Svadba v lete 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte.planujeme svadbu na rok 2013.mesiac este nevieme,ale urcite to bude v lete....tie ktore tiez planujete svoj den D na leto 2013 piste prispevky...co mate vybavene..ako to mate naplanovane a potesime sa planovanim spolocne.poradime si a privedieme to do uspesneho konca. :-D
Odpovedať
@barborkao no ze este musis mat aj nejake papiere zo statnej matriky... ale co este k tomu treba netusim... ja to pojdem vybavovat v decembri...
Odpovedať
@barborkao a co sa tyka tej saly, tak tam sa rezervuju tak 2 roky dopredu, preto je taky strasny problem... vacsina chce mat na sirave a tam je to rozchytane raz dva... takze to preto
Odpovedať
Profilova fotka
aj my plánujeme na 2013 a nemáme vybavené ešte celkom nič, ani konkrétny dátum :D
Odpovedať
@majiskoo tak my sme na tom lepsie my mame aspon datum :-D inak tiez celkom nic
Odpovedať
caute, tak my asi budeme mat svadbu 7/9/2013 a nemame nic okrem fotografky :-| ale mame par vyhliadnutych a obehanych sal, len sa musime konecne rozhodnut 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka fíha, tak to áno... aj Ty budeš mať svadbu na Zemplínskej?
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam_ka keby ten môj milý nebol taký zaneprázdnený tak aj my by sme už možno mali :(
Odpovedať
Profilova fotka
@majiskoo presne tak moj je tvrdohlavy a stale mi vravi mame este cas :-|
Odpovedať
@barborkao nie, nebudem mat na sirave, lebo mne sa tam moc nepaci... je to tam hlava na hlave... je sice pravda, ze prostredie je pekne, a keby voda bola slana, tak naozaj netreba chodit k moru, lebo napr. v baske to vyzera skoro tak isto ako na sirave (co sa tyka vody - vyhladu). my budeme mat na vinnom, to je kusok od siravy. je tam mensie jazero a priroda :-) a okrem toho o hodne lacnejsie ubytko pre ludi... a viac sa nam tam paci :-)
Odpovedať
@kacenka_1 no tak už mám po skúške a je rozhodnuté. Bola som v salóne Nicole a môžem povedať že prístup bol veľmi dobrý. Hneď prvé šaty, ktoré som skúšala boli úplne úžasné. Skúšala som aj iné, ale to už nebolo ono. Takže šaty zajednané a dokonca aj topánky kúpené :-)
Odpovedať
@mufik7 ako to je s pozicanim siat ak nie si z BA ?
Odpovedať
@livulienka neviem ako to presne myslíš, no na skúšku treba ísť osobne, potom mi spomínali že by som mala ísť ešte na dve skúšky, jednu niekedy január-február a druhú v svadobný týždeň kedy mi aj šaty upravia na mieru. Pre šaty si treba tiež ísť osobne. Takže keď si zďaleka tak by si sa dosť nacestovala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mufik7 hmm no myslim,ze ked mas svadbu v sobotu. kedy si ich mozes vyzdvihnut a kedy ich zas vratit. studujem v BA, cize teraz mozem chodit aj tu pozerat a skusat, len neviem ako je to teda s "dodavkou" siat
Odpovedať
@livulienka šaty sa vyzdvihujú väčšinou deň pred, čiže v piatok a vracajú sa v pondelok po svadbe. Neviem či je to tak v každom salóne, treba sa popýtať.
Odpovedať
@mufik7 teda.... aká rýchlosť.... fúúha.... a to som si myslela že len ja mám také ambície rýchlo všetko :-) ... musím vydržať do zimy....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) my planujeme svadbu na leto, vybrala som si dátum 7.6.2013, ale kedže pracujeme na babätku, tak to mozno bude aj skor :-) . Kazdym dnom by mi mal prist zasnubny prsten a potom zacnem vybavovat obradnu sien a hudbu :-) , fotit mi to bude kamarat a miestnost na hostinu uz mame :-)
Odpovedať
@kacenka_1 :) nuž nemala som nad čím rozmýšľať. Inak ja osobne som veľmi netrpezlivý človek a tiež chcem veľa vecí rýchlo rýchlo, no učím sa krotiť ale nie je to ľahké :-D
Odpovedať
@mufik7 niečo mi o tom hovor...:-)
Odpovedať
@kacenka_1 @mufik7 no tak to je nas tu asi viac takych rychlich. akurat,ze ja si teraz hovorim,ze do augusta casu dost a co ked pride daco lepsie? to by ma porazilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) tak aj ja sa k vám pridávam ,ak môžem .Svadbu máme naplánovanú na 10 . 8 .2013.V podstate nemám ešte nič vybavené ale sálu aj hudbu už mám vymyslenú .Najviac trávim čas s výzdobou .Musím začať už teraz keďže si ju idem robiť sama a hostí bude okolo 100-ky. Ale ani to nie je nejaká rýchlosť keďže chodím do školy :)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 24.8.2013, mam uz takmer vsetko :-) , len miesto a knaza nemame. Kedze sa presuvali knazi po kauze v TT tak mi farara preradili a teraz neviem co spravim. Narusilo mi to cele plany, pretoze je tam daky knaz co tam viac nie je ako je a je Sokolovym uctovnikom a toho teda nechcem. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja uz mám vybavenú miestnosť, DJ a fotografa. V novembri idem hladat saty hura. xix
Odpovedať
Ahojte kocky, uz ste boli skusat saty? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, svadbu máme 17.8.2013. Máme zajednanua sálu, kostol, fotografiu, stylistku a vizazistku. Zacali sme riešiť jedlo na svadbu a kolaciky do vysluziek...november/december chcem zájsť na prvé obhliadky šiat :-)
Odpovedať
@dominikakoll ale mozes sa s tym knazom dohodnut aby ta sobasil. ak ta bude ochotny tak nie je problem, na fare nahlasis, ze mas vlastneho knaza. dekan alebo spravca farnosti (neviem presne) mu udeli sobasnu licenciu na ten sobas, aby ste ho mali platny a nie je s tym ziadny problem. ja tiez budem mat vlastneho knaza...
Odpovedať
@guiseppinka dakujem , to je dobra sprava
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no my mame predbezny termin- 3.8.2013 a do konca oktobra predbezne zarezervovanu miestnost, este chceme ist obzriet aku svadobnu vyzdobu tam pripravuju na buduci tyzden na jednu svadbu, co budu chystat a rozhodneme sa definitivne. :) A okrem toho este nemame nic... Ked bude urceny termin, zahovorime hudbu, kameramana a fotografa. A koncom septembra idem do Uzhorodu pozriet svadobne saty.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn ešte nie, chystám sa niekedy v zime :)
Odpovedať
@ivka_ivka Tak som rada, ze nie som sama :-D lebo cim viacej pozeram, tak baby uz veselo skusaju :-D A kedy mate svadbicku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn nie si :) chcela by som 7.6. :) píšem chcela, lebo môj drahý ešte staaaaale čaká na tu romantickú chvíľu keď ma požiada o ruku :-D tak dúfam, že na ten termín bude volný na zámku kde sa chceme brať :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?