede oznamka letia k Vam :-D ja som si vcera kupila - lebo som v pondelok pol skrine vyhadzala - veci co su mi uz male...tak som musela dozasobit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, aj ja by som si daco pekne kupila, ale mam setriace obdobie, tak nevymyslam velmi, hoci uz vcera som mala zase chut objednat daco z katalogu :-N ja tiez obcas vyhadzujem skrinu, ale niekedy zbytocne nechavam veci, ktore som uz nemala rok na sebe, ale je mi to luto, hoci viem, ze si ich aj tak neobleciem :-S teraz sa mi zda, ze mam deficit topanok :-D
Odpovedať
sampo....mi hovor...ja mam pol skrine veci ktore len prekladám...ale je mi luto ich vyhodit.....ja mám normálne abstaky ked sa nemozem prehrabovat v obchodoch =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Preto chudnem, lebo uz som sa do nicoho nezmestila ]-( a zase si nechcem kupovat nove veci, ked som taka obr ;-( aj ked teda ze by sa mi cosi nove hodilo :-S ale narodeniny sa blizia, tak cosi pekne popozeram, nemozem chodit ako strasidlo, este by si to moj drahy rozmyslel s tou svadbou a musela by som kolaciky pojest sama :-D ale nie =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucu a ja zase smutok, ze co vsetko chcem a co vsetko nemozem mat ]-( pritom mi do skrine skoro nic nevlezie uz, ale ja stale hovorim, ze si nemam co obliect. Oco to neznasa 8-)
Odpovedať
moj drahi z toho salie.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a niekedy ked mam nejaku oblubenu vec, tak by som ju nosila stale.. ale nikdy to neurobim, aby si nahodou niekto nemyslel, ze nemam ine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alebo ako mi raz kolegyne povedali, ze ci som doma nespala, ked som na druhy den prisla v tom istom ]-( my v tom 1izbovom byte tiez nemam brutal miesta, tak aj preto to obmedzujem... ;-(
Odpovedať
ja nikdy nejdem na druhý den v tom istom....ale niektorý v robote....fakt akoby celý týzden v tom aj spávali :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nikdy nejdem dvakrat po sebe v tom istom. Z principu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my byvame z drahym u nasich v jednej izbe niiiiic sa nam sem nezmesti...hlavne oblecenie naozaj uz nemame kam dat...ani nabytok ziaden nemozme pridat, lebo este aj ked z postele vstanem musim preliezat cez moju aparaturu, ktora sluzi ako odkladaci stolik :-) s kopou bordelu.... mno a to zajtra dotiahnem prvu kolekciu pre obchod co zrovna nie su len take hadricky ale normalne roby...takze moj drahy asi pojde spavat na balkon, vsak uz je teplo vonku a vedla mna budu lezat modely :-D ...ale tie sa asi tak dobre nebozkavaju :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dani ty si normalna podnikatelka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
normalna podnikatelka by mala aspon sklad alebo aspon jednu izbu navyse...ja som snilek ktory si plni sny :-D ...ale aj na peniazky by som mohla zacat mysliet :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, aj ja sa dnes chystam na nakupy 8-) sampo ja mam deficit jarnych kabatov :-) ... takze dufam, ze to dnes vyrovnam ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?