Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D myslim, ze je to fajn, mam tri pestunky... takze sa to da... mozeme aj von, len filipko musi byt prebaleny :-D ... najstarsi to ma ako predmanzelsku vychovu :-p ... aspon si da pozor... tvrdi, ze sa bude zenit v tridsiatke :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no, je to vychovne, velmi dobre, super ze ti pomahaju, ziskavaju tak aj zodpovednost a aspon je doma vzdy veselo x-) ake planujes mat satocky?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeej.. krasne meno je rebeka x-) :-D tak to je super ze to ma taky vplyv na neho :-D na man tak deti nikdy neposobili a a neposobia, prave naopak ma motyvuju :-) filipko bude krasny cupitajuci druzba :-) donesie vam prstienky k oltaru?
Odpovedať
Profilova fotka
seagul, vy uz mate prstienky objednane? ci stale hladate tie prave
Odpovedať
Profilova fotka
uz nastastie mame objednane, mali by dorazit nieco po 18.4. tak sme zvedavi
Odpovedať
Profilova fotka
jeej uz pozeram, tie su naozaj kraasne. co je to za material? ni je to tiez ocel v kombinacii so striebrom?
Odpovedať
Profilova fotka
titan a zlato
Odpovedať
droby, mozes mi pls poslat do IP presnejsi kontakt na tie obrucky, prosim?
Odpovedať
Profilova fotka
mas to v ip ;-) seagul super kombinacia, kvalitka a pekne vizeraju. som zvedava ake budu nazivo
Odpovedať
Profilova fotka
droby, dakujem ;-) ... myslim vsak, ze filipko by nam prstienky urcite niekam zagulal :-D ... danka nech radsej deti este nemotivuju :-D :-D :-D ...myslela som tym pri nom nieco ako "pridavny sposob ochrany" cosi ako antikoncepcia :-N ... aby si v "istej" chulostivej situacii uvedomil, ze je "to" aj o zodpovednosti a co to vsetko obnasa :-D :-D :-D seagull2404... s drahym sme sa rozhodli ponat to trosku volnejsie... aj obrad, saty i hostinu a po nej after party :-D ...skor teda rozmyslam nad nejakymi peknymi letnymi spolocenskymi satami... dievcenskeho strihu, jednofarebne, biele alebo nejakej prijemnej pastelovej farby, predstavu mam, len ich zrealizovat... i ked ma deti prehovaraju, hlavne dcery, na klasiku :-D ... hlavne je, ze "daniel" ma jasno... styl ,al capone, =-)
Odpovedať
Profilova fotka
filipko je urcite vhodny doplnok k antikoncepcii :-D a suoer napad ked budem mat doma uz pubertakov zaobstarame si este miminko a bude to :-D :-D jedna koleginka mala min leto svadbu, presne uz maa dokonca viac rockov ako ty a len taku volnu svadbu chceli, tak mala take letne biele saty, ale krasne hodne svadobnycj, proste len volne, s klobucikom a kutickou margaretok, potom spolocny obed s rodicmi v restike, tam si aj zatancovali, taka volan zabava a potom vecer partu v umelke, stacilo rezervovat stoly - ziva hudba zadarmo a vsetci si pochvalovali. skus pozret saty v twigi ak ti taky styl vyhovuje, tam je presn eieco take svadobne ale nie princeznovske ale skor ako letne saty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, je to krasna predstava, volna zabava a ziaden stres, ci vyzdoba saly pasuje k tomu a tamtomu, drzim palce, nech to vyjde ;-) existuju aj svadobne, ale take ake chces, lahucke a "nenapadne", urcite to bude krasne romantické
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
seagull2404 :-) dakujem, snad sa to vydari :-) ... nam vsetkym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz mi tak napadlo, ze nadherne by mohlo byt mat after party niekde v zahrade ako nejaku gril party, juuj, normalne si to aj viem predstavit, s horiacimi faklami, to ale predpoklada, ze vyjde pocasie :-) Kolko ludi pocitate, ze budete mat?
