Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase nedam dopustit na RELAX, je to tam sice take mensie, ale skvele utulne.. mne sa tam aj strasne paci a aj su tu skvele cvicitelky a aj jeden chlap. Proste super cvicenie, nabite pozitivnou energiou a humorom.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
posles mi kontakt pls, mozes aj do ipcka dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
POSLALA SOM:)
Odpovedať
ale, ale niekore tu chcu byt ocividne najkrasnejsie.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ktore??? 8-) :-D
Odpovedať
ty a Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
Mnoo.. a ktora by nechcela, ze? ;-)
Odpovedať
pravda, pravduca
Odpovedať
Profilova fotka
Ninka dakujem, niekedy tam skusim dofrcat na aerobic, sa aj uvidime mozno ;-)
Odpovedať
luci, mario sa pyta, ci tam, kde budete mat svadbu je aj penzion, vies mlady muz chce asi trenovat na svadobnu noc..... :-D :-D :-D a kde to vlastne bude? v Ivanke?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, bude to v hoteli Hradna Brana, cize ubytko tam je, ale podla mna drahe jak svina, ak chcete zostat spat v BA, tak mozte v Taxise, dohodnem s nasimi nech tam mame izby k dispozicii ;-) ze pozdravujem uz v D, vsak?
Odpovedať
ja, ja, schon nach Deutschland tak ja to idem kuknut na nete, ze co za nobl miestecko ste si nasli
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-) chces do IP kontakt alebo si najdes?
Odpovedať
nasla som. je to tam velice pjekneeeeeeeeeeeeee ;-) ;-) ale ked som Mariovi zahlasila cenu za Taxis, tak povedal, ze "vybavime odvoz" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj HB je draha, taxis podla mna ne a tam sa viem dohodnut s nasimi, urcite to bude lacnejsie, mozno aj zadara, ale to nechcem teraz slubovat, lebo to mi musia oni povedat, takze odvoz by som riesila az potom, co ti ja poviem toto
Odpovedať
to je vasich hotel?
Odpovedať
Profilova fotka
witcha ja budem len rada, ked Ta tam uvidim :) aj ked netusim, ci ta spoznam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, mozme teoreticky spravit aj to, ze ja ked budem vediet, ze sa tam chystam sa ti ozvem a aspon budeme vediet, ci sme tam v jeden den, co ty na to? a zatial vyzeram jak na tej fotke, vyraznejsie sa nechystam zmenit tak snad aj ano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
witcha, super nápad :)))) tak sme dohodnuté.
Odpovedať
Profilova fotka
ok tesim sa x-) zatial
Odpovedať
Profilova fotka
ninny halo a co nepovies ze nie si Ninka? Ta tu tak veselo oslovujem a zrazu zistim, ze si Lenka :-N sorac
Odpovedať
takze uz ste boli cvicit?
Odpovedať
Profilova fotka
Ne ne, ale mrkla som jej pripravny album ;-) normalne som poobede zaspala, teraz som sa zobudila, cela som taka o nicom...ale novinka, volali nam od predajcu a auto uz jeee, boli sme ho poobede vyplatit, zajtra ide na znacky a bude bud zajtra poobede alebo v stredu ready for me :-) aj som ho videla, tesim sa uz
Odpovedať
a farbicka?
Odpovedať
Profilova fotka
cierna
Odpovedať
ja si na mojom buducom predstavujem tiez bud ciernu, alebo nejaku krasnu metalizovu cervenu.... ale cierne cliecko by sa mi velmo pacilo, mozu byt aj dymove skla, ale to uvidim... a este tak znacka ze TT BARBI
Odpovedať
JUHUUUUUUUUU
Odpovedať
Profilova fotka
;-) inak cierne clio ma svoje caro, viem o com hovorim, vzdy sme s bertou po nich pokukovali ]-(
Odpovedať
a nebolo jej to luto, ked si ocumovala cudzie? ja som si nic take v nasom Policku- v kuloaroch volanom Kit, nedovolila nic take povedat. nahodou by nechcelo nastartovat. a ked sa mu aj nieco stalo, tak som mu nenadavala ako Majo, ja som ho pohladkala, lebo ved ono nemoze za to ked je chorucke :-|
Odpovedať
Profilova fotka
WITCHA hehe, mne to nejako nedoslo :D a blahozelam k auticku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?