Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majove nevesticky :-) tak vidim, niektore ste sa uz pekne rozbehli a uz rozmyslate o satockach, hudbe, fotografoch, atd. My zatial mame len salu na hostinu a to je vsetko. Teraz v piatok sa ideme stretnut s knazom, potrebujeme info ohladom vsetkych dokumentov, co potrebujeme, predmanzelskej nauky a tak. Co sa tyka siat, zacnem ich obzerat v takom oktobri, dufam, ze to nebude neskoro ;-) V priebehu najblizsich dvoch mesiacov by som (pisem v jednotnom cisle, lebo cela organizacia svadby je v podstate na mojich pleciach, moja polovicka je zatial spokojna, ze je to tak :-) chcela zabezpecit hudbu, fotografa a kameramana. Budeme mat dost velku svadbu, cca 120 ludi, polovica z toho zo zahranicia, takze bude co organizovat ;-)
Odpovedať
joj egypťanka, ťažká to dilema....to bude čo robiť, aby si to všetko nejak vyriešila...ja by som Ti poradila asi len toľko...známy sa brali len v kruhu rodiny, žiadny kamoši a pod., to bolo piatok a potom hned sobotu išli aj s kamošmi, bolo ich dosť, na nejakú chatu veľkú...a to vraj bola iná tešenica ;-) ....takže vybav si východe, určite to bude ooooooveľa lacnejšie a potom pri Blave naplánovať nejakú tú chatičku pre kamošov... 8-) ...ja viem, asi chceš všetkých mať na "obrade" a tom všetkom, ale mám taký dojem, že by to bolo takto jednoduchšie....alebo utečte a vezmite sa v Las Vegas...určite to bude stále lacnejšie...xixi :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriama, s drahym sme sa vcera rozpravali a dohodli sme, sa ze na jesen pojde na vychod a zisti informacie o tom, kto by na nasu svadbu prisiel (predpokladame, ze nie vsetci by prisli ... niekto musi ostat doma a polievat zahradky) a podla toho sa zariadime. S tou chatou to nie je zly napad, to mam urcite v plane ale to tak asi tyzden pred svadbou formou rozlucky so slobodou a a uvazujem nad tym, ze by som svadbu spravila v okoli Bratislavy v nejakom lacnejsom hoteliku alebo penzione, aby sme tam mohli ubytovat aj hosti ... inac myslite si, ze by bolo nevhodne, aby sme povedali mimobratislavskym ludom, ze maju zabezpecene ubytovanie ... pripadne dat im na vyber, kde by chceli byt ubytovani a nech si to zaplatia sami? Ved nech to beru ako dovolenku... nie? :-))
Odpovedať
no vidíš...treba ísť na to priamo...ved určite majú predstavu koľko asi tak stojí taká paráda a ste mladí, peniažky potrebujete na iné dôležité veci....no nie? no a ja veru nemám žiadnu skúsenosť ani som nepočula o tom, že by si to platili hostia sami...to veru neviem...a ani sa mi to nezdá....teda bolo by to určite lepšie pre Vás, ale ľudia sú rôzni a niektorí by sa mohli aj uraziť...a niektorí to zas vezmú s úsmevom.... ;-)
Odpovedať
ahojte...je tu niekto kto má svadbu 5.5.2OO7?
