Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
mne by nevadilo keby boli tie srdiečka nezdobené, ja si ich rada ozdobým sama. ;-) len kde ste ich kupovali a za koľko.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za tipy, aspon mam rozmedzie od - do to ericca: skus kvetinarstva, resp. aranzerske obchody, mozno v nejakych "ludovkach" a ja som videla vo velkoobchode s kvetinami a aranz. vecami
Odpovedať
ahojte...10 000 za kameru je veru dost....nam to bude robit kamarat, ktory je strihac v jednej nemenovanej sukromnej televiizi..cize aj ta cena je "kamaratska" ... a aj fotograf obradu a oslavy bude kamarat..za 1000 SKK nas pofoti a fotky si my povyberame.. no co chcem mat kvalitne su portretove fotky...vybrali sme si Zalana Schustera..jeho praca je velmi kvalitna a ma velmi dobre zariadenia...takze na to sa tesim ...aj ked nie som velmi fotogenicky typ a tak sa trsoku bojim ako sa budem "ksichtit" :)
Odpovedať
no to je to, ze my mame sice lacneho ale mame v tom len 1dvd :-)
Odpovedať
ahojte, no 10.000 je dosť, ale keď sa zamyslým, že bude na nohách celý deň a ešte koľko roboty s tým bude mať keď to bude strihať. tak sa mi to až tak veľa nezdá.
Odpovedať
Profilova fotka
barbike, ...my sme si tiez vybrali Zalana :-) , kde planujete fotenie portretovych fotografii ?Ja to este stale riesim, ze kam ist... :-N
Odpovedať
http://www.darky-dekorace.cz/vejire/?... Mirka aj tu je ten vejárik
Odpovedať
Profilova fotka
no, my mame draheho fotografa a kameramana vybavil ocko, je to jeho znamy, len mam nejak nedobre skusenosti v poslednu dobu s takymi znamymi, tak aby sme vedeli trosku vyjednat. Mne jedno DVD staci, ja si viem urobit kopie i potlac na DVDcko, len chcem kvalitu, nie hlupe prestrihavanie nejakymi "specialnymi" efektami. Tak sa chcem s nim stretnut a nejak sa dohodnut.
Odpovedať
no tak to nechcem ani ja aby to bolo prepchaté srdičkami a obláčikmi
Odpovedať
no nas kameraman povedal, ze niektore nevesty preferuju efekty cize jemu je jedno ak to ta nevesta tam chce - mne sa tiez nepacia efekty a tiez mi povedal, ze nam urobi aj bez take ake sa mi paci :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.nas bude stat kameraman 7800 sk a mame v tom vsetko od odobierky az po nevetin tanec.budeme si natacat este aj rande pred svadbou.a dostaneme 4 dvd alebo kazety,co si vyberieme.a fotografka zevraj okolo 3000 sk 25 zaberou,ale dostaneme s kazdeho len jeden.
Odpovedať
my sa ešte s tým našim kameramanom stretneme a povieme si čo chceme a čo nechceme do videa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
trutka tu poslednu vetu som nepochopila :-N uvidim, ze co z toho bude, chcem aj laikov kameramonov, teda rodinne kamery od sameho rana ja u nas aj u zenicha - ako sli pripravy a tak, ale pojde mimo oficialneho tocenia
Odpovedať
Profilova fotka
no budeme platit 3000 sk za 25 zaberov,fotiek.vravela ze viac zaberov ona ani nezvikne robit.lebo co som sa v meste pytala,tak v inych fotoatelieroch mi vraveli ze to stoji okolo 4500sk a viac a z kazdeho zaberu dostanes 3 fotky.3 rovkake fotky,cize z ich mozes dat aj mame aj svokre.tu si budem musiet este dat dorabat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja ani netusim, kolko bude stat fotograf ci kameraman :-N lebo fotit nas bude svagrov kamarat a kameramana vybavoval drahy a jasne, ze sa nespytal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved ani tatko sa kameramana nespytal na zaciatku :-) my sa nejdeme fotit do ateliera a mame original fotografa, ja som nechcela, aby sa kamerman sustredil aj na fotky, hoci viem, ze sa to nejak s tou kamerou da urobit, ale sa mi ta cena za tych par fotiek zda nejaka vysoka, my sice zaplatime za fotografa 14 tisic, ale zaberov bude okolo 800 upravenych a tri albumyen velky pre nas a dva mensie pre rodicov, predsvadobne - civilne fotenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka tak to budete mat nadhernu spomienku na Vas den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, najprv sme vahali, zdalo sa nam to strasne vela, ale ked sme tie fotky videli, tak to bolo jasne :-) ja som za fotky, ja som vo fotkach skoro stale, DVDcka ma skor nudia a pozeram ich len zriedka, ale fotky su moje, a este som sa dohodla s byvalym kolegom, takym maniacikom na fotenie, ze pride fotit od sameho rana, nech mame aj take momentky zachytene :-)
