Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj erika, no uz tych novych veci az tak nebude ked finisujeme, tiez uz nehrozia novynky, co este nemam uz amm aspon objednane... starosti mi robi len bolerko :-| to mi chyba a neviem kde take zohnat joj ale vyrezavane ovocie bude parada, strasne sa mi to paci :-)
Odpovedať
hm... je mi to ľúto, že sa to končí. ten jeden deň ubehne tak rýchlo. aspoň, že budú fotky a video. :-) som zvedavá ako to mama vymyslí s tým ovocím, ja som videla len fotky, ale je to krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
vyrezavane ovocie je nadhera a ak mate niekoho, kto to urobi, tak to treba vyuzit :-) My sme napr. cez vikend zhodli, ze dame len hrozienko, zelene a ak sa zvysia jahodky, tak aj tie :-) Len tak ich polozime na stol na misu bez nejakeho ukladania a aranzovania. V sobotu sme normalne mali nacvik obradu, len my dvaja, bolo to vzrusujuce a krasne, ale som si 100% ista, ze to aj tak niekde popletieme, ze nepovieme, co mame a tak. Ale mile to bolo. Som zistila, ze si nebudeme menit prstienky vpredu pred vsetkymi pred oltarom, ale vsetkych hosti uadime do lavic a lem my so svedkami budeme vzadu a tam si tie prstienky vymenime, a do kostolika uz vojdeme zasnubeni :-) Pride mi to hrozne romanticke. Akurat ze v obrade nemame prvu manzelsku pusu :-(
Odpovedať
Mirka to by som chcela vidieť ako to bude prebiehať, neviem si to predstaviť, určite budete mať krásny obrad. máme známu čo vyrezáva ovocie, mamke sa to zapáčilo, tak bude vyrezávané ovocie. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
keby som mala niekoho, kto vie vyrezavat ovocie, urcite by som to brala, urcite to hosti potesi no, my mame len obrad bez omse, hned na uvod je ta vymena prstienkov, hovori sa tam nieco o tom, ze sa jeden druhemu zasnubujeme, potom ideme dopredu, uz spolu, su tam take tie povinne otazky, ze ci si sa navzajom berieme dobrovolne a ze sme sa neslubili nikomu ineme, nasleduju nejake pesnicky, par modlidieb, potom manzelske sluby, on mne lasku a uctu a ja jemu lasku a poslusnost :-) :-D , potom zase nejake pesnicky a modlidby a potom krasna vec, take venceky na hlavu a tam sa hovori, ze "korunujem ta napr. Mirka pre Iva" a naopak, symbolika zakladania noveho rodu. Malo by to trvat tak 45 min, ale sme v ten den zatial jedini, tak sa niet kam ponahlat. Pri odchode mi kamarat zahra nejaku nasu pesnicku na gitarke. Uz sa tesim, bude to krasne. Bola som aj na skusku ucesu, tak som spokojnejsia a konecne som si vybrala bizuteriu, tak som skoro na pokraji blaha :-)
Odpovedať
jéééj to bude krásny obrad, taký som ešte nevidela. bratranci a sesternice sa síce brali v kostoloch, ale nitko v grécko-katolíckom ako ty. čo som minule vravela, že švagor mal na sobáši farárku tak oni sú kalvíni (reformovaný).
Odpovedať
Profilova fotka
tak dufam, ze aj tie spevy budu super a cele to dobre dopadne, len ta pusinka ma mrzi, nepodarilo sa mi ukecat kaplana, pri sluboch sa dzrime na ruky, ako ked niekoho zdravis alebo podpisujes zmluvu, ktoru v podstate uzatvarame mas vynoveny album, tesim sa ze sa objavuje aj nieco nove a zname, niekedy mi uz lezie na nervy, ako niektori potrebuju proste byt na prvej strane :-) ;-)
Odpovedať
vynovila som ho, lebo tá fotka našej miestnosti sa skopírovala. tak nech je jasné odkiaľ berú nápady. pridala som aj Viliho oblek ako som sľúbila ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
je krasny, isto je v nom fesak chapem to uplne presne, tiez som to urobila, nech si kopiruju, co chcu, ale nech je vidiet, odkial to je :-) ja som tam zas hodila novy uces a bizu, co som vybrala, dufam, ze to k tym satam pojde :-) Mam este par napadov, co som cez vikend realizovala, ale bojim sa ich dat na web, lebo odkedy som tam dala to pecatidlo, tak mi kazdy pise, ze mam dat kontakt aj vzor a to sa mi zas nechce :-)
Odpovedať
veď si to tam kľude daj, poprípade kontak, síce nie úplný ale tak neako aby to bolo prijateľné. aby si nemusela každému vypisovať, ja som to tak spravila pri šatách san patrick, neboli skúšané v ba a viac krát chceli kontakt, tak som tam dala web a to sa môže. a svadobné šatičky nedáš do albumu?
