Svadba v lete 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte.planujeme svadbu na rok 2013.mesiac este nevieme,ale urcite to bude v lete....tie ktore tiez planujete svoj den D na leto 2013 piste prispevky...co mate vybavene..ako to mate naplanovane a potesime sa planovanim spolocne.poradime si a privedieme to do uspesneho konca. :-D
Odpovedať
Ahojte tak ja sa k Vam pripajam. My mame svadbu 22. juna 2013 a mame uz da sa povedat vsetko, uz nam treba len auto, DJa, alkohol a kolace. Musela som to vsetko tak dopredu, lebo pri mojej 8-mesacnej dcerke neviem ci by sm to potom stihala. Mate niekto take male dieta co vam bude na svadbe?
Odpovedať
@mircanela ahoj moj syn ma 1rok a 7 mesiacov ked som to začala vybavovat tak mal rok a mesiac a v pohode sa to da vybavit i prinom :D chcely sme už pred rokom no kojila som ho a to každe 2 hod v noci tak to by nešlo tak mame svadbu teraz,kludne ho mozem večer okolo 8 zaniest pani ktora ho postraži lebo už nekojim :D
Odpovedať
@kvetinka1888 No ja sa len bojim co s malou pocas svadby, lebo je na mna strasne naviazana a neviem ci by pri nejakej pani vydrzala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mircanela ahoj, nasa dcerka mala 8 mesiacov vcera...no planujem pomalicky...vela veci si chcem robit sama, najma co sa oznameni a vyzdoby tyka, tak dufam, ze mi to umozni :) a inak mame len miesto hostiny a fotografa...teraz sa ucim na statnice, a pripravy isli na vedlajsiu kolaj...tak dufam, ze sa k nim po pondelku budem moct vratit :) Svadbu mame v juli 2013 - chceli sme, aby mala uz veselo cupitala a snad uz nebude az taka zavisla na mne a postrazia ju babky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8.6. 2013 a uz teraz chystame az stresujem ci stihneme salu objednat kedze je velky zaujem
Odpovedať
@mircanela no mojemu sa tiež nebude moc lubit že bude inde ale musi vydržat...nieje naiazany no mama je mama,ale ona bude orok staršia tak sa može pomenit..
Odpovedať
@simulik89 Moja tiez mala vcera osem :) Aj my sme preto riesili svadbu az buduci rok, lebo tento si to pri nej neviem predstavit :) tak drzim prsteky nech vsetko zvladnes, mas toho viac ako ja a viem co to obnasa :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby koho mate ako starejsieho?
Odpovedať
Profilova fotka
@mircanela Dakujem za slovka podpory...pomohlo a uz mam konecne po :-) Mozem sa naplno venovat malej, drahemu, svadbe...skratka tomu co milujem a nie tomu, co musim :-) @papalinka7 ja este nemam nikoho a to je prave to, co mam najblizsie v plane...najst kvalitneho starejsieho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata ako pokracujete?my mame salu, foto,kameru a DJ a nateraz koncim zas na chvilku :) neviem este kedy sa ma ista vybavit matrika, resp.kostol (lebo nevieme este kde to bude)..
Odpovedať
@papalinka7 my stále nič :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 ja som si chcela vybavit aspon tychto ludi, lebo idem o par dni do prace tak uz sa nebudem doma nudit a spekulovat :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
@papalinka7 Veď aj ja by som rada... ale nemám čas... no cez leto nabehnem, a užijem si to....
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 drzim palce :) len ja ked som pisala fotografovi alebo kameramanovi tak uz mali dost terminov plnych.. preto som to teraz riesila
Odpovedať
@papalinka7 ja to chápem, ja som sa rozprávala s jedným fotografom a ten je obsadený na rok 2014 !!!!!!! ale tak aj tak keď začnem v lete, to je rok do svadby, snaď nájdem niečo...
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 tak 2014 je uz podla mna dooooooooooooost daleko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 Aj my máme tento termín :-D. No snažíme sa vybrať sálu...je to fuška. Kameramana a fotografku mám a tiež chvalabohu starejšieho a DJ v jednom :-D
Odpovedať
@kabo super teším sa... vidíš, aká náhoda...tak už viem že nad tvojou sálou nemusím rozmýšľať :-D
Odpovedať
ahojte tak my sme zatiaľ vybrali dátum 13.7.2013, ale ešte nemáme vybavené nič, okrem kňaza, ktorý nás príde sobášiť...ale najbližšie ako pôjdem domov na východ, tak si obehám sály, lebo u nás je trošku problém so sálami pre 100 ľudí, treba ich rezervovať dostatočne skoro
Odpovedať
Ahojte. Aj ja sa pripájam k Vám. My máme termín 1.6.2013, no zatiaľ ešte nemáme nič zarezervované, keďže som mala iné povinnosti, nemala som čas :( Ale predstavy nejaké už mám, len ich zrealizovať ... Ako tak čítam Vaše príspevky, asi by som už mala začať, lebo teraz sa fakt musí všetko veľmi dopredu rezervovať.
Odpovedať
Ahojte, tiez sa k vam pridavam. My chceme svadbu bud 7-meho alebo 14-teho septembra 2013, nevieme sa rozhodnut. :-D cize ani nic nemame este vybavene.. ked bude presny datum, pojdeme do toho, alebo az v priebehu leta :-) ale ako prve chcem urcite riesit miesto, mam par sal uz premyslenych, tak uz len vybrat tu pravu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pusitta jeeeej dalsia do klubu :)
Odpovedať
Pocujte poznate niektore dobru stranku na svadobne dekoracia....?rada by som nieco nacerpala...vdaka
Odpovedať
@zuzik2001 moruskadizajn.sk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik2001 napr. guty.sk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Tak aj ja sa teda pripajam do diskusie :). Aj mna to caka 1.6.2013. A zatial mam len termin :) Ale ako tak citam prispevky niektorych z Vas, tak vidim, ze som riadne pozadu :). Ale v juni uz zacnem na tom pracovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pivetka nie si riadne pozadu.. neboj :) ale termin mate super :)))
Odpovedať
Ano, vidim, ze je vas tu vela co mate svadbu 1.juna 2013 to je super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooojte babulky :)) Tak sa pridavam do diskusie a verim ze sa nam spolocne bude lepsie pripravovat nas/vas den :)) My mame termin 6.7. 2013 a zatial mame zajednanu len salu. Nejake predstavy uz mame kedze som pocas roka pomahala 2 najlepsim kamaratkam s ich pripravami trosku som sa uz nakazila ale len inspirativne.. ked citam kolko toho uz mate niektore povybavovane asi budem musit tiez prejst aj k realizacii v praxi :D len ked rozhodnut sa ohladom kapely fotografa a pod. je take tazke ak nemame referencie ze och... :) prajem prijemne nikym nerusene planovanie :))
Odpovedať
@janica86 Ahooj vitaj :-) Tak to mas fajn, ze si teraz pomahala kamaratkam so svadbou, aspon aku taku predstavu mas, narozdiel odomna :-D Neboj nic, vsetko stihas, hlavne ziaden stres ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?