Odpovedať
vy ste toho dnes popísali, a ja som celý deň trčala na matike. :-S nattereri vitaj, ďalšia nevesta do party. :-D Mirka tá kytička je pekná čo si našla, chcem sa spýtať frézie sú len biele? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
my to tak mame je to vonku, ale zcasti pod strechou, je tam gril a dokola su drevene steny stakymi lampasmi, no krwa to bude vecer, a grilovane kuriatka ako druhy chod, tazke aj normalka obed slavnostny jak sa patri a pootm zabava vonku, pri grile cokofontanke :-)
Odpovedať
ty už máš menu premyslené? to ešte ani neriešim. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, tie biele s puckami su frezie a tie zelene, ci maslove ci ake su tie ruze, to len ako inspiracia tvaru, neviem, aku farbu chces to droby: krasne to mate premyslene, my mame aj restiku aj obrovsku terasu, grilovat sice nebudeme, ale bude tam nadherne u nas ma menicko na starosti zlatusik, prve navrhy uz su, ale este riesime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj erika, frezie su vselijakych farieb, skor maju take kriklavejsie odtiene, no biele su krasne do kyticky svadobnej aj k cervenej, ved saty mas biele tak si viem predstavit cervene ruze s bielymi freziami :-) ano my zu amm emenu vybrane, mysmim ze sme vybrali najlepsie, ale da sa to este samozrejme menit, svokra samozrejme musi ist skontrolovat avybrat podla seba, ale na to kasem. mame klasicke rpedjedlo sunkovu rolku, slepacia polievka kuraci gordon s pol ryza pol opekane zemiaky druhy chod grilobvane kuriatka dva druhy salatu a chela a treti chod by sme chceli pizzu
Odpovedať
no ja by som chcela červenú, ale viac odtieňov niečo takéto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a tvarovo takú akú si našla ty :-) ja sa pýtam či konkrétne frézie sú len biele alebo aj červené existujú.
Odpovedať
Profilova fotka
fresia pimpernel je taka do cervena ale so zltym stredom
Odpovedať
Profilova fotka
jej ta prva apsledna su proste genialne :-) ale cervene frezie si nepamatam, skor take ruzovejsie alebo fialovejsie, ale poznam skor zahradne ake nam dedko nosieval, atzke mzono v kvetinarstve najdes aj cervene, popytaj sa najblizsie
Odpovedať
to by nevadlo, to sa dá zladiť nie?! vy ste už vymysleli akú kytice budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
tu je frezia cervena http://rozkvetly-dum.cz/obchod/detail/27 ale njak do zlta zas aldena
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem cisto pivonkovu gulatu, malu s previazanymi stonkami, kremovoruzovej farby :-) chcela som aj sperk-motyla do kytice ale k pivonkam sa mi zrejme nehodi tak bude len taka jendoducha
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim, ta tretia je krasna, aj ked na moj vkus velmi vyrazna na svadbu, ta druha je taka neznejsia ja mam uz objednanu, v kombinacii s bielou a zelenou orchideou, tmavoruz. tulipanom a fialovou ruzou plus nieco zelene
Odpovedať
Profilova fotka
ked som si dala do goggle angl. freesia a cez obrazky naslo mi aj normalnu cervenu bez zlteho vnutra, skus sa pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som si vsimla, ze ich uz nemam v albume, idem to hned napravit
Odpovedať
Profilova fotka
mne to aj po anglicky naslo jedine tie so zltym stredom, ale pekne su http://www.bloomdepot.com/bloomdepot/... a keby boli este puky tak tu zltu ani nevidno seagul, mas njaky obrazok? njak si to neviem predstavit
Odpovedať
baby vy ste skvelé, ste ma tým moc potešili :-) zoberiem vytlačené obrázky a vysvetlím im ako si to predstavujem a hotovo. dúfam, že mi spravia takú ako chcem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?