Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mate baby aj vy taky pocit, ze ste este na nieco drobne zabudli? ja stale uvazujem, na com este nemyslela
Odpovedať
ja mám ten pocit stále :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dufam ze to prestane, lebo sa mi ten pocit na zaladku nepaci a ked som teraz rozdavala kolegom oznamka, tak vsetci, ze to uz mame len za par a tak, normalne mam zaludok scvrknuty
Odpovedať
Ahojte, ja uz som tu nebola ¨riadne dlho :) pozeram, ze uz vsetky mate toho vela vybaveneho :). My este stale vybvujeme papiere, kedze moj milacïk je z Nemecka potrebujeme desattisic dokladov a vsetko prelozene a hrozne kolko casu to vsetko trva...ale sak snad to nejako zvladneme. Ja sa uz tak velmi tesim na celu svadbu, uz aby to bolo.
Odpovedať
no veď. akurát včera som povedala Vilimu, že začínam byť strašne nervózna a nedočkavá. aj do teraz som bola ale teraz ešte viac. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
boze, ja som len nervozna a ani nechcem, aby to prislo, co potom budem robit?
Odpovedať
tesit sa z toho ake je to krasne a jedinecne :)
Odpovedať
neviem, preto si hľadám robotu, ale nič
Odpovedať
Ja som bola posledne dni taka smutna z celej svadby, priatelovym kamaratom sa nechce trepat na Slovensko, ze je to moc daleko a par ludi nam aj z mojej strany odrie¨klo, tak som si uz povedala, ze na nich kaslem a ze budem mysliet optimisticky a tesit sa. Nech to dopadne akokolvek :) ja z toho vyjdem vzdy ako vitazka :) ziskam predsa toho najuzasnejsieho muza ne svete a bude leeeeen a leeeen moj :).
Odpovedať
kleo tak to máš na 100% pravdu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ked nechcu prist, ich problem, ujdem im udalost roka :-D ja by som zas bola rada, keby niektori neprisli, lebo mam niekedy pocit, ze ak ich nepoznam a nikdy som ich nevidela a ni priatel poriadne nevie, ako sa volaju, tak by tam nemuseli byt, ale to uz nebudem riesit
Odpovedať
ja našťastie nič podobné neriešim. akurát, že ako vezmú slováci maďarskú svadbu. ale mama vravela, že je to to isté ako keď ide niekto na svadbu do zahraničia napr. do Talianska a tiež nič nerozumie. :-N tak dúfam, že bude všetko v pohode.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
myslim, ze kazdy vie, o co na svadbe ide :-), aj ked to bude po madarsky :-) ja mam tendenciu prehanat a stresovat, napr. co s tymi ludmi, co zostavaju spat, ako a kto sa o nich rano postara a ako im dame zakusky, ked zostavaju a Ivko mi vzdy len povie, ze sa uz nemam bat, ze su jednak dospeli a ze sa urcite niekto postara
Odpovedať
má pravdu, netreba sa zbytočne stresovať kvôli maličkostiam, veď potom si vôbec nebudeš užívať váš deň. a je to hlavne o vás, ľudia to prišli s vami osláviť a zabaviť sa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja som tiez bola na jednej madarskej svadbe, hoci neviem po madarsky... takze som nerozumela, o com tam tocili, ale aspon sme si dobre zatancovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam, ze ma to trapi len do soboty, potom si chcem uzivat :-)
Odpovedať
myslíte, že v sobotu to bude iné ako keď teraz stresujeme?
Odpovedať
Profilova fotka
ja pevne verim, lebo uz som tu spominala, ze ked licim nevesty, tak mi hovoria, ze su pred svadbou nervozne a stresuju, ale ze v sobotu citia uplnu pohodu
Odpovedať
my mame tlmocnikov na svadbe, teda asi jedneho, pokial ho zozenieme, sak tlmocnici s nemcinou akosi vymreli v tom nasom malom meste :)
Odpovedať
hm, tak dúfam, že aj ja budem taká pokojná :-)
Odpovedať
a este to musi byt nejaky, ktory rozumie zahoracky, aby to co starejsi hovori vedel prelozit, to bude mat asi dost tazke...neviem ci nemci pochopia ako kohutik a sliepocka jedia polievku ci ako to sa to hovori :-D ale sak nejak bude
Odpovedať
kleo ty máš svadbu s nemcom?
Odpovedať
mate uz figurky na svadobnu tortu? my sme nasli nadherne a aj sme ich kupili a doma ako sme ich rozbalili sme zistili, ze nevesta nema ruku a je zlepovana, tak sme ich museli vratit a pani predavacka nam povedala, ze uz sa nedaju zohnat, ze to bol len vzor :( tak zhaname a zhaname a nic.
Odpovedať
hej s nemcom
Odpovedať
Profilova fotka
ved to nemusi prekladat uplne doslova, staci ak vie podat symboliku :-) a na to ti staci aj sikovny student, nemusi to byt prave original tlmocnik, a ak sa s nim dohodnes na programe, ze si to moze prelozit vopred, tak si myslim, ze nie je problem
Odpovedať
no sak ja nechcem nejake s razitkom :) to by nas asi vyslo riadne draho, ale nemcina sa uz akosi nenosi....
Odpovedať
ale v kostole musime mat tlmocnika so vsetkymi plnomocami atd. takze to asi nebude az tak romanticke, ked pan farar nieco povie a potom to musi tlmocnik prekladat :( ale co uz ked som sa zalubila prave do nemca :-)
Odpovedať
súhlasím s Mirkou. my už figúrky máme od mojej sestry sú strašne krásne. kupovala ich na svoju svadbu tak načo by som kupovala nové keď nám ich požičia, sú krásne. mám v albume.
Odpovedať
no tie sme uz videli tiez :-) ale ked vsetky nevesty su blondinky a ja som tmavovlaska a preto chcem tmavovlasku aj na torte :) ja viem trosku šiši ale čo už so mnou :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som figurky poriesila tak, ze na tie paradne orty nepojdu, lebo sa mi vsetky zdali gycove, tak tam pojdu kvietky este mozes pozicat teleporty ci ako sa volaju tie srabdovne sluchadka, tak by to posobilo mozno dobre, ake pravomoci ma mat taky tlmocnik, co preklada v kostole? pytam sa, lebo som uz tlmocila kde kade, ale s kostolom skusenost nemam
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?