Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde zase ste? ha?
Odpovedať
Profilova fotka
hodila som tam nase oznamko, ale zajtra asi pojde zase prec :-) takze sa tu pls. objavte este dnes 8-)
Odpovedať
Ja som tuuuu...oznamko super....si ho ty vymyslela...a tie saticky tiez ;-) ....tak ako to ze budu ine =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucu :-) saty budu tie, co su na tej modelke. Budu ine, lebo je neprakticke trepat saty z Presova a este boli aj drahsie, ako tie, co som zarezervovala. Oznamko som sice vymyslela, ale kreslila ho jedna znama :-D lebo ja by som to nezvladla
Odpovedať
jee aj tie su pekne...a ty v nich niesi ofotena...ja mam moje vyfotene mobilom...a nejde mi to sem vlozit ]-( ]-(
Odpovedať
a teraz som tu ja :-D...snad sa tu uz stretneme :-D..jaaa si pockaaam ;-) samponik - oznamko je uuuazsnee x-) ...tak mi jedno usetri...prosiiiim ;-) |-| Luc - dakujem, odkazem mamine ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova jasne, odlozim ti :-) mame ich dost (aspon teraz sa mi to tak javi).. oco nas "zdrbal", ze kde su holuby? prstienky? :-D ale srandu si robil.. no viem si predstavit pohorsenu babku, ze ake predstavenie? a este v kostole! hehe :-D ozaj, mamina je kocka, dobre ste vybrali. ;-) luculka ja mam tiez svoje vyfotene mobilom. Teda seba v nich, ale kvalita je dost mizerna... preto som ich tu ani nedala.
Odpovedať
no cafteeeeee....ja mam moje vo výklade....krááááása..... ;-) pekne ich tam nacancali.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucu a ake si nakoniec vybrala?
Odpovedať
caute :)...este ste tu? ]-( :-D dakujem samponik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova som tu :-) tak sporadicky sice, lebo som si povedala, ze doma trochu pozehlim :-D
Odpovedať
moj drahy akurat dozehlil....ja som ho podporovala z postele :-D...odkedy sme spolu, je to jeho parketa :)...bezne sa vooobec nebrani, ale teraz sa mu nazbieralo za mesiac, tak ku koncu uz penil...moooje zlaticko...ale zvladol to na jednotku s hviezdickou ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj u nas oco dost casto zehli :-) castejsie ako mama. Pozera pri tom telku a tak :-) ako ja teraz.. bavi ma to celkom, ale ked je toho privela, tiez ma to trochu znervoznuje
Odpovedať
ja mam taky zehliaci zachvat maximalne 4x do roka :-D...ale zasa rada varim a umyvam riad..to mi nevadi...ale neutieram...necham odkvapkat den a potom odlozim :-)...
Odpovedať
Profilova fotka
umyvanie riadu ja neznasam :-( a tiez utieranie prachu, to je neskutocne otravne.. ale zase ked sa chytim vysavaca, tak lozim po kolenach a odtahujem nabytok :-D
Odpovedať
tak aj s vysavacom rada beham, ked dobre taha...donedavna sme mali taku staru rarohu a velka bola ako pol izby ]-( ...s tou som zasadne odmietala pracovat :-D...ale teraz mame take male zihadlo a to mam rada...dokial mi chrbat dovoli, tak sa ohybam, lozim a odtahujem tiez :-D...a prach utieram rada, a kupujeme tie nove prachovky Pronto - co sa na taku zelenu nasadku nasuvaju...su super...a nemame doma vela "pracholapacov" a moju zbierku mačiek milujem, tak tam mi to nevadi nadvihovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam, ze nebudeme mat potom vela kusov nabytku, kde to bude vidiet :-) a obcas utriem policku :-) nech si svokra stale mysli, ze som poriadkumilovna (ako teraz) :-D haha
Odpovedať
my mame bledunky nabytok :-D...tak obcas ked mi prst zavadi, tak zistim, ze treba :-D...a budete byvat u svokrovcov po svadbe?
Odpovedať
no kiez by aj moj zehlil....no a na umývanie mame mycku.....nastastie :-D
Odpovedať
no ahoj luc...tristorokov sme sa tu nestretli :-D...ako mrcha? nakoniec dorazila?? ]-(
Odpovedať
dorazila.... :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v podstate ano, v dolnom byte. Oni budu v hornom. Casto nam tam nechodia ani teraz, ale viem, ze ked tam nie sme, tak sa tam buduca svokra obcas prebehne :-) ma tam totiz este veci v skriniach, kym tam oficialne nebyvam. Ale povedala mi, ze si vsimla, ze ja nemam neporiadok, na rozdiel od jej druhej nevesty :-D luc vy sa mate :-) my hadam tiez budeme mat umyvacku v tej novej kuchyni, ked uz konecne bude...
Odpovedať
no....zatial je nasich...ale az RAZ :-D budeme mat vlastne hniezdocko tak mycka bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucu a kde budete byvat?
Odpovedať
zatial u nasich....a potom sa uvidi...riesime to.... ]-( =-)
Odpovedať
takze ciernu ovcu rodiny uz mate, samponik :-D....ja by som umyvacku nemala kam dat..ale raz mozno vo vacsom byte....uvidiiime :-) mrcha mrchata...takze asi budeme plodit az v Egypte, zda sa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie, ona tam aj tak nebyva... :-) a vies ako to je,ked ma svokra vlastnu dceru... :-D
Odpovedať
no mojho draheho svokra ma dceru...naopak to nepoznam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
obycajne je lepsie, ked ma synov :-D ale mne je to v podstate jedno. Nemienim sa s nou porovnavat, tak dufam, ze to nikto robit ani nebude :-|
Odpovedať
no ked je kus normalna, tak to nebude robit...este by mohla dojst k zaveru, ze dcera sa jej v porovnani s Tebou nevydarila moc a to by asi nadsena nebola...treba ju "varovat" :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?