Odpovedať
Profilova fotka
saticky nedam, lebo sem-tam aj nastavjuci kukne a aj hostia a toto chcem, aby bolo prekvapenie :-), to co nechcem dat momentalne je o napade a nechcem byt "vykradnuta" :-D
Odpovedať
Ahojte, junónky:)..ericca, prosím ťa, odkiaľ máš tú podprsku?...nech nemusím obiehť všetky obchody :-) ..inak sa nám to už veru kráti, dievčatá =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak aspoň povedz ako budú vyzerať, a čo je to za nápad?
Odpovedať
Profilova fotka
saticky su La Sposa Melanie, tak ak chces, tak sa mrkni, take klasicke sa mi zda, ze su, ja som si ich na sebe nenafotila, takze si na ne uz ani velmi nepamatam :-) Napad suvisi s niecim modrym, kedze potrebujem mat nieco modre, dala som si modre kamienky na topanky :-)
Odpovedať
krásne! :-) a budeš mať aj ten závoj čo je na modelke? tie topánky musia byť tiež krásne. ty len tak sršíš nápadmi. mám pocit, že ja som oničom :-D tak ale čo už...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, zavoj budem mat, ale asi nie ten ako ma modelka, budem mat taky so spanielskou krajkou po okraji :-) Myslim, ze mi islo hlavne o zavoj, saty som doladovala :-D No, tie napady, ja som proste taka natura, z toho si nic nerob, vela surfujem po nete a neobsedim na mieste len tak, aj ked pozeram telku, musim nieco robit a niekedy je to onicom, lebo si ani na chvilu neoddychnem, vzdy nad niecim rozmyslam. Dam na chvilu tie topanocky o albumu, aby si sa pozrela a potom ich hned vymazem, uz sa mi tu par krat stalo, ze to bolo pouzite, tak radsej tak. Takze idem to dat do albumu :-)
Odpovedať
ja niekedy rozmýšlam prečo som chcela byť návrhárkou ke´d neviem hľadať inšpirácie.
Odpovedať
už som omrkla, fakt skvelý nápad. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemusis ich hladat cielene, len si treba pamatat myslienky, iste ich kazdy ma, len sa to lisi prikladanim vyznamu uz su tam tie topanky, tak mrkni, nech to hned aj vymazem
Odpovedať
keď si pozriem svoje staré kresby mám pocit, že sa nelíšia od inšpirácie. respektíve, že sú rovnaké ako už existujúce šaty čo som niekde vydela.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ono to asi tak aj je, ved dokedy sa da vymyslat nieco nove, ale ked tam das iny doplnok, pouzijes iny material a pod. tak je to zrazu ine navrhovala si saty? pozrela si album?
Odpovedať
pozrela hej na maturitnú prácu som si navrhovala šaty, vybrala som oničom materiál. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hm, stava sa, ale mozno by si s tym nemala prestavat, ale vyuzit to ako volnocasovu aktivitu a ak tvorivost rozvijas, tak by to malo byt stale lepsie a lepsie ja som clovek, co robi strasne vela veci, a niekedy je to mozno na skodu :-) ale uz som raz taka a k tym topankam, bude to moje male tajomstvo a darcek pre ivka, dufam, ze fotograf urobi pekny detail :-)
Odpovedať
ja z času na čas si kreslím len tak pre seba, ušiť všetko čo vymyslím tak asi skrachujem :-D väčšinou vymýšlam večerné šaty kde by bolo treba metre látok. málokedy kreslím veci na denné nosenie.
Odpovedať
Profilova fotka
mozno sa ti raz podari tie vecerne zrealizovat, ak ta to bavi :-) ja to niekedy prezeniem a potom na mna priatel pozera uz tak divne, ze uz staci, ze tolko veci sa nikde nezmesti :-D
Odpovedať
čomu všetkému sa venuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
idem na obed, potom napisem :-)
Odpovedať
ja som zatiaľ vyvenčila psa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som spat, okolo obeda aj par vybavovaciek, zabehla som na postu poslat par oznamiek a tak ja napr. vysivam, malujem na sklo, robim cokoladove ozdoby, napr. som vo svojom okoli "znama" pre medovnicky, co robim a tak a potom este par hluposti z casu na cas :-D ja nebudem len tak sediet :-) akeho psika to mas?
Odpovedať
svokrovci majú Shih Tzu, čínska rasa. len som ho musela odnaučiť liezť nám do perín a robiť psie oči keď jem. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?