Svadba v Košiciach - jún 2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte Kosicanky! myslim ze konecne prisiel cas zacat tuto temu :-) uz zacinate planovat? ako ste na tom? ja stale rozmyslam ci je skoro, ci nie, no kedze s mojim drahym zijeme v Prahe a budeme chystat svadbu v KE, tak nam to potrva dlhsie a pomaly zaciname. zatial je iste len to, ze svadba bude v evanjelickom kostole na Mlynskej a miesto na hostinu ideme obzerat za 2 tyzdne, ked budeme doma. bude rada ked sa ohlasite junovky... tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky děvčátka jsem už půl roku registrovaná na českém beremese.cz budu mít svatbu v červnu tak jsem zavítala i mezi vás mrknout nebude vadit když občas zaskočím :-)
Odpovedať
ahojte holky tak vitajte nove aj ty barca....tak napiste nieco o sebe....inak ja sa mam dnes zle mala som vcera teploty, ale dnes som v praci - uz bez teploty, ale necitim sa najlepsie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivetka si tu? Mna dnes zase nastval nas hotelier kde budeme mat svadbu. Menu mame za 760 Sk a k tomu nam chce este priratat aj personal. Ako to mas Ty?
Odpovedať
ahoj lulusy, u nas tiez platime za casnikov, ale myslim ze az po 1 hodine. inak vo vacsine restauracii co sme boli pozerat chceli od urcitej hodiny nieco navyse za casnikov
Odpovedať
ahoj lulu si tu??? Tak ja mam menu za cca 750 vcetne vsetkeho aj personalu.....inak to je bezne, ze sa za personal plati naviac...mozno aj nas prekvapia, ze mame platit, ale ja to mam od prevadzkarky v maily potvrdene, ze naplatime tak keby daco jej vytlacim mail :-D napisem ti potom IP, ked mi bude po praci lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivetka... ako Ti je?
Odpovedať
ahoj lulu uz lepsie nastastie som sa vyliecila asi na mna dolahla unava, lebo by som potrebovala dovolenku :-D :-D
Odpovedať
ahojte, yvett som rada ze ti je lepsie, som sa ta to prave pytala v prazskej teme :-) inak mne je horsie nez vcera, asi budem chora :-S
Odpovedať
no Leni ja mam tu schopnost sa z toho dostat aj za den totiz mozno na mna liezla chripka, ale ja som chripku este nikdy nemala tak mam asi nejake protilatky a uz som fit....vcera som sa tvarila vecer este chorucko, aby ma trosku priatel poobskakoval :-D :-D :-D
Odpovedať
tu taktiku poznam :-D
Odpovedať
yvett inak ty uz vies odkial budes mat kyticku? lebo prave nad tym rozmyslam ze netusim...
Odpovedať
ja budem mat od tej agentury co mi robia vyzdobu... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
heš heš chripka jedna škareda !! ]-( ;)potrebujem poradit ....ako jemne naznacit krstnym rodicom (su velmi nabozensky zalozeny), ze nechcem odpytavacky ??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka - aku budes mat kyticku? .. mas predstavu? ... ozaj neskor Ti opdisem na IP ...
Odpovedať
lulu tak ja som odpytavacku hned zatrhla moji krstni rodicia vobec nie su veriaci :-D a ani neviem ako sa ta odpytavacka robi :-D kyticku mam predstavu budem mat z kal .....nejaku jednoduchu este neviem ci dlhu alebo kratku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak to ti je teda fajn ...my mame s mamkou dilemu, ako to naznacit krstnej :-( bojim bojim ... je to podla mna hlupost ... ja viem ze sa rozrevem ako decko a nasi tiez a taky urevany pojdeme na sobas .. tak to teda nie :-| Ja sa rozlucim vecer pred a hotovo. Ako by si to Ty naznacila na mojom mieste?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som chcela mat kyticku z kal ... neviem ako bude vyzerat, ci to bude pekne ... prakticke ...
Odpovedať
ja som tiez veriaca a nam farar nehovoril, ze odpytavacka musi byt tak tak im to nejako naznac ....ja neviem podla mna to s vierou nema nic spolocne skor s tradiciami aspon neviem o tom..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim, ved ja sa vydavam a veci maju byt tak ak nevesta povie, no nie? ;)
Odpovedať
no vsak prave nejak tak by som sa im to snazila vysvetlit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ... hmmm .... tak potom ti to napisem ako to dopadlo :-D ... Idem pisat mail hotelierovy ze co a ako s vyzdbou ... tak zatial papa
Odpovedať
pa ja idem na obed ;-)
Odpovedať
Caute kocky, odpytavacky nie su nutnost a manzelstvo bude platne aj bez nich :-)
Odpovedať
jasne, ze to nie je az take dolezite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
odpytovacky to je podla mna taka tradicia a ked si ju neprajes, tak by si ju nemala mat, ved je to tvoj den x-) ja ju mat nebudem, ale moja polovicka trva na tom ze ju bude mat, tak neviem ci ju budem mat alebo nie , ved este mam cas na rozmyslenie :-D
Odpovedať
yvettka kedy to mate na tej Moyzeske? my sme tiez 14 :) babky nema niekto skusenost s Gloriou Palac? inak okrem kostola a saly este nic nemame, tak ak mate nahodou nejake dobre kontakty, prosim helfnite a poslite IP :-N
Odpovedať
tak ahoj kackacc my to mame dufam, ze ten farar zapisal, lebo bol strasne roztrzity o 15.00 :-D
Odpovedať
my mame po vas o 16:00 :-) ak budete potrebovat pomoct s vyzdobou, tak sa ozvi a dohodneme sa..
Odpovedať
ja by som chcela ist nejako s vyzdobou spolocne, pretoze minuly rok tak kamoska sla...dalo by sa to - este potrebujem vediet niekoho kto ma predomnou ci by sa nepridal....no neviem napis mi ako si to ty predstavujes ;-) mne az tak na vyzdobe nezalezi takze ja sa viem prisposobit v tomto smere....
Odpovedať
vies co, aj mne je to viac menej jedno, asi len nieco take jednoduche.. pravdupovediac som v tom kostole este ani nebola, tak ani neviem ako to tam vyzera.. no nieco fajn urcite vymyslime..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?