Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Keby ste nemali inu...teda lepsiu moznost...byvali by ste so svokrou? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova tak to by som si teda nikdy nedovolia vyslovit nahlas, aj keby som si to myslela :-D
Odpovedať
no s mojho draheho svokrou celkom rada, ale s tou mojou...neviem...sme dost odlisne :-)...aj ked je veeeelmi mila...ale ak by sa inak nedalo kvoli okolnostiam, tak by som si to vedela predstavit :-)..je to o dohode...a neverim na svetovy fenomen "svokra"...;-) samponik - ved hej. preto tie uvodzovky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova ja si inak dost neskromne myslim, ze drahy si lepsiu svokru ani nemohol zelat :-D ta moja je uz trosku zlozitejsi pripad, ale je tiez dobra :-) lucu, asi by sme byvali radsej sami. Ved to vlastne aj budeme,len akurat v jednom dome, cize aj tak budem mat stale pocit, ze chodim po "ich" dvore :-|
Odpovedať
samponik - som na tom podobne :-D...a my budeme sami, hoci moj drahy bude mat este nejaky ten rok tu svoju svokru vo vedlajsom byte...;-)
Odpovedať
no samy....ale vzdy to nejde.... ;-)
Odpovedať
my by sme chceli byt samy...ale platit do konca zivota pozicku....fuuuuj az 8-( 8-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to... tie pozicky... aj my budeme musiet nejaku zobrat, aby sme dali ten byt do poriadku :-) ale horoskop na tento rok mi "zakazal" brat pozicky :-D
Odpovedať
no nemam strach, ze ty si z tych, co sa riadia horoskopmi ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa riadim iba dobrym :-D ale prve co chcem, je vlastna pracka.. to musi byt, ten gaucik este chvilku ozeliem
Odpovedať
tak to hej ;-) ....a my sa nasho gauciku musime zbavit :-(
Odpovedať
my to chceme riesit bez pozicky.... ;-) ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my ziadny este nemame :-( a asi to nebude ani take jednoduche zohnat, lebo ta obyvacka je dost mala a je len jedno miesto, kde moze byt. Vlastne my nemame este nic 8-) :-| :-S aj postel by sa nejaka zisla.. A vobec si neviem predstavit, kam tam spracem tych mojich milion veci, co mam doma kade-tade
Odpovedať
luc....a to je dobre, ze sa vam to tak podari ;-)
Odpovedať
....ved vies ako by sa nam to mohlo podarit ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luc tak to je super, to by som aj ja chcela, ale tazko na to zarobime... ibaze .. zeby predsa len nejaky lup z banky? :-D
Odpovedať
my uz toho mame dost....nábytku.... ;-)
Odpovedať
Sampo....este stale som pripravena :-D...a Danka sa nam hadam na lyziach nedolame a prida sa :-) luc - hej...a je to fajn...aj s Vasimi a potom, ked uvidis, ake je to krasne prerobene, tak sa tam budes tesit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to by sa teda nemala dolamat :-) ako bude potom utekat? .. len ako ja budem fungovat v tej trochu non civilizacii :-S
Odpovedať
sampo mate stavebko?
Odpovedať
Profilova fotka
lucu ja asi uz nie :-S nasi ho pouzili, ked sme robili nadstavbu na dom. Oco mi sice hovoril, ze si to mam dat, ale nevychadzalo by mi to nijako a drahy ma odhovoril, nechala som to potom tak...
Odpovedať
my mame obaja...a predvcerom mi prisiel výpis....som vysmiata kolko som tam naskrabala ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luc tak to je super :-) mas ho dlho? moj brat si za to kupil byt... Teraz uz asi nenaskrabem nic, takze sa spolieham, ze bude v lete dobra sezona a daco nasetrime :-S
Odpovedať
a mne vcera zvysili splatku za spotr. uver a neviem preco ]-( ...musim kuk do zmluvy...dufam, ze ma neporazi, co som to vlastne podpisala 8-(
Odpovedať
nepozerate zenich na uteku???? :-D :-D :-D
Odpovedať
ja si idem umyt lebku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja splacam zatila len vysokoskolsku pozicku :-D lucu nie, lebo brasko pozera smrtonosnu.... :-S inak mozno sa mi budete teraz smiat, ale neviete mi nahodou vysvetlit, NACO su tie vankusiky na obrucky? :-S :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D my asi budeme mat strieborný podnos s bordovýmy kamienkami.... ;-)
Odpovedať
samponik - to mas asi ako so svadobnymi poharmi :-D :-D :-D...my ho mozno ani nevezmeme...uvidime ;-)...bol to prvotny pripravny osial...je to pekne...o tom potom, ale.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale farar "pokvapka" :-D tie obrucky na tacke, nie? tak naco tie vankusiky? ja ho mam v cene pozicovneho, ale netusim, naco mi bude.. nemam ani druzicku :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?