Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
o 40 dni bleeeeeeeeeeeee :-|
Odpovedať
ja to mam o 50 dni no bleee :-|
Odpovedať
myslim 51 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
strašne to letí,že? buhuhuuu
Odpovedať
Profilova fotka
cafte :-) veru to letiiiii :-( ale konecne nam dorazili obrucky, dnes mi volali zo zlatnictva, tak uz teraz sa vytesujem ako mala :-D :-D
Odpovedať
Mirka ja som neaká nechápavá :-N neva to budem riešiť v deň svadby. baby 51dní, ono to fakt letí a blížia sa mi skúšky a to som si myslela,že mám čas. :-S Anička super! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Ja som sa z obrucok vytesovala cely den ako mala. Uz som ich fotila vsade, kde mi len napadlo :-) Ani nespominajte, ako to leti, mam z toho taky traslavy pocit na bruchu, vzrusenie ale aj smutok z toho, ze to tak leti :-) Dnes idem skusat uces, tak dufam, ze sa uz dopracujeme k nejakemu vysledku. Mam dovolenku, tak hura oddychovat :-) Idem mamke poukazovat, ake nove napady som pozbierala :-D to ericca: neboj, nie si nechapava, ale kruhy by mali byt vsite v spodnicke, aspon tie moje boli, takze si ich normalne oblecies cez nohy, ked uz budes namalovana a ucesana. A isto ti pritom pomoze mamina. Ale rozhodne by som sa licila pred obliekanim :-)
Odpovedať
ahojte aj ja mam dovcu od pondelka na tyzden a som v KE tak sa uz tesim pobehame vsetko a stretneme sa s nasimi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uzite si to, ja mam sice volno len jeden den, ale tesim sa ako mala, ze nemusim byt v praci :-)
Odpovedať
aj ja uz som potrebovala vypadnut, neze z prace, ale uplne z Prahy totiz som bola vkuse cca 4 mesiace v Prahe a nikde som sa ani nehla na vikend tak potrebujem odist a zmenit prostredie :-D ja sa poznam, ked budem tyzden na SR tak uz mi bude chybat Praha :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, mi idme cez víkend rozdávať oznámenia kamarátom a asi o 2 týždne pozvánky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte júnovky, tak sa vám to kráti čo. Užívajte si poslené dni príprav, lebo svabu máte čo nevidieť. Strašne rýchlo to všetko ubehne. Držím palce, nech je všetko ok.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mne dnes na odratavani napisalo, ze uz len nejakych 57 dni. Az ma zamrazilo. Iste to strasne rychlo uleti. Uz len rozmyslam, ci amam vsetko. A ci vobec tusim, ako vobec taka svadba preieha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
seagull2404 ja mam 49 dni.brrrr :-D :-N
Odpovedať
aj ja trutka u a prave sme v KE a ide sa od pondelka vybavovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, yvetta, drzim palce nech to zvladnete v pohode. Ja poslednu dobu, ked pridem domov, je to samy stres, ale myslim aj v tom pozitivnom zymsle slova, ze vela podnetov a kratkost casu :-) a asi to uz bude len horsie :-) Dnes som si konecne vybrala aj svadobnu a popolnocnu bizuteriu, este ze mam taku trpezlivu a ochotnu buducu svokru a maminku :-) aj na poslednej nauke sme boli, presli sme si obrad - juuj, take ine to bolo :-)
Odpovedať
ahojte, my sme včera porozdávali väčšinu oznámení, zvyšné treba poslať poštou.
Odpovedať
oznamnia! porozdavane???? a my ich este ani nemame navrhnute..... 8-( ale nejako to snad dame dokopy.... o 50 dni? pane boze to leti....ale tesim sa neuveritelnym sposobom... :-)
Odpovedať
48... leti to, uz len mesiac a mame jun. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte
Odpovedať
ahoj :-) ako sa ti dari?
Odpovedať
Profilova fotka
juj celkom dobre, ale nejak za tebou nestihame ako citam. My este oznamka nemame cele spravene ale teraz riesim stolicky, lebo mam bordovu organizu a neviem ako ju dat na stolicka, teoreticky aj viem, bude len obmotam a spravim maslu, ale neviem ci to bude dobre stat ta masla, alebo to zaviazem nejakou kvetinkou, ale vobec neviem ake kvety sa na to pouzivaju aby to drzalo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme vcera dali par oznameni najblizssej mojej rodine - teta az plakala od dojatia x-) zvysom idem v utorok poslat - len mi este njake chybaju tak pred tym vytlacit, snad to vide a budemmat zas dost obalok tie som uz tiez doobjednavala.. njak zabudam a pribuda lusi komu poslat oznamko
Odpovedať
:-D neboj maji ja som len taka hyperaktivna neako, este je cas. droby, ja som objednala o 5viac dotlacat uz nedam.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.my ideme buduci vikend rozdavat oznamka mojej rodine a ten dalsi jeho.vcera som akurat balila oznamenia ale poslem ich az ked bude mat rodina,ti su pre mna prednejsi.ja este stale tozmyslam nad par ludmi ci poslat alebo neposlat..
Odpovedať
no ja rozdavam podla toho kto je najblzsie a kedze na moju rodinu treba komplet vikend tak som rozdala najprv kamaratom.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez dala tlacit viac, ale sa to nazbieralo a uz som bola par dotlacit pre mamine kamosky - moje exkolegine ale zas sa nazbierali dalsi ludia ktorym posleme, najprv som to zle rozvrhla ale nerobi to problem. nasej sme dali, zbytku poslem a draheho rodicom aj mojim sme dali vcera boli sme spolu na obede v nasej restike lebo svokra ju chcela vidiet, tak vsetko dobre dopadlo-aj slimaky sme ochutnali :-p
Odpovedať
tak u nas sa tiez rozdavaju oznamka momentalne este toho mame vela co vybavit mame kazdy den plno programu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, trosku som si oddychla aj od netu, ale uz som zas v praci a nonstop na nete :-D ale vikend bol uplne brutalny, cim dalej, tym na viac otazok musim odpovedat, napr. mi napadlo, ci maju v restike misky na ovocie :-) Oznamka su u nas tiez v procese rozdavania, nastastie nam ich natlacili ovela viac, nez sme pocitali :-N
Odpovedať
Ahojte, ja teraz už asi nebudem mať nič nového ohľadom svadby. :-( ale mamina vymyslela, že nech máme vyrezávané ovocie ako dekoráciu takže toľko nového.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?