Svadba v lete 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte.planujeme svadbu na rok 2013.mesiac este nevieme,ale urcite to bude v lete....tie ktore tiez planujete svoj den D na leto 2013 piste prispevky...co mate vybavene..ako to mate naplanovane a potesime sa planovanim spolocne.poradime si a privedieme to do uspesneho konca. :-D
Odpovedať
@janka_89 ahoj no aj ja vybavujem svadbu z írska , co uz nie je to až take zle...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no urcite to moze byt aj horsie ale do svadby mam naplanovane prist domov len 2x takze preto trosku stresujem :) ale som strasne rada ze fotografka ktoru som velmi chcela je volna a uz si ma zapisala takze to bolo pre mna najdolezitejsie :) otazocka pre vsetky dievcata... myslite si ze ma na mestskom urade vysmeju ked v auguste si pridem nahlasit svadbu na jul 2013???? lebo niektori mi vravia ze je to skoro ale ja nechcem riskovat ze pri mojej najblizsej navsteve v decembri uz nebude volny ten termin, resp. ze si budem musiet vybrat zaciatok obradu v takom case ktory nechcem...
Odpovedať
@janka_89 nevysmejú ale nebudú mať asi termíny... viem že v Trnave až na jesen vedia termíny kedy budú sobášiť... ale možno tam kde chceš, budú vedieť
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 no ja potrebujem v Banskej Bystrici.. kazdopadne sa pojdem aspon spytat, kedze zijem v UK tak sa mi neda hocikedy prist, tak im to skusim vysvetlit a dako sa dohodnut...uvidime :-)
Odpovedať
Ahojte My planujeme svadbu 17.8.2013 a nevieme sa nejako dohodnut na mieste :-D zatial som nasla 18 variant kde by mohla svadba byt. Snad sa tento vikend aspon na troch zhodneme a pojdeme to pomalicky aj rezervovat
Odpovedať
@janka_89 My so snubencom ideme tiez svadbu vybavovat koncom augusta. Snad pochopia, ze niekore veci chceme mat iste dopredu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@libuskam ak su to stare babky tak nie :) ale za vyskusanie nic nedame :)
Odpovedať
ahojte my planujeme svadbu na 03.08.2013 a zatial nemame nic. zda sa mi to skoro. teraz by som si chcela vybavit miesto a to je asi tak vsetko:D kameraman a fotograf sa mi zda zbytocny vsak teraz ma uz kazdy fotak. takze foriek bude hadam dost? ako je to ale s kostolom ak sa niektora vydavate v kostole ako skoro treba zajst na faru sa prihlasit? a ako je to s kvetinarstvami a vyzdobami, ma to este cas?
Odpovedať
@livulienka ja sice svadbu v kostole mat nebudem ale viem, ze sa tam chodi na nejaku pripravu. Najlepsie by ti bolo zajst na faru a dohodnut sa s knazom. A jeden kastiel, kde sme chceli mat hostinu je do oktobra 2013 rezervovany, tak som nakopla draheho, ze toto treba vyriesit. Fotografa a ostatne drobnosti, v podstate vsetko ostatne budem riesit od februara :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den vsetkym nevestickam ktore planuju svadbu na rok 2013 . Ak hladate alebo budet hladat fotografa skuste pozriet nasu pracu v mojom albume .Volne terminy sa pomali minaju tak ak niektoru z vas moja praca oslovi rad zodpoviem vsetky otazky ..... ak nie dakujem za vas cas a prajem vam prijemne planovanie vasej svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tiez budeme mat svadbu v r.2013(6.7,).Zatial mame len salu a najblizsie,ked sa dostaneme na SK,tak poriesime kameramana,DJ a pojdeme sa informovat do kostola.ze co a ako.A mimochodom,zatial ste prve,kto o tom vie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska tato tema uz tu je vela krat rozobrata tak pisem aj to tejto mi mame 8.6.2013 a mame uz vsetko od saly az po klameramana fotografa DJ.
Odpovedať
Článok sa načítava...
My máme 08.06.2013, zatiaľ máme DJ, fotografa, sálu, kaderníčku-vizážistku a to je všetko. Ešte som sa nedostala ani k skúšaniu šiat, tak dúfam že nezačnem stresovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mufik7 ahoj my mame ten isty datum aj my mame všetko a tiež šay pojdem este skusatt
Odpovedať
Profilova fotka
@erikakissova aj my mame svadbu 31.8. 2013 a mame fotografa, DJ, miestnost. Kameramana mat nejdeme.
