Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trutka: to iste mozem povedat aj o tebe ;-) a dufam,ze stihnete vybavit gratulacie,kym ja skoncim v kostole:-) aj ja chcem byt hviezda :-D seagull: my budeme mat tanec az po hlavnom jedle, lebo iste kazdy uz bude netrpezlivy, kedy dostane jest :-) poznam to z mojich skusenosti - minuly rok sme si vyskusali styri svadby a tento rok zatial dve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa zda ze budeme papat hned a potom tancovat. tak sa potom posnazim gratulacie odbavit do pol hodky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trutka: :-D :-D baby a kde sa budete fotit? vonku alebo aj v atelieri? u nas to vyzera, ze len vonku a chceli by sme to stihnut pred obradom, tak snad nebude prsat, lebo sme v kybli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme v atelieri,ona tam potom doklada vselijake pozadia.no vecer okolo 7 myslim by sa ani vonku toho vela nedalo.doobeda uz bola obsadena.a akeho fotografa ste si vybrali?tu z NZ?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, bude nas fotit svagrov kamarat z BA - fotil aj ich svadbu a mne sa velmi pacili jeho fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate fajn.a ta moja zase doobeda ide fotit svadbu do BA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty mas z nz foto? :-) a budete mat aj kameramana? my sme s tymto dako zaspali, musime rychlo dakeho oslovit, aby si nas zarezervoval :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej fotoatelier co je na bitunkovej.tie fotky sa nam najviac pacili.preto ideme az vecer sa fotit lebo sme ineho nechceli.mne sa pacia aj atelierovky a tie by sme nemohli mat keby sme si niekoho zavolali z ineho mesta.no my sme nasho kameramana zarezervovali este v novembri,uz vtedy tam mal terminy na maj.mame Molnara
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, asi to predsa len dame po jedle my sa budeme po obrade, aby sme boli uvolneni :-D a budeme sa fotit vonku, najprv pri kastieli a potom pri vodicke, fotograf hovoril, ze aj okolo 20:00 budu pekne fotky, ked je to uz najdlhsi den v roku :-D ale ked bude prsat, tak bude problem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak nam ostava len dufat ze nam bude svietit slniecko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, pocasie je vec, ktoru nijakym sposobom neovplyvnim, a tak sa nad nou nebudem rozculovat, vybrali sme si dobreho fotografa a aj mu dost zaplatime, tak predpokladam, ze nieco vymysli :-) a mam v plane kupit si nejaky velky vesely dazdnik, nie taky svadobny, ale nejaky vesely :-)
Odpovedať
Profilova fotka
keby nahodou prsalo,alebo sa s nim fotit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
len keby nahodou prsalo, mam jeden taky, ale uz sa kazi, tak si kupim taky, co mozem pouzit aj na svadbu, uz som videla par zaberov s klasickym ale farebnym dazdnikom a celkom sa mi to pacilo :-) a potom ho budem normalne pouzivat
Odpovedať
Profilova fotka
dobry napad.na fotenie by som chcela aj ja daznik ale zo salonu ak mi pozicaju.s takymi farebnymi som este nevidela fotky.ale moze to celkom dobre ukazat
Odpovedať
Profilova fotka
mne v mojom salone take nepozicaju, lebo ho nemaju :-) a kupit si taky je drahe, teda, keby som si kupovala, tak si kupim taky so spanielskou cipkou a ten je drahy, tak to poriesime takto, nejaky svetly jarny zeleny, alebo zltucky, alebo jemny fialkovy ako bude kyticka, uvidime, ci taky najdem, vacsinou maju dazdniky len take tmave
Odpovedať
Profilova fotka
vidis to ma ani nenapadlo.mozno ho v salone ani nebudu mat...nevadi prezijem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa strasne pacil, ale ked som videla, kolko taky, aky by som chcela stoji, preslo ma to. Kvoli 2 fotkam sa to neoplati, budu ine a krajsie a ak by prsalo, velmi by mi nepomohol :-D Mozno ho dovtedy do salonu dostanu a pozicaju mi ho, ale pochybujem a nebudem to silit. Uz som si zvykla, ze vela mojich predstav je bud nezrealizovatelnych v podmienkach slovenska, alebo by to bolo take drahe, ze by sme skrachovali, takze sa zaobidem
Odpovedať
ahojte, vy ste toho popísali, zhruba som to prebehla očami. my sa ideme fotiť už o 11doobeda kým sme čerstvý :-D . na jednu pol druhú prídu hostia, sa najedia, pred treťou musíme byť na mestkom úrade, cca o štvrtej pol piatej budeme naspäť v hotely. a s tým tancom neviem ako to bude. to zariadi starejší. ;-) ok idem sa ďalej učiť, zajtra mám zápočet z finančnej matiky.
