Svadba v lete 2013

Profilova fotka
ahojte.planujeme svadbu na rok 2013.mesiac este nevieme,ale urcite to bude v lete....tie ktore tiez planujete svoj den D na leto 2013 piste prispevky...co mate vybavene..ako to mate naplanovane a potesime sa planovanim spolocne.poradime si a privedieme to do uspesneho konca. :-D
Odpovedať
1
2
11
Profilova fotka
@22nikuska Ahoj my mame termin 6.7.2013 :) mame uz zajednane miesto, fotografku, starejsieho a teraz dohadujem hudbu, potom uz len kamera a dam si pauzu :-D planujem to takto dopredu,lebo nechcem aby sa nam stalo, ze si najdeme napr. dobreho kameramana a uz bude obsadeny...a ja mam buduce leto statnice (v juni) takze od aprila sa budem uz len ucit a ucit...aj ked neviem nakolko to je zrealizovatelny plan :-D A Vy s nastavajucim mate uz nejaku predstavu o mieste konania atd?
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska ahoj :) my mame termin 1.6.2013 (zatial) :) rezervovany je fotograf, DJ a sala.. nad kamerou rozmyslam ci ano alebo nie, ale asi si objednam nejakeho kameramana.. moj drahy nechce slovo svadba ani pocut, tak ja planujem sama a jeho takymi "vecami" nezatazujem :D
Odpovedať
Profilova fotka
no buduce nevesty.uvazovali sme o svadbe uz teraz.ze by sme to zmakli toto leto ale nakolko si to chceme uzit a nie sa len stresovat a narychlo nieco vybavovat,tak sme to presunuli na leto 2013.aj rodicia boli nakoniec spokojny,ze stihnu nasetrit....este sme sa nedohodli na datume takze nevybavujem zatial nic,ale tento vikend uz oznamime ze sa chceme brat a porozpravame sa s rodicmi,ze teda ktory mesiac a popripede cely datum by bol naj...potom uz len zajednat vsetko potrebne... :-) fotografku mam kamosku,tak ta sa mi slubila,tak nieje problem a kameraman to tiez neviem.dost vela to stoji a neviem ci chcem na to obetovat tolko penazi
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska ja ti odporucam, aby ste si najprv vybrali miesto,kde by ste chceli mat hostinu, popozerajte sa po okoli a ked sa Vam nieco zapaci, tak tam chodte a informujte sa o volnych terminoch a rozhodnite sa podla toho...co sa tyka kameramana, najprv sme ani my nechceli...ale ked sa nad tym zamyslis, svadbu mas len raz (aspon ja v to dufam) :-D a po svadbe si pozries zabery a odlozis, ale ked ich po desiatich rokoch niekde "vyhrabes" a s Tvojim milym si k tomu sadnete a pozriete si Vasu svadbu, tak to budu strasne krasne zazitky,ktore sa vo vas znovu "oprasia"...a okrem toho, ludia aj veci su pominutelne, mozno po tych rokoch na tom videu uvidite ludi, ktorych ste uz strasne davno nevideli, alebo starych rodicov, ktory bohuzial rokmi mozno tiez pominu a vtedy si na nich spomeniete a to su podla mna krasne pocity, takze kamera URCITE ANO! :) tie peniazky nebudu vyhodene a urcite z tej sumy co za to date neskrachujete :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tami263 mam uz miesta vybrate kde by som to teoreticky chcela,ale nkolko moj partner je stale v praci a ked pride domov na vikend je rad ze si moze oddychnut tak sme to este zatial neriesili.ako vravim tento vikend sa vsetko uvidi.musime sa nastartovt hlvne veci zacat rezervovat,lebo nakoniec nam vyfuknu vsetky miesta,fotografov.....co by som bola nerada. :-S zatial riesim take veci ako saty,vyzdoba,kytica a tak...to su cisto veci o ktorych rozhodnem ja a to co budeme riesit spolocne musim riesit ked bude drahy doma a bude mat na to silu a naladu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame svadbu 31.8.2013 a na moje prekvapenie moj milovany vybavil- miesto, fotografa, hudbu, starejsieho . Uz nam chyba len kameraman. Tiez som sa bala, ze na to budem uplne sama, kedze 7 rokov sme sa o svadbe vobec nebavili a prislo to ako