Odpovedať
ahoj mirka co mas v plane cez vikend, nedame kafco? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Egyptanka, ja si myslim, ze je uplne samozrejme, ze pozvani svadobni hostia, ktori nie su z miesta, kde sa kona svadba, si sami platia za ubytovanie. vy im mozete poradit, ktory hotel alebo penzion je vhodny (cize je v blizkosti miesta svadobnej hostiny). Pochybujem, ze by sa niekto urazil, ved hostia sa pozyvaju na obrad a na svadobnu hostinu a s tym, ze si budu platit ubytovanie, s tym by mali "cezpolni pocitat". Dalej si myslim, ze je pekne zaplatit ubytovanie pre rodicov partnera. Ale nie vsetkym hostom
Odpovedať
Zuzky, no ja tiež dúfam, že je to tak ako Ty hovoríš, lebo tiež nemám v pláne platiť hosťom ubytko...ale počula som o tom tak, ako som napísala....tak dúfam, že som sa mýlila...lebo kamka ked plánovala svadbu na bojnickom zámku, viem, že tam v okolí hladala nejaký lacný penzionik, lebo že ich príde viac a ona nemá toľko korún...tak som to tak pochopila.... Ery, cez weekend...hmm...toť dilema...sobotu oslavujeme ale to až večer...a v nedeľu...ja neviem...napíš mi sms, kedy asi by si prišla a ja si dám v hlave všetko dokopy....ale budem rada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuu .... to ste ma potesili, co ste mi napisali. Uz mi je lepsie a veselsie ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
janinkane, ja mam 5.5.07 :)
Odpovedať
mirka oki tak si to este doplanujem a ak vsetko dobre dopadne tak by som sa stavila len este neviem kedy, mam sice viezt chalanov na Hodokvas cize este uvidim, brnknem Ti oki? zatial ahojky ;-)
Odpovedať
miri este jedna otazocka, odkial sa da zohnat toaletny papier a servitky? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
oki, brnkni, zajtra idem do Tn, ale len na otočku, musím byť do siedmej späť a idem s jednou kamkou po obchodoch...ale snád cez weekend sa stretneme.. a tie servítky a toaletáť...ešte som to nezohnala...ale mám už kontakt..niekde v blave je to obchod na Skultetyho ulici 12 /oproti Domu techniky/. Vraj tam majú krásne milé prkotinky na svadbu ;-) len kedy sa ja dostanem do blavy... :-S
Odpovedať
janinkane, ja mam tiez 5.5.2007. Uz je to len nieco vyse 250 dni. Baby, krati sa nam to! No, moj priatel je z Prahy a svadba bude v ZA na Slovensku. Ubytko na tu jednu noc platime my- nasla som ubytovanie za 300Sk na noc a cezpolnych bude max. 20, tak sa to da vydrzat. I ked samozrejme by som ich vedela vyuzit aj inak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janinkane ja mám tiež svadbu 5.5.2007 v BA ale uz zacinam mat trošku stresy lebo momentálne žijeme v UK a do svadby už prídeme domov len raz v novembri tak o musim za dva týždne celé zorganizovať. Samozrejme pomáhajú všetci doma tak dúfam že to zvládneme.
Odpovedať
ivi, tak to máš odvahu plánovať svadbu tak na diaľku....to ja by som asi nemohla...ja musím mať všetko pod drobnohľadom ..:) ale je skvelé, že ti všetci doma pomáhajú..držím palčeky, aby to dopadlo presne podľa Tvojich predstáv ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriama to si ani nevieš predstaviť ako ma to zožiera že som tam neni lebo ja som dosť perfekcionista a niekedy ma ide poraziť že som neni doma, ale zase peniažky sa tu na svadbu zarábajú rýchlejšie. už mám 25, priateľ 30 a domov sa ešte nechystáme tak chceme vyriešiť aspon tú svadbu lebo potom keď prídeme už definitívne domov tak snaď budeme riešiť už detičky a tak nech aspon tú svadbu už máme z krku a toto je asi jediná možnosť. Otec mi rieši reštiku a jedlo a pitie a si zatiaľ zháňam predstavy že čo a ako. Vlastne to už v hlave všetko mám už to len kúpiť a zohnať :-D
Odpovedať
veru, je to tak..dnes sa to ani inak nedá....zarobiť si tu na sk na svadbu podľa svojich predstáv...my to tak budeme asi tiež riešiť...máme v pláne odchod odtiaľto, tak preto sa pýtam...neviem si to ani predstaviť..no ved nejak to dopadne ;-) určite budeš nakoniec spokojná 8-)
Odpovedať
Ery, no čo si sa neozvala? Asi si mala weekend nabitý...veď inokedy :-)
Odpovedať
ahojky, prepac ale mala som toho tolko ze som v nedelu padla do postele na totalku znicena, neplanovane sa k nam dovalili deturence ze na prazdniny tak som bola cely weekend v pohotovosti, papnie hranie spinkanie turne po det.ihriskach a hrackarnach no na paradu takze tak ale urcite sa skoro ozvem mozno aj teraz v stredu by sme mohli, vies co ani radsej neslubujem ak by mi nahodou nieco do toho vbehlo ked tak sa ozvem oki? a Ty si mala aky weekend?
