Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
erica nemas nejaky napad ako by som mohla pripevnit za hlavny stol organzu, aby bola tak v predu?
Odpovedať
na hlavny stol? no asi spendlikmi, alebo jemne prisit, aby to nebolo vidno, prichitit jednym alebo dvoma stehmy.
Odpovedať
na obrus samozrejme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no musim to nejak vymysliet, lebo vyzdobu si robime sami a chcem prevadzkarku poprosit, aby nam ju spravila, ked jej donesiem material
Odpovedať
boze vy ste tusim 100 krokov predo mnou...ja este kadernika nemam ani zajednaneho...ale vraj to staci tak 3 tyzdne vopred...ved je to piatok.. ;-) a vizazistku uz mama dohadovala...ale neviem kedy...ako som uz spominala my sa budeme fotit az v nedelu...takze casu bude hodne...aby som sa este aj nenudila :-) fotit sa budeme u mojho priatela rodicov...oni na zahori maju take male gazdovstvo, v blizkosti je nadherna zrucanina hradu, rybniky, polia...sad, kravky...atd..cize to bude dufam super a najma raz tam mozno budeme byvat tak to bude krasne ze mame fotky (po)svadobne prave odtial :-)
Odpovedať
no ved biely obrus bude v predu na hlavnom stole urcite precnievat a v tom pripade sa to da pripevnit bud spendlikmi alebo to prichitit stehom zospodu, pripadne spravit tam tavu slucku ako na opasok (putka). vies co tym myslim? neviem to lepsie opisat.
Odpovedať
Profilova fotka
majka vola sa to sukna a robi sa to bud z obrusov, takych, ake su aj na stoloch a pripinaju sa nariasene spendlikmi, je to prakticke, aby nebolo vidno pod stol, take iste by to malo byt aj s organzov a v restike by ti to aj napriek tomu, ze si vyzdobu robite sami, mali nachystat, patri to k zakladnej priprave stolov, trab sa o tom porozpravat a dohodnut sa ja napr. riasim organzu bud spendlikmi a na niektorych miestach zlatou nitkou a tak, aby ju aj bolo vidiet :-) to barbike: ty nejdes na skusku ucesu?
Odpovedať
majka nie je to dobre vidno, ale ja mam fotku v albume kde je tak upraveny hl.stol.
Odpovedať
skuska ucesu? no asi nie......chcem totiz ist k Jankovi molnarovi a ked som sa chcela rezervovat tak mi v studiu povedali ze to staci tak mesiac pred svadbou...ze len treba doniest fotku siat a on to uz urobi...videla som jeho prace tu u niektorych neviest a verim ze skusat asi nepotrebuje...len dufam ze prave v ten piatok nebude mat nejake fotenie...lebo robi pre Evu modne editoriale....
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, bratislava, to je iny rezim, kto je janko molnar sice neviem, ale ak ti povedali, ze netreba, tak je to len dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) hura, posledny den v praci tento tyzden :-) aj slniecko normalne vyslo. ako sa dnes mate?
Odpovedať
ahojte :) ja mam kadernicku zatial len na ten den objednanu, presny cas sme este nedohadovali a vizazistku mi robi sestra - kozmeticka, tak ta sa mi lahko prisposobi :) inak pridala som par foto do albumu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som sa pytala na tu kadernicku aj preto, ze mi volala buduca svokruska, ze kedy pridem, ona ma totiz kadernictvo, kde ma bude kamoska cesat, tak ma zaskocila a narychlo som jej nevedela povedat, ale dohodli sme sa na 9:00 :-)
Odpovedať
ahojte, :-) na sobotu som ja ešte nedohodla presný čas s kaderníčkou.
Odpovedať
kleo pozerala som tvoj album, ten sv.album je tiež krásny! :-) spolužiačka zo strednej mi v marci píslala, že bude mať svadbu 21.júna, dnes som si prečítala mail od nej, že čaká bábo. :-) už je aj registrovaná na tejto stránke.