Odpovedať
Profilova fotka
@libuskam ahojky.. no co vybavili ste nieco? my nic.. panicka nam povedala to co som cakala, ze je skoro, ze este nemaju terminy na buduci rok. takze to budeme musiet vybavit v decembri/ v januari, posledna nasa moznost...:/
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my budeme mať svadbu 31.8. (a ako čítam, tak to tak máme viaceré :-) ) a zatiaľ som len z bazára zohnala vankúšik pod obrúčky. :-D Kostol už máme vybratý a sálu akurát riešime s priateľom. Výzdobu si budem pravdepodobne robiť sama a ostatné pomaličky zariadim. Šaty mám už vyhliadnuté v salóne Diva a chystám sa ich skúšať asi o mesiac.
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ahoj no aj ja budem vybavovat svadbu z irska a najblizsie chceme ist domov az v maji tak som zvedava ako to dopadne :)
Odpovedať
@barborkao @nikinka43 jeeeeeejda, aj my mame 31.8. a mame vybavenu salu, hudbu, kameru, fotografa a uz mam aj satky kupene... ostatne veci neriesim, knaza chceme svojho sice v inej farnosti ako posobi, ale s tym problem nie je... v decembri chceme ist na faru spisat zapisnicu a aj statnu matriku vybavit...
Odpovedať
@mufik7 aj my máme ako vy termín... a o šatách zatiaľ nemám predstavu, tak nie si v tom sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 31.08.2013 :) zatial mame len salu,ale uz makam na dalsich zalezitostiach :)
Odpovedať
@kacenka_1 už som sa preventívne objednala na prvú skúšku šiat, kedže ma chytila trocha panika, tak som zvedavá ako to dopadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka no, ja som sa dnes dočítala na stránke farnosti, že sa nahlásiť môžeme najskôr tri mesiace pred, tak ma to trošku zaskočilo... už som to chcela mať vybavené. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ach baby :D vy ste nejake velmi sikovneeee...mne by sa pacil piatkovy termin 13. september 2013 :) asi preto ze ceeeely vikend by sme oddychovali :)) aj nasi hostia, dnes je to uz bezne svadby cez tyzden :) No my len uvazujeme, nemame nic :D ale ako vidim sme pozadu :)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme svadbu 17.8.2013 a máme fotografa,kameramana DJ a starejšieho,sálu a ja už mám aj šatičky:-)
Odpovedať
Ahojte, my planujeme svadbu na september 2013. A este nemame nic dohodnute :-S Doteraz som bola v pohode,.... ale po precitani vasich prispevkov ma zacina chytat panika. Zasnubili sme sa len pred mesiacov a tak som v podstate este stale v takej euforii z tych zasnub a na organizovanie svadby som velmi nepomyslela. A ked niekomu povieme, ze sa berieme az o rok, tak povacsine sa stretneme s reakciou, ze preco tak neskoro,to stihnete aj na na jar! Ale ako vidim, budem sa musiet poponahlat, aby som to vsetko vobec na september stihla dojednat, ach jo :-| Nemate niektora typ na pekne miesto na svadbu v Nitre? nech sa aspon od niecoho odrazim.
Odpovedať
@mufik7 tak daj vedieť... ja ešte stále odolávam...
Odpovedať
@barborkao ja zase viem, ze najneskor 3 mesiace... lebo aby bol cas na pripravy... ale asi to zalezi od farnosti... ked farnost nie je velka, tak staci aj tak kratko... ale neprecitala si si to len zle? inac, ze na vychode je uz problem pozhanat miestnost na rok 2013...
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka no, na stránke majú napísané, že: K sobášu je potrebné priniesť krstné listy snúbencov, ktoré nesmú byť staršie ako 6 mesiacov. Prihlasuje sa tri mesiace pred sobášom. no, ale pre pokoj tam pôjdeme asi o niečo skôr... a môžem sa Ťa prosím ešte opýtať, či sa treba prihlásiť aj niekde inde, ako na fare? to je taký problém s miestnosťou na východe? my budeme mať svadbu v BA okolí a vyberali sme rovno nejaký hotel, aby sme tam mohli ubytovať rodinu, keďže priateľova rodina je z východu a moja zase zo stredu. :-D zatiaľ sú tie termíny voľné, tak mi ho hádam nikto nevyfúkne! ;-)
Odpovedať
damy riesili ste uz aj kozmetiku a cukrarky? lebo uz ma stresuju,ze dobre cukrarky su na rok do predu obsadene. kedy sa cca chystate skusat saty, podla mna je rok dopredu skoro, ci? idete si kupovat ci poziciavat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?