Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to mas fakt o to tahsie :-( odpytovanie este nevie, ako bude, mame dvoch hudobnikov, huslicky a harmoniku a dedko mi dal nejaky text, co sa ma hovorit, len ho este trosku upravim, lebo nechcem,aby vsetci plakali :-) zatial neviem, kto to urobi, mal by to byt niekto zo zenichovej strany, tak uvidim redovy je naplanovany normalne, organizovane, prezlecenie, nieco sa tam hovori, dedko sa postara, potom ma ma starsi druzba "vykupit" od svatiek a potom sa uz tancuje, druzba vybera peniazky a svatky krajaju tortu a nalievaju, nemam v umysle rozhadzovat nijake peniazteky alebo cukriky, mam jednu taku staru kazetu, co s vola Zemplinska svadba, tak sa necham inspirovat :-) vy ste vybavili vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
:-( mna tak dopredu nevaruju, ale hneva ma, ked sa tak trosku posmievaju, najma vydate kolegyne a mam taky pocit, ze nejak zo zavisti, nie je to ani ta ze sranda, ale skor, ze ked sa vydavali, tak sa tak neplanoval o a pod. neviem
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam v praci zavistlive kolegine.ale to uz vycitim z ich reci.ale su aj take,ktore sa tesia so mnou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja som sa nikdy nezamyslala nad tym, ze by mi niekto mohol zavidiet, ved nevedia, ako to dopadne, mozu sa stat vselijake veci a laske sa ma priat vzdy, pre mna je to nepochopitelne a hlupe, najma ak mi nezavidia priatela, ale pripravy a potom mi tak splechnu, ze ked sa ony vydavali, "nebolo nieco take podstatne, vsetko sme vybavili za par tyzdnov a bolo..." a ja som nikdy netvrdila, ze to podstatne je, bavi ma to a mam dost casu, tak preto ked sranduju chalani, kamarati, tak to aj tak beriem, ze chalani si nas doberaju, ale ja na babach asi nikdy nepochopim t rivalitu, ja si nikdy v tomto smere s babami nerozumela :-)
Odpovedať
....... ZAVIST ZO STASTIA INYCH , VSAK? TO ZAZIL ASI KAZDY.... PREZIVAME KRASNE PRIPRAVY A ONY POCITAJU DNI A CAKAJU ABY SA NIECO NEVYDARILO........ JE TO PRIMITIVNE.......
Odpovedať
neviem seagull ako to myslis s babami, ale ja si najviac tiez rozumiem s chalanmi tak som rada, ze pracujem s kolegom je s nim sranda niekedy sa smejeme na cely open space a vsetci na nas pozeraju :-D :-D :-D este nemame vymyslene odpytavanie, lebo neviem ako sa to robi, ale uzmame subor na redovy nastastie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) u nas bude vsetko riadit starejsi (teda aspon dufam ;-)) - a co sa tyka toho redoveho (u nas to nie je az takym zvykom - my to jednoducho volame nevestin tanec ;-) ) tak ja ostavam v svadobnych satach (len s tym rozdielom, ze uz budem mat cepiec :-D ) a v nich budem tancovat s hostami a az potom sa idem prezliekat do popolnocnych :-) ale ako sa hovori - iny kraj, iny mrav... takze u vas je to asi inak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ono to podstatne je,ale len pre nas dvoch.teraz sa to mozno berie trosku inak ako volakedy.vtedy netrebalo okolo toho tolko vybavovaciek.boli jednoduchsie svadby.asi.a kto ju chce mat peknu,tak si samozrejme urobi vsetko podla svojich predstav.ja mam zavistlive byvale kolegine,robim v jednej fabrike a tam su neskutocne klebetne zeny.a ked sa dozvedeli ze sa budem vydavat,tak vyhlasili ze su schopne prejst aj niekolko kilometrov,len aby nas videli ako budeme vyzerat a mohli klebetit dalej.a ze som urcite tehotna ked sa idem vydavat.ja take spravanie asi nikdy nepochopim 8-(
Odpovedať