Odpovedať
jooooooooooj, ja som mala tiež divoký weekend...sme oslavovali a dopadlo to nad moje očakávanie... :-D skvelé...už to len treby niekedy dospať...no neviem či zas budem ja môcť stredu...ale každopádne sa ozvi.. 8-) dnes som už mamine ukazovala ako si asi tak predstavujem výzdobu a ona sa zahľadela a povedala, že sa teší.. ;-) tak to som rada, že mi to bude ona robiť ;-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky! Co uz sem nikto nepise? Treba to znova ozivit! Ja mam svadbu 26.5.2007 a teda uz teraz sa neviem dockat! Ako to dovtedy vydrzime?
Odpovedať
Neboooj vydrzime...priprav bude nad hlavu........ :-D
Odpovedať
Ery, a Ty nevieš, že MáJ 2007 už existuje...?? ako téma... no sa mi to nezdá... 8-) ako tak vidím, moje 4dňové odlúčenie na nete nebolo až tak katastrofálne...ved vy tu už nepíšete!!! to ste asi také ponorené do príprav, že?? Inak to nevidím ;-) ale tak sa podelte čo už máte... :-)
Odpovedať
Tak teda ja toho este moc nemam :-( Snazime sa so snubencom este len vybrat, kde vlastne bude samotny obrad. Ale uz mam inak predstavu o vsetkom 8-) Hlavne so satami sa mi to zda uplne najjednoduchsie (teda este som si ani jedny neskusila, takze potom mozno budem inak hovorit), ale uz viem, ako by mala vyzerat vyzdoba miestnosti aj oznamenia a tak, len uz strasne chcem nieco zarezervovat, aby som si mohla byt na 100% ista, ze 26.5.2007 je ten nas den "D" ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
tak to Ti závidím,že presne vieš kde čo a ako má vypadať..to je neviem...a šaty..nemám síce skúsenosť, ale poviem Ti, nebude to až také jednoduché..len ked som chcela šaty plesové, to som sa nanervačila a naskúšala až nakoniec som si ich dala ušiť. A hlavne ked pôjde o svadbné..no nechcem Ťa nejak strašiť, ale to bude makačka ]-( nájsť tie pravé. No a jediné čo sme mali rozhodnuté bolo miesto svadby a aj to padlo..lebo opravujú hotel. Takže jediné čo viem na isto je slnečnicová výzdoba :-) takže veľa šťastia ;-)
Odpovedať
Ja som si bakupila uz nieco na orandzovu výzdobu.....a v posledných dnoch sa mi paci zelená.....no hruza....kolko krat to asi este zmenim???? :-D
Odpovedať
Teda, to mas asi pravdu Miriam, tusim to este s popolnocnymi satami bude horsie, ako sa svadobnymi. Este som fakt ziadne svadobne neskusila, sme este so snubencom v USA a tu sa mi tie saty nejak nepozdavaju, su strasne jednoduche, take bez fantazie. Pockam si az domov a hned sa vrhnem na Nicol! :-D A co sa vyzdoby tyka, asi si necham poradit od agentury KaPa. Robili vyzdobu aj Kristinke zo Surian, no a to miesto vyzeralo bozsky, teda ak za to nebudu pytat nekrestanske peniaze. Tie by som radsej vyuzila na nieco do bytiku, nechcem prrehnane drahu svadbu. Ale farba asi cervena, je taka vasniva :-p Ale tiez este mozno zmenim nazor, ked uvidim nieco pekne... :-)
Odpovedať
Mas pravdu Kristinka mala nadhernu....a tusim u nej sa mi zapacila zelena
Odpovedať
Hej, ta zelena mala smrnc, a tiez tie baloniky boli zlatunke ;-) Vy budete mat kde s drahym svadbu? Uz je restauracia vybrata, ci si este aj vy lamete hlavu? :-| Ja sa len bojim, ci sme vybavovat zacali dost skoro a hlavne takto na dialko je to na figu, clovek nemoze nic obzriet, som odkazana len na internet :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?