blesk z jasneho neba, ale si to aspon uzivame spolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@erikakissova tak to je super ze ti pomaha.vacsina neviest je na to skor sama.no ja uvidim ako to bude v mojom pripade,ale pravdepodobne to budem vybavovat s vacsej casti sama,lebo moj nastavjuci je cez tyzden v praci a len vikendy doma......chvala bohu ze svadby sa robia v sobotu,lebo asi ani tej by sa nezucastnil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska @tami263 Ahojte pridavam sa k vam. Tiez by som chcela mat svadbu na buduce leto. No zatial nemame nic pripravene drahy vravi ze je este cas a ja ho dost tazko k tomu dozeniem lebo on keby nemusel tak nema ziadnu hostinu, kde musi mat oblek a venovat sa hostom. Jemu by stacil obrad a hor sa na dovolenku. :D My nebudeme mat fotografa a kameramana, tuto ulohu dame niekomu z rodiny a nam to staci. Chcem aby nasa svadba bola jednoducha ale pekna. A baby este sa chcem opytat co znamena ze mate zajednaneho starejsieho? Lebo u nas je zvykom ze starejsi je vzdy niekto z rodiny. Toto je nejaky iny zvyk? To budete mat niekoho cudzieho?
Odpovedať
Profilova fotka
@mata0410 ano to je nejaky pan co sa tomu venuje a robi na svadbach starejsieho...smozrejme si za to necha dobre zaplatit.niekedy starejsi robi aj dj. tak aspon vidime ake rozne povahy ludi su.ja mam brata co tiez neznasa oblek a kravatu a na svadbe ked mali tancovat mladomanzelsky tanec,tak sa opztal ci naozaj musi :-D neznasa taketo ceremonie. moj drahy je v tomto ochotnejsi,no neviem ako to doladime,kedze je nizsi odomna a este sme spolu netancovali...on sa nazabach chodi len pozerat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska no tak presne ja ked som spomenula rejdovy tak mi priatel povedal a to tam musim byt? on totiz vobec netancuje.... na rejdovy a mladomanzelsky sa musi zapriet ale inak ho nechcem nutit aby tancoval ked nechce. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska @mata0410 baby ja mam tiez draheho netanecnika a ked by nemusel tiez by nerobil taku paradu :) zobral by si ma na urade a hotovo.. ale ked ja by som chcela mat svadbu taku ze ja som ta najdolezitejsia, zabavit sa s celou rodinou - lebo sa takto vsetci nestretneme asi nikdy a uzit si ten jeden den ako princezna :D a to si nedam zobrat, drahy to bude musiet prezit nejak :D
Odpovedať
Ahojte my mame svadbu 10.augusta 2013.....zatial vybaveny kameraman,fotograf,skupina.teraz v aprili ideme riesit salu a kostol.....Potom uz Len relax az do konca roku...... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juj tak vy vsetky uz riesite a ja stale nic...tento vikend to naozaj musim uz napravit.beru aj zalohy ked si rezervujete kameramana,starejsieho a salu? ci vsade je to inak? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska u nas napr. salu si ma iba zapisali ze mam prist koncom roka a poriesime dalej.. bez zalohy.. fotograf tiez nechcel zalohu, len si ma zapisal a ze zalohu a zmluvu budeme riesit na predsvad.foteni co chceme kvoli oznamku a poslednym randiacim foto :) a jedine DJ som platila zalohu.. takze u nas asi tolko..
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 aha.dakujem za info....no uvidim ako to bude u nas..... uz mate aj saty vyskusane,ci to nechavate na neskor? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska ja saty este neriesim, lebo ked by som vyskusala prve tak so mnou bude na nevydrzanie a do svadby je este viac ako rok :D tak radsej saty este neskusam..
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 no ja mam aku taku predstavu ake by som chcela,ale tiez som este nebola...cakam kym dojde kamaratka z cz a pojdeme sa vyjasit spolu...len chcem vediet aky strih sa mi hodi.
