Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
sa mi zbiehajú slinky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, mne ani nie, lebo presne viem, z ich nebudem jest,mam ich totiz dost, kym ich napeciem a potom dozdobim, a hlavne to zdobenie - volam to medovnikova bolest chrbta :-D
Odpovedať
ja zbožňujem medovníky a podobné koláčiky. :-D
Odpovedať
ahojte :) neviem ci uz ste sa tu bavili o vyzdobe kostola.zdobite si ho sami alebo ako to funguje? mne pan farar povedal, ze si mozeme ozdobit sami, a este bol taky zlaty ze mi dal aj telefonne cislo tej nevesty co ma sobas pred nami. Som jej volala, ci idu zdobit kostol, ze by sme si podelili naklady a mohli to mat pekne a ona ze nie, ze im je to fuk :-( . a teraz sa bojim, ze ked si to my vyzdobime, ich hostia ako budu vstavat z lavic atd. nam tie kvietky znicia :( a 5 minut pred sobasom zdobit kostol....neviem co urobit.poradte mi ako to mate vy
Odpovedať
a este sa aj ja vyjadrim k tym darcekom pre hosti :) ja som tu u niekoho v albume videla zabalene svadobne mandle v takej organze a tak. tak som ich uz urobila :) je to zaroven menovka a zaroven tam maju 5 mandli a je to take zlate :-) som bola na seba taka pysna :) len mi nevysla organza, uz mi ju kvetinarka objednala, tak cakam. Mam 85 kusov hotovych a hosti mame asi 117 tak musim este popracovat. ich pridam aj do albumu len som zatila nestihala urobit foto.
Odpovedať
Profilova fotka
Organza sa da kupit v kvetinarstve? Ja ju zhanam v galanterke a zatial nikde nemali. Tak skusim aj ja kvetinarstvo. Baby tiez som sa chcela spytat, co si davate pri vyzdobe stola do jeho stredu? Ja chcem tu organzu v sirke cca 30 cm, len ako som sominala, este som ju nikde nezohnala. V tom kvetinarstve ti ju objednaju v akej sirke?
Odpovedať
suzi nam restiku a stoly zdobi agentura a tiez mame oranzu asi ja neviem ako sa to vola som si to u tej agentury vybrala na zaklade toho, ze sa mi to pacilo inak kleopatris nam budu asi aspon dufam zdobit kostol mnisky tak ja im dam peniazky a uz sa nestaram este to musim dohodnut s fararom hmmm :-)
Odpovedať
ja mam sesternicu kvetinarku ale ona to tam aj predava, ma viac sirok, ale neviem kolko cm, ta najsirsia ma hadam pol metra a najuzsia 20 cm
Odpovedať
Profilova fotka
Dik, skusim to kvetinarstvo. Kostol mi kvetmi ozdobi kvetinarka a este ja si dozdobim lavice tylovymi mslickami.
Odpovedať
a nema nikto svadbu pred tebou? ja sa bojim ze mi to znicia
Odpovedať
u nas to tiez neviem ako budu robit mnisky, ale nam povedali, ze ked si to chceme robit samostatne bez mnisiek tak to musi hned po svadbe ist prec aj kamoska tak mala cize asi si musis to ozdobit tesne pred svadbou no tomu moc nechapem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nema, nastastie. Ale tvoju situaciu ti nezavidim. Ta nevesta pred tebou ma fakt divny pristup, takto len zlizne smotanu z toho ako pekne si to vyzdobis ty. Asi nebudes mat na vyber a budes si ho musiet ozdobit pred nimi a dufat, ze ti to neznicia. Tesne pred obradom tam treba len niekoho poslat nech skontroluje ci je vsetko ok.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no len u nas je to tak blbo. o 14.00 maju oni svadbu a o 15.00 uz my. ako to stihneme neviem, musim este popremyslat
Odpovedať
neviem aky dlhy je obrad, ale ja si myslim, ze ked zdobia mnisky tak to asi bude mat kazdy rovnaku vyzdobu inak a coho sa bojis, ze ti znicia no robit to tesne pred obradom je blbe :-| , ale aspon by si mala istotu :-N
Odpovedať