ahojte....no co sa este tyka piatka...tak si nemyslim ze si musia ludia prat dovolenku...ved svadba bude okolo 15:30 cize sa mozno len o trosku skor vypytaju z prace...a moji rodicia by si dovolenku v piatok brali tak ci tak...kvoli kolacom..atd... ;-) seagull...no ono je ine mozno ked robis svadbu mimo Ba..ale tu vsetky lepsie restauracie su niekedy aj rok a pol zarezervovane...napr Kamila ked sme v januari tam volali, tak bola uz na 9.9.2009 rezerve....osial svadieb! tak isto to bolo s fotografmi... :-| co sa tyka mravcenia tak zatial nic take nemam...velmi sa na to tesim a niekedy sa ma moj priatel opyta ze "cia si?" a ja odpoveim : "Uz o par tyzdnov K.....ova" ...mojim novym menom :-) my sme oznamka este neroznasali....ved este ich stale nemame! tkaze este sa ma na to ludia nepytaju...ale celkovo musim povedat ze sa na to sialene tesim...vcera sme si uz vybrali piesen...tak snad budeme na nu vediet tancovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
trutka, tak take otazky su u mna na beznom poriadku.... ako keby sa clovek isiel vydavat len preto, ze musi.... :-S asi sudia podla seba alebo co... :-|
Odpovedať
. ....... baby dufam , ze púo svadbe im to ukazeme akeme sme stastne a nedame sa znechucovat ...... :-| ........ ja napr. prezivam nieco take , ze este je len pred svadbou a zavistlive zienky trckocu ze taky tyzden a som doma , ze mi nebude dobre ........ sme spolu 5 rokov , tak keby mi nebolo dobre predsa sa nevydam
Odpovedať
Profilova fotka
hek hej ta dotycna sa vydavala uz s bruchom :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, tak to suhlasim s tou zavistou, len mne to pride take vzdialene, ja sa tesim s kazdym, kto sa rozhodne, ze chce byt s niekym cely zivot a uzavrie to aj oficialne, az taku zavist, ze by sa prisli pozriet, ako to cele vypali a cakali, co sa pobabre, to nemam, nastastie, ale ked mam niekedy starosti a spomeniem to, tak namiesto akeho si pochopenia alebo tej klasickej vety, ze vsetko bude dobre, pocujem len, ze ked sa vydavali ony, nebolo nic take treba (su to mlade kolegyne, vydavali sa tak pred 6-7 rokmi) otazky, ci "musime" sa objavili, ale len zriedka, kazdemu nejak doslo, ze ked sme o tom zacali hovorit v decembri a termin mame v juni, tak asi tehotna nebudem :-) ja sa prezleciem na redovy do kroja a po redovom do popolnocnych siat :-) ja sa nejak spolieham na to, ze starsi vedie, co treba robit, mladsi to zopakuju, co sa odpytovania tyka, tak si to yvettka zariad, ako sama chces a ako to vam obom bude prijemne, u nas je to tak, ze zenich pride k nam s kytickou, potom sa usadia rodicia a krstni rodicia a starejsi, alebo niekto zo zenichovej rodiny precita odpytovanie, textov je vela a daju sa upravit, zahra hudba, dostaneme pusu na celo a krizik od rodicov, utru sa slzicky a ide sa do kostola :-) to barbike: jasne, v Bratisleve to je samozrejme ine a piatok je aj celkom originalny den, aspon mate dva dni na "dojedanie zvyskov", ako sa u nas hovori :-)
Odpovedať
Profilova fotka
amarela: 100% suhlasim,kazdy si svoj zivot riadi sam a ak budem nespokojna, tak s tym budem nieco robit, ale rozhodne nie kazit radost so svadby inym a aj keby sa mi hned po svadbe podarilo otehotniet, co je na tom, ved deti su darom a aj keby som sa vydavala tehotna, tak je strasne krasne, ze pride do rodiny novy clen :-) casto som sa stretla s tym, ze ludia maju poznamky pochadzajuce z ich vlastnej skusenosti :-D ja som statsna a preto ma tie pripravy tak bavia a mam chut celemu svetu ukazat, aka stastna som a ak je zavist dokazom toho, ze to stastie z mna citit, tak nech zavidia
Odpovedať
to hej aj ja som stastna, ale priatel ma v rodine je to svagrova zena, ktora ma neznasa a dokonca vyklada o mne rozne vymyslene veci a aj sa snazila, aby svokrovci prehovorili priatela, aby si ma nebral, ze vraj sa k sebe nehodime a to sme spolu cez 5 rokov...no blbe :-S nastastie svokrovci stali za mnou a dokonca aj priatelovy naznacila, aby zrusil svadbu, ze bude so mnou nestastny a tak :-| a proste kazdemu o mne rozprava vymyslene veci- este stastie, ze zijeme v Prahe ;-)
