Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pesnicky na prva tanec: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
tento by uz mal normalne fungovat ;-)
Odpovedať
Cauko baby.Zdravim Vas vsetky.My mame nasu svadbu v maji.Dufam,ze to nevadi,ze pisem do tejto temy.Chcem si s niekym poklabosit,vymenit rady a postrehy.A aj sa poradit.Mozte mi pisat,aj cez Internu postu alebo aj tu.Dik
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ste tu niektora?
Odpovedať
ahojte, my sme sa celé popoludnie túlali po meste. ja som si konkrétny prvý song nevyberala, len nech je to slaďák keďže neviem poriadne tancovať a drahého neviem donútiť aby ma trochu učil. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame vybrany, vybrala nam ho maja sestricka, proste urcila, nam sa pacilo a bolo. Erika co budes davat na stoly kym tam pridete. Len vyzdobu a nejake to nealko, alebo aj alko, kolace?
Odpovedať
to neriešim, to zariadia v hotely. ale asi budú aj koláčiky na stole.
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobre ani my to nebudeme riesit
Odpovedať
Profilova fotka
to ericca: ako bolo v meste? my na stoloch chceme vodicku a ovocie,pripitok,predjedlo po pripitku, kolace po polievke
Odpovedať
dobre, aj dnes pojdeme von. :-) idem do skoly tak sa tu majte. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky! mne sa po tom volne vobec nechce a nejak ma pobolieva hlava :-( ako sa mate vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-) AHOJ , VYBORNE KED SI SPOMENIEM ZE PAR DNI SME V BIELOM.. TAKZE VY BUDETE MAT VYHLAD NA NAS? TO JE SUPER
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ako pokracujete s pripravami? mate nieco nove? :-) ja som vcera kupila drahemu koselu aj kravatu k mojim popolnocnym satam, tak aspon mam o jednu starost menej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to amarela: ale my to mame o tyzden neskor :-) my maem nove pohare :-) konecne, a inak riesime uz len papier na oznamka a hudbu
Odpovedať
Profilova fotka
Hi girls...uz som tu davno nepisala,lebo som nemala cas a teraz sa len hrozim,kolko toho nemam este povybavovaneho :-N v Chcem sa vas spytat kolko kolacov pocitate na jednu osobu?Dnes by sme to mali zarezervovat a nemam predstavu. Ta pani nam hovori,ze treba pocitat 15-20 kolacov na hlavu. Kolko mate vy?Dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj uz sme to tu riesili, ale nezhodli sme sa :-) my mame 60 ludi a zakuskov nude cca 600 od cukrarky a este pocitam s nejakou 100 od znamych
Odpovedať
Profilova fotka
cize davas okolo 12 ks na osobu...ja si myslim, ze to bude stacit.a ked sme pri tom pocitani, ako pocitate alkohol?
Odpovedať
ahojte, my sme rátali 4-5ks zákuskov čo sa zje na hostine a 10-15ks ide do výslužky. dokopy sme objednali 600ks zákuskov. ako ste sa dnes mali?
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca a kolkych ludi budes mat na svadbe?Uz mate vsetko ostatne povybavovane?
Odpovedať
do 60ľudí tuším je už všetko zariadené. iba také drobnosti treba už len.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tie zakusky vyriesili tak, ze kolko bude, tolko sa rozda, kopec tort a tak alkohol je mimo moju starost, ani netusim coho kolko, ale viem, ze napr. moj otec presne vie, ktoco pije a asi aj to kolko, k vysluzke dostane kazdy chlap flasu vina
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.my sme dnes boli na nakupoch.kupili sme drahemu v Madarsku oblek s vestickou,nadherny,taky chutny bol v nom :-D a 2 kosele aj po polnoci,len este musime kupit kravaty.a to co sme kupili nas vyslo len 3100 Sk.a este som si kupila pod saty podprsenku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je uz hokejove sialenstvo, vlajka vyvesena, telka nazhavena a svadba v uzadi :-) 3100? to je nejak malo za oblek,vestu a dve kosele? aspon sa mi zda? aky je ten oblek?
Odpovedať
Profilova fotka
komplet oblek s vestou stal 2500.klasicky oblek,najprv chcel len cierny.ale nie je uplne tmavy cierny a su v nom take jemne pasiky.v madarsku sa oplati nakupovat.podprsenka co u nas stoji 760 Sk,tak ja ju mam za 400
Odpovedať
Profilova fotka
kupovali sme ho v normalnom obchode s oblekmi a kostymami
Odpovedať
Profilova fotka
a to je oblek zo 100% kasmiru? alebo taka ta klasika v kombinacii? a co ak sa nieco stane, mozete to reklamovat?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sa tej pravej pytas,co nevie po madarsky :-D ale to asi nie je 100 % kasmir.teda urcite.drahy nema pracu kde treba nosit obleky,takze na ten jeden den bude dobry.ale preberal o sto sest.vo 4 obchode si vybral,uz som myslela ze to bude beznadejny pripad.nikde sa mu nepacil material.ja som si topanocky nezohnala,uz ked som sa zmierila s tym ze nebudu sandalky a chcela si kupit take s plnou spickou tak nemali moje cislo 8-( reklamovat myslim sa to bude dat.
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ericca bola tam nakupovat,a bola tiez spokojna s Viliho vyberom ;-)
Odpovedať
ahoj trutka rada ta tu vidim....... co mas nove? kupili ste oblek? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?