ja neviem, tam su take uzucke lavice u nas v kostole, ze predpokladam, ze to tam postrhaju nechtiac tu vyzdobu, sak viem, ako ludom zalezi na cudzich veciach :-( no ale mozno si len namyslam hluposti, sak to chcem cele dokonale :-)
Odpovedať
ale ved mozno si budu mysliet, ze to je ich nevesty tak to tak neznicia.....neviem, ale ja by som sa o to nebala u nas v kostole, ked tam das maslicku so stuzkou na lavicu tak si myslim, ze nema sancu to neumyselne znicit iba ak umyselne :-D
Odpovedať
No ahojte, po dlhom case som klikla aj na toto forum a vidim, ze je pekne zaplnene tak reku prispejem aj ja svojou troskou do mlyna :-) Ja mam zatial stastie, ze nikto pred nami svadbu nema, ale zas mam obavy, aby neprsalo - obrad totiz bude pod sirym nebom. Neviete nahodou, kde by som mohla dostat malych zltych motylikov na kolicku (ako dekor na pohare)? Zistujem, ze su uzkoprofilovym tovarom, ktory sa nikde neda zohnat, ach jo 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja si robim vyzdobu sama, ta kostolna sa mi teda vobc nepacila, my ale mame v ten den svadbu sami, takze sa to doobeda ozdobi a po obrade, kym sa mi pojdemea par minut pofotit ku kastielu, tak sato odzdobi :-) ale ak by mal niekto predo mnou podobny pristup, tak sa s nou skusim stretnut a ukazat jej nejake obrazky, co ma inspirovali, ukazat, ako to vyzera nevyzdobene a ako vyzdobene, a ak stale bude trvat na tom, ze nie, tak by som asi poprosila nejaku svoju druzicku, aby to sla narychlo pred sobasom spravit, ved aranzma mozu byt hotove a maslicky sa rychlo poviazu, okrem toho, oni pred vami maju este gratulacie, takze v kostole uz nebudu, aspon u nas je na to nejakych 15 min. gratulácii a 15 min. medzi sobasmi tiez si nemyslim, ze to nejak extra znicili, ale tiez by sa mi nepacilo, aby mal niekto vyzdpbeny kostol zadarmo len preto, ze premna nie je ina moznost ozaj, a vo vasom kostole to nerobia? nezdobia ho napr. zenicky,alebo kostolnicka? lebo u nas ano
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby, chcem sa este spytat, kolko davate kameramanovi, potrebovala by som aspon orientacne ceny, ako zaklad pre vyjednavanie so znamym. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky,tak uz sa nam to blizi...ako ste na tom po psychickej stranke?Ja uz zacinam mat obavy.Ako ste na tom z pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky....moze sa k vam pridat na dnes jedna augustovka :-N
Odpovedať
Mirka nás vyjde kameraman na 10.000 mirkatumka ja som v pohode, vybavené je už všetko. takže už len čakám a medzi tým sa učím na skúšky a zápočty.
Odpovedať
my ešte tak napadlo dať také také ozdobené polystyrénové srdiečka na predok hlavného stola, kde sa to dá kúpiť?
Odpovedať
Profilova fotka
dik ja som tie srdiecka videla vo velkosklade s aranz. potrebami, ale mozno v kvetinarstve
Odpovedať
Profilova fotka
erica presne take srdiecko budeme mat my a presne na hlavnom stole v predu, kupili sme ho v kvetinarstve za asi 150sk uz ozdobene
Odpovedať
Profilova fotka
majka vy kolko platite za lameramana?
Odpovedať
ahoj Mirka nass vyjde v KE na 7500 :-) , ale asi aj zavisi co v tom mas
Odpovedať
Profilova fotka
a co v teda mate?
Odpovedať
uz nepamatam, ale myslim si len jedno CD pocula som, ze niekto ma aj viac ;-) a spracovanie to je samozrejmost plus tocenie celej svadby a predvideo cize co sa chodi tocit v civile pred svadbou to ale nechceme ;-)
Odpovedať
ak sa dobre pamätám náš kameraman bude točiť od fotenia všetko cca do tej 1hod ráno, čiže skoro celý deň. a budeme mať 3dvd a nestrihaný materiál.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?