Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aspon nas to nuti vybrat kvalitu :-D
Odpovedať
jj, som prerobila celé 2albumy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsimlasom si,velmi pekne :-)
Odpovedať
Ahojte :-) ja mám dnes voľno. počasie je oničom. idem podať oznámenia na poštu.
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, dobre, ze pises, skoro som zabudla,ze musim podopisovat smerovacky, ked dnes pojdem na postu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nam vypadla na oznamko basnicka, lebo ju ma priatelova sesternica, neviete poradit?
Odpovedať
pozri v mojom albume, tam mám odfotené ako vyzerajú naše oznámenia s pozvaním ku stolu.
Odpovedať
Profilova fotka
erika ty toho ale mas, ty by si sa mala vydavat viac krat :-D , ale nie len raz a navzdy.
Odpovedať
prečo? ešte som prispatá, treba mi to vysvetliť. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
majkaa skus pozriet toto: http://oznamenia.weddhouse.eu/index.p... alebo som nasla: Slovko "ÁNO" vyslovíme, prstienky si vymeníme a všetko bozkom spečatíme dňa 17. septembra 2005 o 16.00 hod. na Mestskom úrade v Ružomberku. Rozhodli sme sa ďalej spoločnou cestou ísť, manželským sľubom našu lásku spečatiť. Dňa 5. novembra 2004 o 16. hodine v rímskokatolíckom kostole Blumentál v Bratislave. Svojim blízkym a známym tajomstvo prezradíme, že stav slobodný za manželský vymeníme dňa 19. novembra 2005 o 15.00 hod. na Mestskom úrade v Michalovciach. Oznamujeme celému svetu jednu krásnu vetu. Budeme sa brať! Dňa 10. decembra 2005 o 16.00 hod. v Turčianskej galérii v Martine. Oznamujú, že 17. decembra 2005 o 16.00 hod. sa končí ich spoločné "Ja" a začína spoločné "My" v rímskokatolíckom kostole sv. Ondreja v Ružomberku. S radosťou Vám prezrádzame tajomstvo, že 8. 10. 2005 o 16.30 hodine na Mestskom úrade vo Zvolene uzavrieme manželstvo. V najkrajšej chvíli svojho života oznamujeme všetkým svojim známym, že dňa 14. mája 2005 o 14.00 hodine v Dóme sv. Martina v Bratislave sa prvýkrát podpíšeme spoločným menom. Spolu sme si povedali: "už je správny čas!" No a tak sme neváhali, ideme sa vziať. Keď 6. 7. 2006 o 16-tej hodine odbijú zvony v Dóme sv. Martina v Bratislave, príde naša chvíľa. Úsmev a smiech bude striedať dojatie, keď si "áno povedia Martina a Richard Sme dvaja, čo jedným sa chcú stať, preto dňa 29. septembra 2006 o 16.00 hod. chceme našu lásku bozkom spečatiť a spoločným menom sa podpísať na Mestskom úrade v Piešťanoch. Oznamujeme Vám, že nedajúc na rady skúsenejších prídeme dňa 4. októbra 2006 o 17.00 hod. do rímsko-katolíckeho kostola v Brezne a odhodlaní ku všetkému povieme si pravdepodobne Áno. Od 23. 5. 2006 už spolu nechodíme.... ... 23. 5. 2006 sa totiž berieme o 15.00 hod. v Zichyho paláci v Bratislave. Slobodu z rúk púšťame, za manželstvo volíme.... dňa 30. 11. 2006 o 15.00 hodine v obradnej sieni Mestského úradu v Brezne. V rozprávke, keď zazvoní zvonec, princ si vezme princeznú a rozprávky je koniec.... Tá naša rozprávka 3. septembra 2006 o 13.00 hod. v rímsko-katolíckom kostole v Kežmarku iba začne!
