Svadba v júni 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Junove nevesty :) Nas termin svadby je 15.6.2013. Zacali ste uz planovat?Co vsetko uz mate a co si nechavate na poslednu chvilu? My zatial mame len tie zakladne veci ako hudba, miesto, fotografa a vsetko na dialku som vybavovala. Kedy zacinate s kupou - skuskou siat? V akom style bude vasa svadba? Potesim sa kazdemu prispevku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 Dakujem za tipy, nakoniec som si nasla tam od nas kameramana a je super, aspon mne sa jeho videoklipy velmi pacia :) a hlavne cena je perfektna!
Odpovedať
ahojte nevestičky, ako idú prípravy? čo už máte nachystané?
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik135 ja zatiaľ len sálu :-) bo som ešte stále nedostala prstienok :-D
Odpovedať
@anjelik135 ja už mám fotografa, kameramana, priestor, DJ, starejší :-) a v novembri idem na šaty :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) aj my máme termín 8.6.2013 a už máme rezervovanú sálu, kňaza, kameramana, fotografa, šaty , výzdobu si budem robiť sama keďže som kvetinárka :) bude vo farbe bilo-smotanovo- zlatá s jemnými doplnkami v ružovkastej farbe :) práve riešime hudbu a kuchára obrúčky už máme vybrané...kopec veci do výzdoby mi už zapratáva skriňu :D
Odpovedať
kocky myslite ze bude velmi teplo 1.6. ???
Odpovedať
Profilova fotka
@sovicka333 dufam ze bude teplo ale nie velmi :) bola som na svadbe tento rok 2.6 a mali aj slniecko aj mraky a bolo fajnovo co sa tyka pocka..
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik135 my mame foto,kameru,salu,dj.. mala by som ist vybavit kostol asi uz... a obzeram si vyzdobu..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame 8.6.2012 a mame uz salu, ja mam zarezervovane saticky.)) kostol ideme zajednat az v januari .) a topanyk objednavam o mesiac.)))
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaa zabudla som na DJ aj toho uz mame, a aj kroje cez kamarate rezerve, fotograf sa ma potvrdit na dalsi tyzden, a zhanam uz aj vyzdobu doplnkovu....:)
Odpovedať
Profilova fotka
@monulkava na to, ze mas svadbu den po mne, tak mas uz pekny zoznam :) šikovnica jedna :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka_ivka ¨dakujem, pred chvíľkou sme sa dozvedeli, že máme aj osvetlenie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sovicka333 pocasie si clovek nevybera, moze byt hits alebo prsat:)))) ale ked mate klimu v sale je to jedno :))
Odpovedať
Profilova fotka
uz ste si objednavali nieco z tohto bazara,:)?
Odpovedať
ja som si už objednávala a bola som veľmi spokojná :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lydka81 paltila si vopred an ucet a tak ti poslala? alebo akym sposobonm?
Odpovedať
poslala mi to na dobierku a veľmi rýchlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lydka81 ja som paltila na ucet tak dufam ze mi tovar pride:)
Odpovedať
:) ale určite príde, možno si si objednávala od niekoho, kto nemá veľmi dobré skúsenosti (neprevzatá zásielka a pod.) a chcela sa takto len poistiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@lydka81 asi , moze byt....:) tak dufam ze mi pride vsetko uz sa tesim:)
Odpovedať
my máme svadbu 1. 6. a zatiaľ máme len tie dôležité veci ako dj, sala, fotograf, kňaz, zákusky. Výzdobu si budem robiť sama tak si pomaličky kupujem veci a skúšam, aj pierka si budem robiť z mašličiek kvetinky tak sa nenudím. A už ste rozmýšľali nad odobierkou, čo tam budete hovoriť a programom. Ja sa už obzerám po nejakých textoch aj na odobierku aj začepčenie. dúfam že na nič nepozabúdam ale tak času máme veľa. A bola som už aj po salónoch tam mi povedali, že šaty stačí vo februári aby som mala nové modely na budúci rok a ešte aby neboli aj vyprané a vynosené dovtedy. Tak mám zatiaľ voľno a hrám sa s výzdobou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik135 my odobierku nemame.)))
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik135 ani ja nechcem odobierku.. iba take "intimne" ze my a rodicia a podakujeme im za vsetko co pre nas urobili a dame im darcek.. ziadna kamera, ziadna rodina, nic...
Odpovedať
Profilova fotka
My tiez nebudeme mat klasicku odobierku. Mne sa strasne doslova nepaci ked to ma take silne emocie, babky ,mamky placu a nevesta potom cela splakana xixi rodicia nam daju ako sa to hovori, ze pozehnanie - krizik na celo a ide sa dalej.
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme mali mať tiež 8.6.,ale je to neisté kvôli financiám...čo ma štve,pretože to či budú- budem vedieť až v januári...mám DJ-a,miesto,kameramana ,fotografa...ale neviem,či platiť zálohy,alebo nie..nechcem o nich prísť a zároveň,ked to zruším a zároveň v januári zistím,že svadba môže byť v pôvodný termín....no neviem,zamotaný kruh
Odpovedať
ahojte nas termin je 29.6, mozem sa pridat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame termin 29.6.2013 v KE a zatial mame len ten zaklad: rezervovany kostol + zbor, kameramana, DJ, fotografa a salu. Vyzdobu mame v cene saly a rozmyslali sme nad zlatou alebo kombinacia zlatej s tmavo fialovou. Rezervovali sme si to uz v septembri, pretoze viacero nami oslovenych kameramanov a fotografov uz nebolo volnych a mali sme na to 2 tyzdne, pretoze sme v zahranici. Vsetko ostatne riesime postupne a objednavame cez internet, ak sa da. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@laura2912 ja mam vtedy meniny :) pekny datum ste si vybrali..
Odpovedať
Profilova fotka
@tiatia aj ty mas super datum :) tak zaklad mate, takze doladovacky uz buduci rok stacia.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa nam to krati nevesticky, my mame 8.6.:)) davate si kameramana, ja stale rozymslam ci ano, alebo nie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?