Odpovedať
ahojte :-) normálne nestíham čítať ;-) ja som sa s tým stretla, že sa ma spýtali či nečakáme bábo, ale bolo to skôr zo zvedavosti aj keď ma to zarazilo lebo všetci dobre vedeli, že sme zasnúbený 2roky a raz príde deň keď sa zoberieme. ale mávla som nad tým rukou a hotovo. teraz sa ma cez víkend spýtali, či nie som nervózna, či som si to nerozmyslela, že sa nám to kráti a tak. ja som len s úmevom povedala nie. mňa to celkom teší že sa to blíži. dokonca som sama drahého minule podpichla či si to nerozmyslel a tak, sme sa spolu dobre pobavili na tom. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj yvettka to ma mrzi :-( krasne, ze sa ta svokrovci zastali, nenaznacili tomu druhemu synovi, aby zvazil charakter manželky? :-) ale nie, Boze chran mna tie pznamky o tom, ci sme si to este nerozmysleli a ze sa nam to krati ani tak neznervoznuju, skor je to take steklenie na brusku aj z nadsenia, nedockavosti a tak, ked teraz pozeram svadobne albumy a objavuju sa tam uz aj "majovky", tak to citim tiez :-D
Odpovedať
Mirka súhlasím :-) yvettka to je smutné, že máš takú švagrinu. keď švagrovi vyhovuje tak s tým sa nič nedá robiť. k nemu sa asi tak zle nespráva. od svokrovcov bolo veľmi pekné, že sa ťa zastali.
Odpovedať
Profilova fotka
ale mam aj "pozitivne" ohlasy, boli zaniest oznamenia a pozvanku Ivkovej babke a ona, ze: "uz kdyz jsem vas videla spolu, vědela jsem, ze vy dva patřite k sobě", take mile, normalne ma to potesilo :-)
Odpovedať
tak takéto reakcie naozaj potešia :-) :-) :-) ja sa tak strašne teším na svadbu! aj rada chodím na svadby, ale nie som až taký extrém ako Kathrin Heigl vo fimle 27dresses :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten nepoznam :-(
Odpovedať
seagull jej manzel cize moj buduci svagor sa do toho nestara vobec povazuje to za babske klepy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, asi vie preco :-) ja si ani neviem predstavit, ake sa take nieco da potom riesit, ako budete dalej vychadzat a tak
Odpovedať
Mirka neviem či už bol alebo bude ten film v kinách. mne sa páčil, romantická komédia. :-) yvettka ja to vidím tak, že je to osoba čo by si nedala povedať ani od manžela. =-) s takými ľuďmi je to ťažké.
Odpovedať
Mirka takéto vejáriky sa rozdávali na svadbe čo som bola minulý rok http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
errica ta fotka uz tam nie je seagull tak ona ked je so mnou tak sa tvari, ze nic ani milo, ale ani nie zle tak neutralne a ja som sa rozhodla, ze ked to pojde tak dalej tak asi zakrocim, ale este neviem ako ....nechcem sa totiz rozhadat s nou kvoli tomu, ze maju syna a ten za to nemoze ze ma taku matku a mohlo by sa stat, ze by priatelovi mohla obmedzit jeho navstevy a to by ma mrzelo :-(
Odpovedať
ak má čo i len štipku rozumu tak syna do toho ťahať nebude. a k tomu by mal potom už čo dodať aj manžel nie len ona.
Odpovedať
Profilova fotka
a co s vejarikmi? to chapem, iste je tam vzdy niekto, kvoli komu sa neoplati hadat a clovek nechce nikomu ublizit, preto tak uvazujem, ze co by som robila, keby sa moj brat alebo buduci svagor ozenil a ta baba by so mnou nevychadzala, je to tazke
Odpovedať
sme sa bavili o darčekoch pre hostí :-D ženy dostali vejáriky a chlapy cigary
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, uz som doma :-) my sme sa uz rozhodli pre cigary a babam hlinene odliatky a malovane kamene :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?