Svadba v lete 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte.planujeme svadbu na rok 2013.mesiac este nevieme,ale urcite to bude v lete....tie ktore tiez planujete svoj den D na leto 2013 piste prispevky...co mate vybavene..ako to mate naplanovane a potesime sa planovanim spolocne.poradime si a privedieme to do uspesneho konca. :-D
Odpovedať
@ivka_ivka ahaaaaa :-) tak drzim prsty nech sa k tomu odhodla co najskor x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn ďakujem :) kamarátky vravia, že čaká na výročie, tak vám hádam 2.12. v noci celá happy napíšem 8-)
Odpovedať
@ivka_ivka nooo, vidiiis, moze byt ze ozaj na vyrocie caka :-) alebo na Vianoce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn na fasa, ale to je ďalekoooo :-D mala som ho dostať na narodeniny (18.9.), ale prišiel o 2 dni neskôr, tak teraz čakám, čakám :) to, že už prišiel som z neho vytiahla uuuplne nechtiac :-D
Odpovedať
@ivka_ivka :-D jaj taaaak :-D tak na výročie to už bude, uvidíííííš a keby aj nie, tak vianoce sú potom o pár dní :-D ale nie, srandujem, neboj, na výročie to už bude!! musí :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn mi ešte povedz "alebo meniny máš o pár dní po Vianociach" :-D :-D
Odpovedať
@ivka_ivka :-D :-D to keby som vedela, tak by som to povedala :-P :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn :-D dik, si kamoška :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikakoll ahoj! a kde v TT budete mat svadbu? a podla coho ste si vybrali datum? ja som chcela byt v Maxime na Trojicnom 13.7.2013 ale povedali mi, ze cely jul su zatvoreni... tak hladam bud ine miesto alebo iny datum, hoci tento datum sa mi najviac pacil..
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim vas, podla coho ste si vyberali datum na svadbu???
Odpovedať
@ivka_ivka :-D ;-) x-)
Odpovedať
@kikinkam My sme vybrali tak, ze: vedeli sme, ze v roku 2013 (13 je moje zivotne cislo). Mesiac sme vybrali september, lebo nie je ani teplo, ani zima (vacsinou) :-D No a 7-meho sme vybrali tak, ze to bude siedmy rok, co sme spolu x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kikinkam ja som chcela svadbu v piatok a v lete, tak som hľadala a dátum 7.6.2013 mi padol do oka, lebo 7+6=13 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no fajn, obidve dobre.. ja som porovnavala datumy podla numerologie a podla lunarneho kalendara (vraj mesiac by mal dorastat do splnu a nie ubudat :-) ) no ale takto ma kazdy datum nieco dobre a nieco zle, tak sa vybrat neda a nejaku zvlastnu symboliku v tych letnych datumoch som tiez nenasla :-D a mojmu milemu je to jedno a strasne vtipne, ked ma vidi ako si lamem hlavu nad kazdou sobotou, tak sa mi len skodoradostne smeje.. :-)
Odpovedať
@kikinkam ja som si len povedala,ze 03.08.2013 a ked som sa pozrela do kalendara bola to sobota :) nasa podmienka bola,len ze chceme mat svadbu v lete
Odpovedať
@kikinkam ahoj, my budeme mat svadbu v dechticiach, nie v tt, a datum sme si vybrali podla zoznamenia sa
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka_ivka my to mame podobne..len je to o mesiac neskor..6.7.2013.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jurcik a co už máš? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka_ivka noo..vsetko podstatne.. :-) ,salu,kostol,hudbu,kameru,foto..zvysok este pocka..o satach atd.zatial len predstava.. :-) a ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@jurcik no pekne :) hlavne máš to najdôležitejšie, prsteň :-D ja mám sálu a popolnočné šaty, fotiť mi to bude kamarát :)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej..ale nacakala som sa.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@jurcik a koľko? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka_ivka dobrych 8 rokov.. :-) ..ale urcite to stalo za to pockat.. :-) lebo ten den, ked prisiel s prstienkom bol najkrajsi v mojom zivote..lepsie si to ani nemohol naplanovat.. :-) :-) :-) ...a ty si ako na tom..tiez to tvojmu drahemu tak trvalo :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka_ivka jaaj az teraz som precitala,ze ty si sa este nedockala..urcite to pride,ked to budes najmenej cakat a bude to krasne.. :-)
Odpovedať
ahojte kocky rada sa k vam pridam oficialne svadba bude 1.juna mame zatial vybaveny len kostol a vy ste na tom ako?
Odpovedať
@baby124 my prave kostol nemame. este sa nam zda skoro. pojdeme niekedy v januari najhlavnejsie si vybav salu a fotografa a hudbu. ostane pocka
Odpovedať
Ani mi este kostol nemame, pojdeme ho zajednat az tak december-januar :-) A potom to uz bude vsetko podstatne :-)
Odpovedať
@livulienka skoro nieje ... ked som bola v kostole boli tam terminy uz aj v auguste miestnosti ideme zajtra vybavovat a fotografa nabuduci tyzden aj s DJ
Odpovedať
@baby124 nestras ma ! :) my sme ale zase mensie mesto ako trencin. spolieham na to. a tiez celkovo sa ludia k datumu 03 august nehlasia :)
Odpovedať
@livulienka a salu a hudbu uz mas??ja sa neviem rozhodnut medzi zivou hudbou a DJ
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?