Odpovedať
Profilova fotka
je toho neskutocne vela
Odpovedať
Profilova fotka
alebo toto: http://www.svadobnyservis.sk/dobre-ra...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som to myslela tak, ze mas tolko fotiek, ze kym som ich presla vsetky. Proste mas velku fantaziu, tak ta je skoda na jednu svadbu keby si chcela vyuzit vsetky :-)
Odpovedať
:-D jááj ja to zas tvrdím o Mirke, že má veľkú fantáziu. :-D ďakujem, ani polovicu z toho nevyužijem.
Odpovedať
Profilova fotka
joj, baby, lichotime si, to je super, sa mi to paci ja tiez neuvyuzijem vsetko, co som nasla, ale vela veci sa da vyuzit aj doma, nejake tie dekoracie, alebo aranzma :-) majka, dufam, ze sa ti podari nieco si vybrat, mozno sa da pouzit aj text nejakej slovenskej pesnicky, aleo existuju knihy od Kamila Peteraja a myslim, ze v jednej su prenadherne basnicky
Odpovedať
Profilova fotka
Nasla som jednu Peterajovu v penazenke: Koho by som lubil, ak nie Teba? Taku istu ako Ty Taku, co sa iba pre mna Raz na svete narodi Je nadherna, ma taky silny zmysel a da sa upravit tak, aby bola pre oboch.
Odpovedať
veď keď sa máme tak rady 8-) prečo by sme si nelichotili?! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj krasne ale ako to dat do oznamka, viete lebo to musime spravit dnes, lebo do musime aj pozanasat, prosim pomozte
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som pomohla, len neviem, co ti treba, ako myslis, ze ako to dat na oznamka?
Odpovedať
ja by som dala tú básni čku a potom len samotný text kde bude svadba a o koľkej, a k pozvánkam dopísať "zároveň vás pozývame k svadpbnému stolu"
Odpovedať
Profilova fotka
ale je to pisane v chlapskom rode, my potrebujem nie vela davat na oznamko nemame tolko miesta.
Odpovedať
Profilova fotka
ved si mozes vybrat aj inu, z tych vyssie alebo na tych linkoch, tam je to take ze "my" a nie je tam vela textu
Odpovedať
Profilova fotka
Mozes nappr. pouzit: Spolu sme si povedali: "už je správny čas!" No a tak sme neváhali, ideme sa vziať. a potom cas miesto a mena hore
Odpovedať
alebo ak sa ti páči čo mám ja aj to kľudne použi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka a Tomáš oznamujú celému svetu jednu krásnu krátku vetu: “Budeme sa brať.” nad tymto sme uvazovali aj my, je to take jednoduche ale mile
Odpovedať
Profilova fotka
Máme pre Vás novinku, bude veľká sláva, Tomáš sa v máji žení a Lenka vydáva. Dňa 3. mája 2004 o 16. hodine v rím.-kat. kostole v Bratislave.
Odpovedať
Mirka vy ste si vybrali aký text?
Odpovedať
Profilova fotka
Mali sme tieto: Na vedomie všetkým sa dáva, že sa Lenka za Tomáša vydáva dňa 3. mája 2007 o 16. hodine v rím.-kat. kostole v Bratislave. S radosťou Vám prezrádzame tajomstvo, že 8. 10. 2005 o 16.30 hodine na Mestskom úrade vo Zvolene uzavrieme manželstvo Oznamujeme celému svetu jednu krásnu vetu. Budeme sa brať! Dňa 10. decembra 2005 o 16.00 hod. v Turčianskej galérii v Topoľčanoch. Priatel vybral toto: Sobota 3. mája 2007 je len všedný deň, ktorý však splní náš spoločný sen. O 16-tej hodine držte chvíľu paste a prajte nám dvom aspoň kúsok šťastia na spoločnej ceste. Naše “áno” zaznie v Zichyho palace v Bratislave. jemne sme ho obmenili, je aj v albume :-)
Odpovedať
fakt dobrý výber
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, odkazem :-D majka si tu este? pozerala som albumik, mne sa strasne pacia tie vlastnorucne vyrobe pozvanky k svadobnemu stolu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?