Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, a to pojdete pozyvat vsetkych, ci len niektorych, ci koho vlastne?
Odpovedať
ja pozývam osobne len rodinu a jedných známich lebo bývajú v ba. potom kamarátom rozdávam osobne oznámenia, lebo s tými sa tak či tak stretneme.
Odpovedať
ja si myslim ak nas niekto ma skutocne rad a chape, ze sme v Prahe tak pochopi, ze ho nebudeme pozyvat osobne, lebo nato nemame cas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta aj ja dufam, my sice nie sme az tak daleko, ale ani tak nestihame
Odpovedať
u nás je málo pravdepodobné, že budú mať pochopenie ako poznám moje príbuzenstvo. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sa obavam, ze to nepochopia, ale s tym nic neurobim, proste to nestihame (a ja mam rodinu, ktora sa casto stretava, takze by sme museli obehat vela ludi, aby sa nikto neurazil). Myslim ze to u nas svadbou zije uz dost dlho a teda mi to pride normalne, len im to proste povedat a pozvat ich tak slovne bud cez telefon, alebo ked sa uvidime. Viem ale, ze nikdy nevyhoviem vsetkym :-)
Odpovedať
no to je jasne, ze nikdy sa vsetkym nevyhovie u nas dokonca rodina co ju pozveme byva po celom vychode a to by sme nestihali ist na kazde miesto.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave to :-) uvidim, mozno predsa budeme chodit po navstevach, ale potom neviem ako budem na tom s dovolenkou :-D uz mame obrucky na ceste, tak sa tesim, dufam, ze skoro dorazia :-)
Odpovedať
tak my budeme mat obrucky na poslednu chvilu, lebo mame nieco vybrane v Prahe, ale chceme este pozriet aj v Kosiciach a potom sa rozhodneme ja uz mam pocit, ze chcem mat po svadbe- nemam totiz rada take dlhe pripravy :-x 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, to ja zas este nechcem, aby bolo po, mna chytila az teraz taka ta svadobna nalada, mozno preto, ze uz ma nikto nezlosti prilisnou iniciativou, zakladne veci mame a tak si tie detailiky uz riesim podla svojho, akurat mam problem s niektorymi veci, ale to prejde
Odpovedať
no aj ja chcem mat akurat tak uz svadbe tiez nechcem mat po ale ani pred :-D
Odpovedať
Profilova fotka
poznam ten pocit, tiez som si nim presla, teraz si priatel mysli, ze mi trosku presibava, lebo mam take "tvorive" obdobie, vymyslam rozne darceky pre hosti a prkotinky na dekoraciu
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj..ja sa vydavam 28.juna ..uz o dva mesiace a neviem sa dockat. uz aby to bolo. vsetko uz mame davno vybavene a ten cas tak pomaly letiiiii.
Odpovedať
ahojte :-) baaabika vitaj, ako si na tom s prípravami? ja mám taký pocit, že mám všetko hotové. rozmýšľam či som niečo nevynechala. ešte by sme mali dať skrátiť Vilimu nohavice, dať vyčistiť obrúčky takže musím nájsť pokladničný blok. hm... v stredu si idem vyskúšať popolnočné. tak sa pofotím. :-p :-D a tuším, že nemám čo ďalej vybaviť. ja nechcem mať po svadbe, nebudem mať čo zariaďovať. :-| nerada sa zavaľujem robotou, ale som rada ak mám čo robiť. postupne pomalčky v pokoji... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano babenky :-) my uz cakame na obrucky, su niekde na ceste, v stredu pridu pohare a to su asi posledne take original veci na pripravy, potom sa uz bude riesit len dekoracia aut hosti a kostola, ale to az priamo pred svadbou, idem dnes este dokupit nejake sviecky a drobnosti na dekoraciu, treba mi este vybrat uces, idem v piatok na dalsiu skusku a nemam este bizuteriu a ani sa neviem rozhodnut, aky typ by som chcela, ja si totiz nepamatam presne, ako vyzeraju tie moje saty, teda, aky detail je na korzete a tak, takze ani neviem, aka bizu by sa hodila, snad nieco teraz cez vikend vybavim, ideme domov, tak si od toho vela slubujem :-) to ericca: si tu vcera cely den nebola. Skola?
Odpovedať
ahoj, aj škola a som v ba tak teraz nie som moc na nete. strážim malého a behám po lekároch.
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to ti nezavidim :-( ja mam momentalne take volnejsie obdobie v praci, takze mam cas surfovat a niekedy je mi aj luto, ze tu nikto nie je :-) ale robim si aj ine veci, postupne uz aj tu pracu a tak
Odpovedať
ahoj ericca ..no, mi uz mame vsetko vybavene ..teda, kyticu nam kazali rezervovat az 3tyzdne pred svadbou.. takze uz len to. Zenich ma uz taktiez vsetko, ale on sa aj tak vyhol pripravam :-) ..chlapi ved vies. Talze zariadovali sme to len zeny ..ja , moja mama a jeho mama.. Sem tam ma aj cosi obislo... napr. svokra mi oznamila, ze uz mame rezervovanu salu a ja som ju ani nevidela.. skoro ma porazilo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) uz som sem davno nezavitala... zase ste tu tolko popisali, ze nestiham citat :-D u nas zatial nic nove, vsetko po starom :-D bolo by nacase si zhanat topanky, popolnocne saty, drahemu oblek a tak vselico ... len dako nieto casu :-( ale snad mi to v piatok vyjde, sa chystam po obchodoch :-)
Odpovedať
ahojky rybiicka. vsimla som si v tvojom albume tych krasnych mackov.. kde si ich zohnala?
Odpovedať
Profilova fotka
to baaabika: fiha, mas dobru svokru ;-) to rybiicka: ja sa v piatok tiez chystam po nahanani nejakych drobnosti, snad nam to vyjde :-)
Odpovedať
tak ja toho este nemam dost, ale dufam, ze to buduci tyzden vsetko obehame :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a co ti este chyba, yvettka?
Odpovedať
Profilova fotka
baaabika: ak myslis mackov na tortu, tych mi kupila kamoska v Londyne :-) a tych plysovych na auto som si kupila tu na slovensku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, a chystate aj nejake prekvapenie pre milacika na svadbu? resp. nejaky svad.dar pre buduceho manzela? som si vsimla, ze niekde to robia
Odpovedať
este je toho dost asi by bolo lepsie napisat co uz mam :-D :-D :-D tak chyba mi: ziadost o manzel. na urade, zapisnica v kostole, spisat objednavku v restike a objednat menu, nemam vobec upresneneho fotografa, vyzdobu, priatel nema koselu, kravatu a oblek mu uz asi bude velky cize vsetko treba znova asi kupit, povolat rodinu, vobec este nemame prstene a este plno inych veci uz nepamatam aha este zbor ziadny :-| , ale verim, ze to nejako zvladneme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, tak tu ziadost chod vybavit co najskor, nech si to nerozmyslite a mate uradne veci vybavene, to ostatne sa da vybavit relativne rychlo, aspon to budes mat cerstve a aktualne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes nikto nikde? :-(
Odpovedať
ja sa snazim pracovat :-D
Odpovedať
Ahojte. Mam otazocku. kolko platite za malovanie a nechty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?