Odpovedať
Profilova fotka
caute my sa ideme fotit s nasim profi kamaratom fotografom doobedy, resp. poobede sobas je o pol piatej v kostole takze mame casu a casu urcite sa nechceme fotit pocas svadby je to totalna blbost odist z hostiny chceme sa bavit a podelit sa s radostou s nasim pozvanymi uz sa tesime
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) konecne piatok :-) to ericca: dufam, ze ti zapocet vyjde nemyslim si, ze je blbost odist so svadby na pol hodinku a pofotit sa v inom prostredi, my totiz ani nemame inu moznost ;-)
Odpovedať
ahojte, my s fotografovanim trosku "spekulujeme". Fotograf nam totiz hovoril ze by sme si mali vybrat miesto, ktore je nam blizke a ku ktoremu aj nieco citime, no a take miesto je na zahori, tam kde byvaju rodicia mojho priatela. je tam zrucanina hradu, byvaju na gazdovstve, kde je nadherny stary ceresnovy sad, kravky, polia, jazera...tak premyslame nad tym ze v den svadby by nam fotky urobil brat len take narychlo v okoli domu, v poliach a lukach a potom by sme sa v nedelu fotili s fotografom. saty a vsetko budeme mat vlastne, len nejaku tu vizazistku si budem musiet este raz zaplatit...ale ked tak nad tym premyslam - stoji mi to za to, lebo aj po rokoch budeme v tych fotkach vidiet to co mame radi a k comu mame uz teraz vztah. Z hostiny by som asi ani ja neutekala...tiez by som chcela prezivat kazdy moment tej zabavy :)
Odpovedať
tak my este nemame doriesene fotenie je to dost blbe, ale suhlasim s mojim priatelom ze nejakych xxx fotiek prehnane nam netreba ludia si v dnesnej dobe pozru radsej video - aspon nase rodiny - fotky len sem tam tak sa nad tym nevzrusujem, ale tiez mi nesedi napad odist z hostiny to by som nechcela 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja budem musiet z oslavy odbehnut na chvilu, inak to neporiesim, kedze obrad a hostina nie su v tom istom meste :-( ale som jednoznacne za fotky, lebo po rokoch je to vzacnejsie ako video, aspon pre mna osobne, ja mam rada stare fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja na tom nevidem nic zle,odist z hostiny.aspon bude uvonenejsia atmosfera a nebude nam take strasne teplo
Odpovedať
Profilova fotka
jeej trutka, som rada, ze aspon niekto ma podporil, ved odideme len na chvilu a mozno nam to aj dobre padne, trosku byt len sami :-D
Odpovedať
ja si tiez myslim ze kvalitne fotky treba mat, uz len pre rodicov aby sa nimi pysili ;-) a XXX fotiek je zbytocnych, my budeme mat napr max 70-80, podla toho ako to pojde. fotograf nam vyberie len tie najlepsie. a video je tiez super. da sa na nom smiat este roky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam rada momentky, takze dufam, ze sa poradia a nebudem sa vsade tvarit zamracene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam taku otazku. budete chystat zasadaci poriadok? myslim tak, ze bude niekde nejaky papier alego plagat s tym, kto, kde sedi aj tak verejne, nie len same pre seba
Odpovedať
ahojte, tak výsledky so zápočtu budem vedieť najneskôr v utorok. nemám z neho dobrý pocit, ale uvidím. ináč my sa budeme fotiť len vonku. a ako ste sa dnes mali? ja som si rezervovala už aj vizážistku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, urcite to vyjde ja akurat idem z prace do mesta popozerat nejake drobnosti a tesim sa na vikend
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?