Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
peknú fotku si si dala. a páči sa mi aj tá anglická stránka. skoro som sa nad ním rozplakala od odjatia ;-( :-)
Odpovedať
tak ja som myslela, ze nechceme napr. ako mala kamoska 2000 fotiek je to zbytocne ooo nam staci par, ale kvalitnych - tiez mam rada stare fotky, ale rodina radsej pozrie video ;-) errica este pamatam aj ja som mala taku skusku na skolu no fuj nemala som to moc rada :-| ten predmet :-S co sa tyka poriadku asi to nebudeme robit verejne ved hostia budu mat menovky aspon dufam :-N
Odpovedať
ja som dala spraviť menovky, každý si nájde svoje miesto. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) vyzera to tak, ze budeme musiet urobit ten zasadaci poriadok, aby sme predisli nedorozumeniam ;-) ale na stole bude mat este kazdy svoju menovku, no uz len s krstnym menom :-) akurat som si vcera zacala robit menovky, tak uz coskoro budu hotove :-D
Odpovedať
tak ja nemam az tak vela ludi bude ich len do 50 tak to sa povie nejakej osobe, aby ich nasmerovala a myslim, ze by to malo byt OK a este k tomu tam budu mat aj menovky :-)
Odpovedať
mi to budeme mať ako ty yvettka :-)
Odpovedať
my tu tabulu budeme mat. urobi mi to kamoska v rovnakom dizajne ako cedulky na stole ;-) a vraj to bude zasuvacie, aby ked sa na poslednu chvilu nieco zmeni sa to mohlo pomenit ;-) ma napada ze to ma tu vyhodu, ze ked sa ludia nepoznaju, tak sa tam mozu pozriet, ze kto je napr ten a ten.
Odpovedať
tak u nas sa skoro vsetci poznaju a tak ostatni sa predstavia - mne sa totiz nece robit este tabulu som leniva pripada mi to strasne komplikovane... :-) a nechcem to dat robit agenture co nam robi vyzdobu, lebo to budu dalsie peniaze naviac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak som to myslela ako barbike, ze aby sa navzajom aj spoznali, lebo nase rodiny sa nepoznaju, myslim tu vzdialenejsiu, vacsina priatelov rodiny zije v Ziline alebo v CR, moja zas cela na vychode, tak preto :-) to ericca: dakujem. nad cim si sa skoro rozplakala?
Odpovedať
Mirka velmi pekna webka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) snazime sa :-) nasi hostia maju vsetko pokope :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mate nejaky harmonogram dna?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie ale nad tym tiez uvazujem a uz ma z toho boli hlavka :-| neviem ako to vsetko stihneme 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
juj lebo tiez vobec neviem aky ma vlastne taka svadba mat harmonogram
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to ja mam tiez taky problem, musim sa o tom s niekym poradit, ale u nas uz dlho svadba nebola, tak sa musim popytat, lebo mam z toho take v bruchu ako pred pisomkou ako stravite vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
seagull ja zas az tak v bruchu nemam taky misung, lebo neboj mame este na to cas, si to zistit. Vikend budeme travit asi doma, lebo je zamracene, ale pojdeme sa asi na chvilku prejst ak nebude prsat a ty?
Odpovedať
tak aj ja mam to iste v bruchu ako seagull :-) vikend prave idem pozriet obrucky a potom na nakup a upratovanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, dlho som vas secky "nevidela" a "nepocula" ale obcas sem nakuknem, to je pravda. To je ale hnusne pocko, nee? Ja idem dnes gratulovat na dve svadby, tak nieco obkukam (comu sa vyhnut :-D ) a potom asi len robit veci do roboty, zehlit, zajtra o jednej ideme tancovat, plan je dovtedy upratat :-N to uz vidim jak nestihnem, xixi Ja mam inak take vselijake pocity pred svadbou, ani ne ze misung v bruchu, skor nieco take ze sa moc netesim, nechapem preco, depky mam uz 3 tyzdne, no neviem asi jarne alebo co ]-( tak vam vsetkym zelam pekny vikend a yvetka tebe uspesne nakupy, xixi
Odpovedať
Mirka je to taký dojímavý príbeh ako ste sa spoznali. ja mám harmonogram, ale je to skôr pre mňa aby som vedela na čo koľko času treba. my sme sa boli prejsť pred chvíľkou aj sme psa vyvenčili, skočila som do obchodu. teraz oddychujem, mám v pláne písať adresy na obálky a učiť sa nemčinu. uvidím ako sa mi bude chcieť :-D . u nás sa ráno vypršalo, teraz je celkom teplo, sem tam vykukne slniečko, pofukuje vetrík, ale faj počasie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme nakupili a idem piect lokse, budeme mat kacku s kapustou a loksami, mnam a potom by som mala pisat tu pracu, lebo uz dlho stojim, ale nechce sa mi. Pocasie je u nas take na spanie, ja by som radsej nieco okolo svadby. Treba upratat, ale Ivko pomoze, vyvesila som pradlo, tak budem zajtra asi zehlit A ja neznasam zehlenie. Tiez som mala take depky zo svadby, ale uz to preslo. Myslim, ze to bolo tym, ze som chvilami mala pocit, ze sa strasne ponahlame s pripravami a potom sa zas nic nedialo. teraz sa na nu uu starsne tesim, Ono je to asi normalne, a urcite to t´prejde, netreba sa bat. Ked som licila nevesty, vzdy mi hovorili, ze pred svadbou sa mali vselijako,ale v den svadby boli uvolnene a pokojne. Neviem, ci som aj ja taka povaha, ale budem tomu verit. Vsimala som si vtedy u tych neviest, ze najnervoznejsi byval vzdy tatino a prejavovala sa to rozne.