Odpovedať
Ahojte, takze my mame svadbu 15.6:2013 a mame zajednane len miesto. Zda sa mi skoro riesit kostol, mozno fotografa este zajednam, kameramana nechcem a pomalinky kukam po vyzdobe a hladam na nete inspiracie, pretoze este neviem aku farbu ake kvety ...... atd Asi vsetko ostatne zacnem riesit az zaciatkom buduceho roka a tiez mam problem s DJ-jom pretoze som sa pristahovala a nikoho tu nepoznam a nik mi nevie odporucit niekoho dobreho ktory by nehral take typycke svadobne ale nieco fakt dobre. Dalsia vec ako ste pisali moj drahy tiez netancuje cize aj to musim poriesit, mozno nejakym tanecnym kurzom :) uvidim
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my mame svadbu 1.6.2013 a zatial je rezervovana len sala a fotografka. Tento tyzden som sa zacala obzerat aj po DJovi, ale tym to konci... Ostatne zacnem planovat a vybavovat az v priebehu leta, teraz musim najskor dostatnicovat :-D ale uz si pozeram na nete obrazky vyzdoby, siat a ucesov, len tak, lebo ma to bavi... Saty skusat zacnem az na jesen alebo v zime... Moj nastavajuci je napomocny ak ho o nieco poziadam, ale ja najradsej aj tak vybavujem vsetko sama alebo spolu s nim, mam rada veci pod kontrolou, hlavne ked ide o nieco taketo dolezite :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa pripajam, svadbu mame 13.7.2013...a zatial mame zajednane miesto hostiny a fotografa. Rada by som cim skor vybrala starejsieho (idealne aj DJ-a v jednej osobe :)) a kameramana. Na ostatne je myslim este casu dost :) Ale obzerat sa obzeram uz po vsetkom - od siat az po servitky...S nastavajucm fungujeme tak, ze ja povyberam to co sa mi paci, jemu dam potom na vyber z TOP 3, nech ma pocit, ze aj on sa rozhoduje ;-)
Odpovedať
@22nikuska ahojte, my máme termín 08.06.2013, ale nič ešte nemáme
Odpovedať
Ja som uz aj saty vybrala..., :-p
Odpovedať
@papalinka7 presne tak, mám taký istý postoj
Odpovedať
Profilova fotka
@monka87 moniiiiiii ahoooooooj :DDD (peta :) ) @kacenka_1 neni sa kam ponahlat :) ked by som si teraz vsetko vybrala tak rok nemam co robit a aj tak spekulujem stokrat..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz mam vela veci ulozenych /obrazky v pc/ mam uz predstavu o vela veciach a tiez vyberiem naj a dam schvalit partnerovi ako aj @simulik89
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska moj svadobny priecinok v pc obsahuje cez 200 fotiek :D tiez to budem asi tak praktizovat baby - aby si drahy myslel ze vlastne on to vybral :D
Odpovedať
@papalinka7 teraz sa snažím krotiť aby sa nedostavila "svadobná horúčka", ale keby som si obliekla šaty, tak viem, že by mi začalo šibať, a behom mesiaca by som mala všetko vybavené a potom by som bola nervózna a nevedela sa dočkať toho krásneho dňa.
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 no presne takto to treba praktizovat...aby sa citili aj nase polovicky dolezito...tym nemyslim to ze niesu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 no ja som sa do toho pustila riadne,ale asi tiez budem musiet pribrzdit lebo mi hrabne z toho :-| som na materskej takze vecer ked uz deti spia a partner je v praci chcem robit nieco pricom sa uvolnim,zrelaxujem a hlavne co ma bavi...momentalne je toto top s cinnosti co ma bavia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My plánujeme 15.6. a zatiaľ uvažujeme nad miestom konania hostiny (máme vybraté 2 miesta a uvidíme, pre ktoré sa nakoniec rozhodneme), vybrali sme si miesto na obrad a tento, budúci mesiac ideme rezervovať konkrétne termíny, nech nám ich neobsadia ;-) A v podstate máme aj predstavu o tom, kde budeme dávať robiť oznámenia, obrúčky, ale vybavovať to budeme až budúci rok. Inak odporúčam budúci rok Svadobný veľtrh v Inchebe, lebo tam ponúkajú dosť výrazné zľavy na všetko možné. A čo sa týka šiat, tak tam zatiaľ naberám inšpirácie z bazárikov, obrázkov...
Odpovedať
1
2
11
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?