Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ja mám ryšavú :-D ale to nevadí, ináč ja som vždy chcela byť ryšavá so zelenými očami. :-N no nič...
Odpovedať
inak mate fakr krasne veci v albumoch, niektore som uz pouzila ako vzor. este sa stale neviem rozhodnut ako bude vyzerat dekoracia stola, farby mame zeleno-smotanove. jej a neviete kde by sa dali nejake pekne jemne male kosicky pre moje dve male druzicky zohnat? na ruzove lupienky :) nejako sa mi nechce vyhadzovat vela penazi za ne
Odpovedať
on musi mat nejake poverenia od statu, ja ti ani neviem ake, nejake gulate razitko, ci co to...nastastie tuto temu riesi maminka, lebo ja by som asi nic na tu dialku nevyriesila :)
Odpovedať
neviem kde by sa dali zohnať. a ty prečo nemáš album? nič v zlom len som zvedavá. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
gulata peciatka - cize uradny tlmocnik, no, tak to drzim palce, inak existuje databaza sudnych alebo uradnych tlmocnikov a daju sa najst kontakty aj miesto, kde pracuju kosicky, krasne, jemne som videla v Tescu
Odpovedať
v tescu? no musim pozriet. ja prave pracujem na tom, hned tam tie figurky vlozim, len mi musi moj mily ich nejako z internetu stiahnut, lebo mne to nejde :)
Odpovedať
Profilova fotka
no, buduci svokor ich kupoval ako dekoraciu na stoly do penzionu, boli fakt milucke, stali cca 50 sk, vravel ze pozicia
Odpovedať
no tak uz mam tie figurky v albume :)
Odpovedať
kleo: tie sú fakt krásne!
Odpovedať
Profilova fotka
jeej nadherne, kvoli takym by som si dala povedat, odkial ich mas?
Odpovedať
no na fotkach nevyzeraju tak nežne ako v skutočnosti
Odpovedať
Profilova fotka
poviem ti, ze aj na fotke na mna posobia strasne nezne
Odpovedať
Článok sa načítava...
lenze na celom svete su vypredane :( este ich nemam ale pracujeme na nich, zhaname uz v anglicku v nemecku vsade :)
Odpovedať
aj tak sú strašne nádherné :-)
Odpovedať
este ich nemam, na celom svete su vypredane :-( ale zhaname vsade kde sa da :) tak ked zozenieme budem informovat :)
Odpovedať
hallo, nejak tio tu nefunguje
Odpovedať
aj tak sú strašne nádherné! aj ja by som také prijala. odkiaľ sú?
Odpovedať
Profilova fotka
posobia nezne aj z fotiek, krasa
Odpovedať
mylujem takýto štýl či už sú to figúrky alebo obrázky, také nežné a predsa jednoducé, nepôsobý to gýčovo.
Odpovedať
no album sme z tejto kolekcie uz zohnali, este tie figurky :)
Odpovedať
poukazuj nám všetko pls :-)
Odpovedať
ale nemam z toho foto :( musim pohladat a doplnim :)
Odpovedať
Profilova fotka
budeme sa tesit :-)
Odpovedať
sa teším! 8-) až teraz vidím, že píšem ako hotentot tam malo byť milujem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, mne sa to v poslednu dobu tiez stava a potom sa smejem, ako vtipne situacie z toho vznikaju
Odpovedať
heh no :-N ja čakám či sa umúdri počasie, vyzeráto že bude pršať, mala by som ísť na tú poštu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa pre dnes lucim, mam stretko mimo office, tak musis ist, lebo asi ani nestihnem
Odpovedať
maj sa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co baby? ja somsa tesila, ze co nove si precitam a vy nic :-) my mame konecne pohare doma, su vysokanske,ale krasne, som rada, ze som sa spolahla na priatela :-), aj bublifuky som dokupila :-)
Odpovedať
zmizla si a nemala som si s kým písať. tak som bola na pošte, dokúpila pierko pre starejšieho a zas som videla krásne svadobné šaty. ma chytá neistota. som povedala nejdem už do mesta, potom len vymýšlam s tými šatami. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?