Odpovedať
tak u nas je to skor tak, ze skoro cela priatelova rodina oblubuje DVD a moja fotky skor tak uvidime..., ale my platime 3000 sk za 40 zaberov myslim normalne upravenych a v albume, ale je to bez albumu len fotky a ostatne si asi dame na CDcko uvidime kolko este dame takych tlacenych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja rozmyslam, ze po svadbe este vymakneme nejau akciu cez online shopy na vyvolavanie fotiek a dame pre blizku rodinu vytlacit a zalozit do maly albumov, napr. pre krstnych rodicov, surodencov a tak
Odpovedať
tak nás bude fotiť kamarát, vie fotiť pekne, je to jeho hobby a dokáže fotky aj pekne upraviť. takže to mám skoro zadara. ale 1000sk mu chcem dať určite, keď nás bude fotiť pol dňa. dohodla som sa s ním tak, že od tej 11h sa fotíme len ja a drahý a potom nás pofotí pri obrade, gratuláciách a na hostine trochu. takže tam bude cca do tej 6tej večer. fotiek bude neviem koľko, ale určite dosť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, a mate uz nejaky urceny cas, kedy pojdete ku kadernicke a kedy sa malovat?
Odpovedať
a ake su tie online shops hm??? ja mam kadernik o 7:00 a okolo 10tej make up uz o 12tej mame foto :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak skoro, ja som dnes dohadovala kadernika na 9:00 a malovanie na 11:00, nechce sa mi tak skoro vstavat tie online photoshops, to su take, kde im posles uz upravene fotky a oni na dobierku poslu vytlacene, ako klasicka fotozberna, len zyvknu byt lacnejsi, ked maju akciu, problem je, ze musis mat tie fotky upravene, inak ti ich vytlacia tak, ako ich posles, ale tieto upravene budu :-), presny nazov neviem, stara sa mi o to moj byvaly kolega, vzdy zavola, ze je akcia, ci mi nic netreba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako vas tak citam, ja som este nad tym neuvazovala, na kolku zavolat kadernicku a vizazistku :-D ale asi je uz nacase :-N o 7mej sa mi zda prilis skoro :-)
Odpovedať
no ja musim nechcem totiz meskat na fotenie a chcem mat medzi tym aj nejaku pauzu totiz moj fotograf ma skusenosti, ze skoro kazda nevesta brutal vela meska :-S ja som si preto dala tolko casu na vsetko :-N totiz pocitam 2 hodky kadernik to je 9hod. potom presun a nejaky oddych doma a tak na 09.30 az 10 pride ku mne kozmeticka to tiez pocitam hodku a mat aj nejaky cas pred 12:00 aby to nebolo vsetko natesno :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no moja pride o 12tej a sobas mame o 16tej, mne ta ista bude robit uces aj make up. Mne sa to zdalo akurat, ale ako citem, tak to asi posuniem o hodinku skor.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez sobas o 16tej, fotit sa chceme ist predtym, takze myslim, ze o takej 9tej by aj stacilo zacat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som dala kadernicku na 9:00, do tej 11:00, kedy a doma budecakat aj babenka na malovanie do tej 12:00, potom nieco zbodnem a obleciem sa, tak, aby sme o 14:15 mohli odpytovat, sobas o 15:00,po sobasi 30 min. na fotenie a odchod na hostinu, kde sa fotime ten zvysok, o siedmej, aby som bola uz u kadernicky - to asi nezvladnem :-N
Odpovedať
ja si pockam na skusku ucesu a skusku licenia, ze kolko to bude cele dokopy trvat a podla toho sa dohodnem s kadernickou aj vizazistkou. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?