Odpovedať
no mna v praci cakaju este 2 dni robim aj vo stvrtok, kedze pracujem v norskom teame a u nich nie je stvrtok volny den, ale potom miesto stvrtka mam volno v pondelok :-D , lebo v pondelok maju v norsku bank holiday :-N
Odpovedať
fíha to znie zaujímavo yvettka
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to ti zavidim yvettka, lebo ja by som radsej brala volny pondelok :-) neznasam pondelky 8-( aj mne sa paci kleopatris tvoj album jeej, aj ja mam 21. juna, povedz, ze pozdravujem :-)
Odpovedať
poviem, čo dnes porábate? ja sa trápim s hospodárskou geografiou. :-| vôbec mi to nejde. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa modlim, aby uz bolo 15:00 a vypadla som, mam dnes naplanovane solarko a idem dokupit papier na menu, polovicu uz mam vytlacenu, tak sa tesim. A kedze je zajtra volno, tak nejak nemam az tak vela roboty, kazdy uz asi robi len tak na polovicu :-) a tam mam cas aktualizovat albumiky a pisat si s vami, lebo vecer ked pridem, budem pisat uz len o holokauste nori neoslavuju koniec vojny? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, prajem pekny slnecny den. Ja som v praci, uz som stihla 2 obhliadky (pracujem v realitke) a teraz som v kancelarii, pripravujem si nejake podklady. Poobede ideme do Metra na nakup nealko drinkov, zajtra volno a v piatok odchadzam na chatu - taku dievcensku akciu, ide nas 5, sme byvale spoluziacky z vysky a takto sa stretavame kazdy rok, vzdy na inom mieste, tento rok v Demanovej. Uz sa velmi tesim.
Odpovedať
8.máj je deň váťaztva nad fašizmom.
Odpovedať
suzi zakže dámska jazda, to si treba poriadne užiť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby poprosim vas, kde ste zhanali organzu a v akej cene? Ja som sa bola vcera pytat v kvetinarstve, tam by aj mali v sirke 60 cm, 10 m rolka od 150 Sk do 250 Sk. Kolko metrov ste kupovali vy?
Odpovedať
nie seagull asi nato kaslu :-N neviem preco to neoslavuju :-D , ale aj ja som radsej za pondelok aspon budem mat predlzeny vikend :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No ved si aj uzijeme, nevideli sme sa spolu rok, len si obcas piseme :-) V septembri sa ide vydavat este jedna z nasej patice, tak tento rok bude ustrednou temou urcite svadba.
Odpovedať
Profilova fotka
to ericca: je to sice vitazstvo nad fasizmom, ale mysli sa tym koniec vojny v Europe, u nas je to az 9. maj - oslobodenie prahy, ale cela europa to ma 8. maja :-) ved ten vikend ti aj zavidim, ale ja som si vlastne vzala v piatok volno, takze si ten vikend predlzim, ale opacnym smerom :-) to suzi: ja som kupovala v jednom velkosklade, aj cez net, ale myslim, ze cena 150 sk za 10 m rolku nie je vela, ja davam organzu na vsetky stoly a aj na hlavny, mam 60 ludi a mam doma myslim 4 rolky (mozno 5).
Odpovedať
ja tiez nechapem preco to nema Norsko ten 8. maj hmmm neviete ja moc v dejepise nie som dobra |-|
Odpovedať
Mirka, viem mama mi vravela, že to zmenili z 9. na 8.
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, mne sa zda, ze norsko bolo neutralne, ale neviem presne, hoci som to studovala :-N , myslim, ze cez nich sli len nejake dodavky jedla a zasob, ale myslim, ze nejako konkretne sa ich vojna nedotkla, preverim to, lebo ma to zaujima :-) 9. maja by sme oslavovali len my - Cesi a Slovaci, Rusi nas chceli oslobodit uz 8., ale bolo tam nejake povstanie ci co, 8. maj je dnom podpisu oficialnej kapitulacie fasistickeho Nemecka, hlavneho agresora vojna, tak preto sa to ustalilo tak :-) Teraz pisem aj o tom tak okrajovo, tak som plna info, nie ze by som chcela poucovat, boze chran :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?