Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
a ja mam este stale opravak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja o stale odkladam na vikend a potom treba upratat,navarit a tak :-)
Odpovedať
ahojte, majte sa tu dnes pekne, ja sa dnes tak skoro zo skoly nevratim, idem na zapocet a potom mam este prednasku z psychologie. mimochodom buduci tyzden ideme vyberat oblek pre draheho, museli sme to presunut. svokra sa velmi angazuje, ze pojde s nami. velmi ma to netesi, mam pocit, ze chce vybavit veci namiesto nas co ma trocha stve. nevravim aby mi nepomahala, ale s tym cim som potrebovala pomoct mi uz pomohla. tak isto vcera vyhlasila, ze bude dobre to iste!!! menu ako mal draheho brat pred 4rokmi!!! ja nechcem mat vsetko rovnake so vsetkymi. neako to musime zariadit s drahym sami.
Odpovedať
Profilova fotka
drzim ti palce :-) snad to vyriesite k spokojnosti vsetkych :-D
Odpovedať
cafte tak ericca nasa svokra sa stara nastastie len do kolacikov - nam pomohla ich objednat a ostatne nechava na nas je to super ;-) my sa chystame tento vikend asi pozriet nejake obrucky ;-)
Odpovedať
u nas je to rovnako ako u yvetty....mamy sa staruju len o kolaciky...ostatne je na nas...ale mozno je to aj tym ze uz sme starsi (28 a 33), mame uz niekolko rokov svoj zivot a tka nejake staranie sa by nebolo na mieste. Ty ak som dobre pochopila chodis este na skolu, tak to u niektorych rodicov sa nepovazuje za "regulernu dospelost" :-p
Odpovedať
no mozno je to pravda aj u nas odkedy byvame spolu a som prec zo skoly nikto sa tak moc neestara :-N
Odpovedať
ahojte, asi to bude fakt, ze ma maju skor za decko lebo nasi mi absolutne do nicoho nekecaju. svokra si asi kompenzuje, ze ma dvoch synov na mne, ale ja o jej pomoc nestojim, ked bolo treba poprosila som ju. pomohla so zakuskami za co som jej vdacna. zobrala som ju na skusku siat. bolo vidno na nej ze ju to potesilo. ale menu a oblek pre draheho chceme vybavit mi dvaja. asi to bude tak, ze s drahym sa dohodneme kedy pojdeme nakupovat, vybavovat a jej to neoznamime. som svina, co uz so mnou. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.tak...ja mam uz konecne kadernika x-)
Odpovedať
ahoj Marcelka, ty si tu uz davno nebola. :-) tak si konecne nasla kadernika? ja zhanam este kozmeticku a vizazistku. tie uz mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.mna pride namalovat kamaratka.sa tesim lebo maluje velmi pekne,skusala som uz aj inu,ale nebolo to ono.a potom co som sa bola dnes objednat u kadernika som si ista ze budem čača. :-N hm este tak schudnut...krasny sen co? :-S
Odpovedať
mne vsetci tvrdia ze som schudla ale neviem ako na to prisli :-N som zvedava ako budes vyzerat, aj by som sa isla pozriet keby sme to nemali v ten isty den. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, kolko date do kostola peniazkov za sobas, lebo ja vobec neviem kolko sa dava?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ani ja netusim,dava?
Odpovedať
Profilova fotka
ericca :-D aspon ze budu fotecky :-D ja sa velmi bojim ze mi v tom teple zide make-up,mi sa ideme fotit az vecer okolo 6-7.sa mi to snad podari nejako opravit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ano dava sa urcite, ale vobec neviem kolko, vies to je len ako dar.
Odpovedať
s kostolom vam ja nepomozem :-N Mirka asi bude vediet. Marcelka ked ta maluje kamoska urcite ti ten maku-up upravi, neboj ;-) my sa ideme fotit pred svadbou, cize cca o 12tej do tej 13tej sa budeme fotit, od 14tej budu prichadzat hostia a o 15tej je sobas. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, u nas sa dava na kostol 500 a fararovi cca 500
Odpovedať
treba ta len spomenut a si tu. :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D chi - chi trosku som varila, tak som to tu chvilu nemonitorovala a pozrime sa ako sa to tu rozbehlo, cely den nic a ked tu chvilu nie som, tak sa rozkecate mimochodom, ja tiez potrebujem trosku schudnut, ale nejak sa mi nedari
Odpovedať
Profilova fotka
hm len ona neide sa svadbicku,a nie je z NZ :-| ale nevadi,nejako bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a baby, kvalitny make-up musi vydrzat aspon 10 hodin, treba si to vyskusat, nechat sa nalicit a potom stravit bezny den a pozorovat to, a nezabudnite si zobrat puder, licenku, ruz niekde do kabelky, lebo to najhorsie vyzera, ked sa zapne kamera alebo sa foti aj neoficialne :-)
Odpovedať
ja na take veci radsej nemyslim, nemozem povedat, ze by som to potrebovala ale skor sa dostat do formy. mam 20 a neviem sa poriadne zohnut aby som sa dotkla zeme aspon spickami prstov. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dik za radu ;-) ericca dnes som v meste videla podobne topanocky ake mas ty,ak to neboli tie iste.nadherne,keby som nechcela sandalky,tak hned kupim ;-)
Odpovedať
ja som sirko daleko nasla len tieto co sa mi fakt pacili. ty si este nenasla take ake by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
sandalky este nikde nemaju.a ked uz tak nic co by mi buchlo do oci.ked pojdeme kupovat oblek do Madarska,tak by som sa chcela kuknut v KN.ked nic nenajdem tak sandalky nebudu a hotovo :-o
Odpovedať
ja myslim, ze neake pekne urcite najdes este. teraz este nemaju velmi dobry vyber v obchodoch.
Odpovedať
Profilova fotka
boli sme v Budapesti na velkonocnu nedelu a mali tam nadherne sandalky a nemali ani vysoky opatok a ako na potvoru v Madarsku su cez sviatky zavrete obchody ;-(
Odpovedať
tak to je fakt smola :-| a nepojdes tam pre ne, ked uz raz budete v Madarsku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uz asi nie.dostala som slub ze tam este pojdeme ale,az v lete.nevadi nieco najdem.ale tie dnes sa mi fakt pacili. akurat ma napadlo,ze ked uz mam toho kadernika,tak sa mi uz dufam nebudu snivat take hrozne sny.uz som tu spominala ze v poslednej dobe mavam stale castejsie sny o svadbe a bolo ich par spojenych aj s vlasmi.len teraz som zvedava o com novom sa mi bude snivat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?