Odpovedať
Mirka ale by som si dala! zbožňujem lokše. :-) mňa to neako prešlo, teraz sa zo svadby len a len teším. tež ma obchádzala depka, vtedy keď som nemala čo zariaďovať. ja teraz rozmýšlam, či už je všeko vybavené.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre boli, dnes sa vsetko tak akurat vydarilo :-) a ja zas riesim uz len krasne dataily :-)
Odpovedať
ja píšem a píšem pomaly ma začína bolieť ruka. mne zostal na večeru perkelt. pošli z tých lokší. :-p :-D tie mám radšej.
Odpovedať
Profilova fotka
poslala by som, zvysili a Ivko ich asi nedoje, lebo ho rozbolel zub :-( ale perkelt je ties dobry,ak nie je velmi pikantny, ja budem pisat az zajtra, cely den je rozbabrany, tak to uz nema vyznam 8-) normalne mi teraz napaslo,ze ja vobec neviem, ako bude ta svadba prebiehat a uz vobec si neviem predstavit, ze to proste pojde samo, asi to cele prejdem s mamkou, mam v plane dat si zahrat v kostole nekostolnu pesnicku, nejaky znamy to urobi, ale nejak sa ku mne dostalo, ze tetuska vybavuje niekoho na Ave Mariu, ja ani neviem, ako zneje Ave Maria a ani ci ju chcem, niekedy je hrozne, ak sa spolahnem na rodinu, vymyslia nieco, o com nie som presvedcena, hoci niekedy si hoorim, ze by som sa mala spoliehat viac. tak sa citim tak schizofrenicky :-)
Odpovedať
neviem ave mariu som síce počula, ale či sa to hodí aj na svadbu? netuším. ja som si skúšala napísať ten zasadací poriadok, je v tom bordel. :-S nepárny počet ľudí a tak. najbližšie keď príde k nám suseda tak sa jej spýtam čo a ako. obálky sú skoro všetky označené, chýba mi už len jedna adresa. v pondelok zoberiem pár oznámení do školy, idem aj do ba tak aj tam porozdávam neaké. potom si musíme vyhradiť jeden víkend na osobné pozvanie na hostinu. som zvedavá ako stihneme obehať rodinu od ba až po kn za víkend. :-| x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja radsej zasadaci poriadok este neriesim, poznavky uz mame nachystane z casi, musime to dnes dokoncit, len my asi osobne pozvania nesihnene, neviem, ci sa niekto neurazi,ale co uz :-)
Odpovedať
ja budem musieť stihnúť,aj sestra pozývala osobne tak mňa to neobíde. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme pozyvat osobne,vsetkych mame len tu v okoli.keby sme poslali postou tak by sa asi urazili.my sme si na to urcili 2 vikendy.jeden moji,druhy vikend jeho strana.
Odpovedať
tak u nas sa tiez nebude pozyvat osobne totiz vobec to nestihame sme v KE akurat tak tyzden a za ten musime vsetko este stihnut vybavit a rodina nebyva v KE, ale este inde po dedinach a to nemozeme stihnut... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja sa tiez bojim, ze sa urazia, ale neviem, ako to mam urobit, my sme v ziline a cela moja rodina je na vychode, a na vikend pridem uz len dvakrat, raz kvoli nauke a mojim narodkam a potom este jeden vikend a ten neviem, ci sa stiha a tu v ziline ani neviem, ci je taky zvyk, neviem, co s tym
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?