Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
cca 75sk/ks ale jasne, ze su aj drahsie. podla toho ake su hrube, vysoke a kde ich kupujes. napr. v tescu som videla celkom pekne za 75sk/ks, v darcekovom za 120sk/ks
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, v akom darcekovom baleni?
Odpovedať
hups :-N blbo som to napísala v darčekovom obchode stojí 120sk jedna sviečka.
Odpovedať
Profilova fotka
uz chapem, pochopitelne, skusim este pozriet v tom velkoobchode, kam chodievame, tam by to mohlo byt este lacnejsie, stale sa mi zda, ze je to dost, ak ti ich treba napr. 10 ks, tak sa ta cena uz aj ukaze :-)
Odpovedať
ja ich potrebujem len 5ks našťastie.
Odpovedať
Profilova fotka
bo, ja este neviem kolko, kupim viac a ked tak, necham nejake doma :-)
Odpovedať
ahojte holky tak po dlhom case nic nestiham a zacinam mat uz stres z toho, ze nic nemam na svadbu plno veci, ked Vas tu tak citam este nemam oooo :-( a naco mate tie sviecky hmmm aj to treba ???? Ja este nic nemam a naco to treba :-.
Odpovedať
ahoj, yvetta sviecky su na ozdobu stola. neboj sa to v pohode stihas, ja som popredu preto lebo mam prilis vela casu volneho. ;-)
Odpovedať
Ahojte. Je tu niekto? yvetta: z toho si nic nerob, ja tiez zatial nemam sviecky:-)
Odpovedať
aha tak na stol ja neviem nejake sviecky nemusia byt este uvidim ako sa dohodneme s agenturou, ktora nam robi vyzdobu :-)
Odpovedať
yvetta - s tymi svieckami si nerob starosti - ja som nevesta co sa asi najmenej zaujima o vyzdobu, takze urcite nie si jedina, ktora nema sviecky :) ja som toho nazoru, ze sala/restauracia je pekna len pri vstupe do nej a potom ked sa tam navalia hostia, tak sa stoly zmenia na jeden mis-mas, plny kvetov, poharov, napojov, a dekoraterskych veci co sa tam nanosia. a tak som si povedala, ze mi netreba sviecky, kamienky, flitre a ine. som v tychto veciach minimalista a ked mam pravdu povedat, zdaju sa mi to vyhodene peniaze. na druhej strane zase chcem nadherne a drahe topanky, takze tam mam limit posadeny velmi vysoko (povedzme ze keby som videla krasne Manolo Blahnik/Jimmy Choo/Vera Wang/Louboutin tak nevaham (aj keby tie topanky stali viac ako vyzdoba celej saly) jednoducho sme kazda ina, ten den si predstavujeme inak, mame ine priority a pohlady na to ako by ten den mal vyzerat a tu je prave priestor na to aby sme si ich povymienali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) uz som sem davno nezavitala :-| suhlasim s barbike - kazda ma ine priority ... :-) ja tiez nebudem mat nejaku extra super velku vyzdobu - len tak v norme, aby to zas aj dako vyzeralo :-) ale kedze mi to robi kamaratka, tak ja s tym nemam ziadne starosti, len jej hovorim, co tam chcem a co nie :-D inac, konecne sme si s drahym boli objednat obrucky :-) si myslim, ze bolo nacase, lebo pridu az o mesiac :-D takze to bude ltt :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, Anička super, aké budú? ostatné ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som uz zas v posteli, vcera som sla do prace a vecer som mala teplotu :-( ale aspon si dnes oddychnem
Odpovedať
ahojky, junónky, my už obrúčky máme, ale tá moja je mi nejaká tesná :-( ..a to som si prsty merala asi hodinu, kým som objednala veľkosť, tak neviem.....je fakt, že som dve kilá pribrala..nemáte skúsenosti so zväčšovaním obrúčok? :-D ..inak idem teraz riešiť svadobnú tortu - marcipánovú, poschodovú...
Odpovedať
Profilova fotka
no, myslim,ze by nemal byt problem ju zvacsit, ak je zo zlata alebo striebra
Odpovedať
no skúsim najprv podiétovať a potom sa uvidí :-) ...aj u nás bolo také chrípkové obdobie, mňa to síce do postele nedostalo, ale tiež som si svoje odkýchala, len dúfam, že ma nelopne niečo pred svadbou :-| ..tak sa pekne kurýruj, nech más sily do ďalších svadobných príprav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem krasne, mam teraz cas trosku uvazovat nad svadbou, tak vymyslam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ericca: budu take jednoduche hladke z bieleho zlata a na jednom kraji bude taky vyryty pasik - ziadne kamienky ani nic vycackane :-D chcela som uplne jednoduche, tieto sa mi najviac pozdavali :-) lebo aj Maja mi vravela, ze keby som si casom chcela dat zmensit alebo zvacsit prsten s kamienkami, mohli by odtial vypadnut :-|
Odpovedať
no my sme s obruckami tiez stale na bode mrazu...zajtra nam ma dalsi zlatnik sa vyjadrit ci sa daju vyrobit, alebo nie...ak nie... tak budeme uz musiet zacat rozmyslat nad alternativou...
Odpovedať
Anička to budú fakt pekné :-) Mirka vylieč sa ;-) ja tiež ešte nie som v poriadku, mala by som to vyležať, ale do júna času dosť :-D som zvedavá čo mi povie lekárka. mám už vytlačené etikety a menovky, treba len nalepiť na flaše a pozohýbať. mne zostáva len obliecť môjho chlapa, vymyslieť si kyticu a účes.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ericca,snad to uz zajtra prejde, lebo vo stvrtok musim uz ist do prace :-| Aspon mam cas trosku surfovat po nete a najst nove inspiracie, ozaj, gratulujem k vinetkam :-)
Odpovedať
ja som bola dnes u lekárky a npotešila ma, musím ísť na rentgen horných dýchacích ciest. to zajtra idem do nz, odtiaľ do kn, potom vo štvrtok na zápočet, naspäť do kn kúpiť drahému oblek a v piatok naspät do ba. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ranko :-) tak to mas bohaty program, aspon sa nenudis, ale na zdravie velky pozor :-)
Odpovedať
program je bohaty na moj vkus az prilis :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, to verim, najma ak musis tolko cestovat :-) ale aspon to uz budes mat za sebou a zdravie je velmi dolezite
Odpovedať
to cestovanie mi az tak neprekaza, ale to ze potom vzdy vymyslim nieco a neucim sa.
Odpovedať
Profilova fotka
to poznam,ja som doma, ale tiez nepisem a uz ma z toho chyta panika :-( ale za to som nasla kopecnovych obrazkov na inspiraciu svadby
Odpovedať
x-) x-) x-) presne si to vystihla.
Odpovedať
Profilova fotka
no com uz s nami? vydavame sa len raz (aspon dufam :-D ) a na pisanie prace je casu dost, aspon zatial
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?